trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod j0jiii 16 Jan 2010 14:25

Stanley VII napísal:
tucniak napísal:Stanley na to sa fakt ale fakt nemozes skratka pozerat v absolutnych cislach-$$$. Ak ano, nieco je zle a poker sa ti musi hrat tazko. Idealne podla mna je, kym su pre teba roll len ciselka, ktore maju urcity vyznam a na $$$ ich premenis az pri cashoute.
Imo je nepsravne mat iny nahlad na vec ako optiku BBs a buy-inov.
Aj ked myslim, ze tych 12k bolo viac ako 12bi, nakolko triko hral aj nl400 a 600 resp 200, co je uz dost napor aj v BIs. :)


Ja s tebou plne suhlasim Tucniak. Je jasne, ze sa treba na veci pozerat z pohladu BI, BB a podobne a je nespravne pozerat nato z hladiska penazi. Len take veci sa mozno niekedy lahsie pisu, nez naozaj prezivaju. A prave preto som napisal, ze Trikoza ma moj respekt zato, ze toho schopny je a vie si to drzat od tela. Pre mna je momentalne 12k dolarov velmi vysoka ciastka, kedze hram na NL50 (aj ked bankroll mam v pohode na NL100 uz davno, snad aj na NL200 by stacil). Lenze ja zatial niesom tak dobre pripraveny znasat vysoke pady (nie v BI ale v $), a predsalen to v tej hlave stale skripe, ze je to dost vela penazi. Aj ked z hladiska bankrollu pad u mna nieje velky, ked preratam na peniaze, tak to dost mrzi. Proste zatial neviem tie pady znasat tak dobre, ako vie Trikoza a idem po leveloch hore dost pomaly. Aj preto niesom tam, kde je on. Potrebujem mat obrovsky vankus aby som znasal pady dobre a az tak ma nestvalo, ze pridem o peniaze. Ale snazim sa na tom pracovat a odputat sa od $ a viac zamerat na BI. Do urcitej miery to ide a zlepsujem sa v tom. Ale to uz tu pisem viac o sebe, nebudem spamovat.

Som skratka rad, ze sa Trikozovi tak dari a vie znasat taketo swingy a ze si z neho mozem brat priklad. Neviem, aku cast jeho bankrollu mu tych 12k tvorilo, ak ma este zvysnych 50k na ucte, potom sa to fakt da znasat lahsie, ale aj tak to nieje med lizat. Viem, ze mal fajn mesiace, ked som sledoval blog, ale nemam to v hlave zratane.


Kazdy to znasa inak napr. Rybar je priklad ked minule pisal v blogu ze za mesiac bol dole okolo 40BI na NL1k a ptm to tiez dohnal na dalsi mesiac s mierny plusom:) Ktovie ako to ventiloval a dokazal mat pri dalsich hrach cistu hlavu naozay klobuk dolu pani :)
j0jiii
 
Príspevky: 126
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 16 Jan 2010 16:24

diky za prispevky

myslim ze tvrdenia ako "ze to v pohode zvladam" a "viem si to drzat od tela" su dost prehnane, dosvedcit by urcite mohli nevinne obete ked mam rage na icq

z pokroveho hladiska by sa na to malo pozerat cisto ako BI a BB, ja si vsak myslim ze nie je na skodu zostat pri zemi v realnom svete a uvedomovat si ze tie ciselka su ozaj realne peniaze... urcity financny "vankus" z minuleho roka mam, nie je to vsak ziadny zazrak a nerad by som depozitoval spat (beriem to uz ako "moje" peniaze a chcem ich oddelit od pokru, bankroll v herni vnimam potom ako "pracovny nastroj") a ked si uvedomim, ze zatial okrem urcitej hotovosti nic nevlastnim a nemam velke zazemie, tak -12k za 3 dni je aj pre mna mega zahul, na druhej strane ma to urcite opat posunulo dalej, najma po psychickej stranke

Za tento príspevok od trikoza poďakovali :
APminer
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod dzejkej 16 Jan 2010 17:51

trikoza napísal:z pokroveho hladiska by sa na to malo pozerat cisto ako BI a BB, ja si vsak myslim ze nie je na skodu zostat pri zemi v realnom svete a uvedomovat si ze tie ciselka su ozaj realne peniaze


No s tym absolutne nesuhlasim. Robi to z nas vacsina, ale urcite to nie je dobre. Pocas samotnej session jednoducho potrebujes zabudnut na hodnotu tych cisielok, lebo potom hras pasivne a weak. Ked myslis na to, ze jeden BI je niekoho mesacny plat, tak urcite Ta to nepodpori v tom, aby si bluffoval v dobrych spotoch alebo aby si thin valuebetoval. Sam vies, ze mas v tom medzery ako 95% z nas a urcite sa to odraza na winrate a teda aj na downswingoch.

Idealne je uvedomovat si hodnotu buy-inov je, ked si kupis za vyhry auto alebo ides na kopu dovoleniek a nie pocas samotnej hry :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod 7castle 17 Jan 2010 00:09

Ja suhlasim s tym ze ked clovek hra, treba sa na to pozerat LEN ako na BI, bez ohladu na to kolko je to $$, a to iste pocas DS, treba proste hrat s takym BRM aby DS bol za kazdych okolnosti len epizodka.

S odstupom casu si clovek moze povedat "fuuu ja som prezil $12k swing" ale pocas toho to treba neriesit. Ak to co len trochu clovek riesi, hra vysoko.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod yakuzaaaa 19 Jan 2010 09:06

no pripajam aj ja moje ovacie a gratulacie... nice job a gl stale takto dalej... :gl:
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 20 Jan 2010 18:55

tak dnes mi bol generator priaznivo nakloneny a zaknihoval som dalsi rekordny den, teda skor to bola jedna 5hodinova session :Yahoo!: celkom som si aj zasluzil, pretoze posledne dni som sa opat neskutocne trapil a padol okolo 7k, takze za tento mesiac som znova okolo BE

este jeden citat s icq :)

[17:11] w4x: preco mas na kazdom stole 10buy inov pici :D ?
Prílohy
rekord_graf.jpg
rekord_graf.jpg (154.9 ) Zobrazená 2220 krát
rekord_stats.JPG
rekord_stats.JPG (29.62 ) Zobrazená 2201 krát
Naposledy upravil trikoza dňa 20 Jan 2010 19:03, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod yegon 20 Jan 2010 19:01

very najs srr
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod tucniak 20 Jan 2010 19:20

mas nejaku broken cervenu lol
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod 7castle 20 Jan 2010 19:25

Sick :poklona:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod dzejkej 20 Jan 2010 19:36

Pekne :)!

Nehovoril si inak, ze na NL1K uz hrat nebudes, lebo je to strasne swingy? :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!