Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 18 Jan 2010 17:52

1zart1 napísal:Preco si asi 85% uzivatelov PP mysli, ze Jano Bendik nemoze mat svoj vlastny nazor?


vlastny nazor mat moze,moze ho aj verejne prezentovat,ale musi byt pripraveny znasat dosledky

-predstav si situaciu zo zivota:budes tvrdit napr.ze tvoj sused odpisal diplomovu pracu niekde z netu,alebo ze tvoja banka ti namiesto 2 euro mesacne uctuje 4 a podvadza ta,co sa stane?banka resp. sused ta zazaluju a ty budes musiet svoje tvrdenia dokazat(co nebude problem ak mas pravdu),ak to nedokazes sud pravdepodobne prehras a zaplatis odskodne

-nas hero verejne tvrdi,ze herna B**n podvadza,ale okrem nejakych bezcennych papierikov nema ziadne dokazy...,nevidim problem aby si za tych 300 hodin vyziadal databazu a tvrdenia dokazal

-bolo by fakt zaujimave ak si to precita nejaky manager bwinu,nehovoriac o tom aky to ma dopad na potencionalnych novych hracov ked si nieco podobne precitaju od najuspesnejsieho slovenskeho hraca
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 17:53

kto si a co si spravil so skutocnym w4x-om? :evil: kazdy predsa vie ze ten seriozne prispevky nepise

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
7castle
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod w4444x 18 Jan 2010 17:57

yegon napísal:kto si a co si spravil so skutocnym w4x-om? :evil: kazdy predsa vie ze ten seriozne prispevky nepise

Obrázok
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TomMolivan 18 Jan 2010 18:01

Poprosím celý tento thread presunúť do threadu "Najabsurdnejšie pokrové zmýšlanie".
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod 7castle 18 Jan 2010 18:13

Lol threadov o rigged online uz bolo vela ale tento je jasne najlepsi :lol2:

Exit ty musis byt naj hrac na svete ked ti PS robi takto zle (vzdy ma super overset ked ty set) a NAPRIEK TOMU si v pluse :good:

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
pokermanik
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod cercerBTSSK 18 Jan 2010 18:19

mam sa aj ja pridat ?
;)
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod j0jiii 18 Jan 2010 18:28

Ja to vidim tak ze yegon sa stane najuspesnejsim hracom Slovenska tento rok to dokaze a ptm si na toto ani nespomenieme :)
j0jiii
 
Príspevky: 126
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 18:29

+1 ze toto je super thread lebo sa tu nijak zvlast neflamuje a vsetcia to beru for fun
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 18:30

j0jiii napísal:Ja to vidim tak ze yegon sa stane najuspesnejsim hracom Slovenska tento rok to dokaze a ptm si na toto ani nespomenieme :)


+15324111253

ako ti mam pridat 100 bodov do karmy?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod exit_2 18 Jan 2010 18:35

Ok, skúsim to napísať ešte raz a trošku presnejšie. Je tu skupina ľudí, ktorí si zastávajú online Yegon, 7castle atď a je tu skupina, ktorí obhajujú live hranie. Ja som nenapísal, že sa online nedá vyhrať a ani pán Bendík to nenapísal!!! Napísal som, že online hranie negatívne vplýva na moje live hranie, pretože to zo mňa robilo paranoidného hráča. To isté píše ale inými slovami pán Bendík.

Je jednoduché napádať názory iných ľudí a písať: Pastni hand history a potom sa bavne a zažalujme ich... Toto sú naozaj smiešne názory. Už ťa vidím ako žaluješ P****Stars, B**n alebo inú herňu. V prvom rade si pozri kde tieto spoločnosti sídlia, potom si prečítaj podmienky, ktoré si "podpísal" pri registrácii a potom mi vysvetli ako im chceš niečo dokázať. To ťa akože niekto pustí k ich zdrojovým kódom????!!! Chceš ich zažalovať na základe nejakých percent? No to určite vyhráš :D

Chápem aj to, že táto stránka (ktorú mám veľmi rád) a mnohé iné sa priživujú na online herniach. Nevyčítam im to! Okrem toho nikoho od online hrania neodrádzam. Fakt veľmi veľa ľudí ani inú možnosť nemá. Ako som už písal predtým, sám často online hrám.

Ps: Nenapádaj moje programátorske schopnosti, keď o mne vôbec nič nevieš. 15 rokov programujem iba v Assembleri a sem tam C++. Živý ma to a mám z toho peniaze na poker. Stačí alebo ti mám pastnuť celý životopis? :Yahoo!:
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 40 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!