Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TomMolivan 23 Jan 2010 20:33

Mám pocit, že ten černoch z trikozovho gifu už zjedol všetok popcorn...


...a pravdepodobne ho stihol už aj vyzvracať...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod w4444x 24 Jan 2010 03:31

TomMolivan napísal:Mám pocit, že ten černoch z trikozovho gifu už zjedol všetok popcorn...


...a pravdepodobne ho stihol už aj vyzvracať...


Michael Jackson cernoch ? :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod ROYAL SHlT 24 Jan 2010 13:39

Zdravím všetkých.

:omg: OMG, OMG, OMG...Nemožem si pomocť a neprispieť. Neskutočne obdivujem vašu trpezlivosť s týmito znalcami, u mňa nemysliteľné. U akejkoľvek debaty je základom určitá znalosť argumentácie a dokazovania. Bez toho sa debata viesť nedá.

Aj po 1000 príspevkoch sa vždy vrátime k základu a tým je dokázanie tvrdení pomocou HH na dostatočne širokej vzorke. Problém je, že zástanci rigged buď:
- žiadnu nemajú (čo je zvláštně vzhľadom na to, že sa vydávajú za znalcov...bola to jedna z prvých vecí, ktorú som spravil, kvoli analýze a zlepšovaniu hry). Jeden sa 15 rokov zaoberá štatistikou, živí sa pokrom a nemá DB? :wall: Veď jediným vstupom štatistiky, a to akejkoľvek, sú práve data a čím viac, tým lepšie. Ich podozrenia vychádzajú z pozorovaní - prepáčte, ale akú pamať by človek musel mať, aby si objektívne zapamatal všetky ruky? Asi ako slon :igy:
- alebo ju dať nechcú a tam nechápem prečo. Žeby vyvracali to, čo im ich "pocit" vraví? :Yahoo!:

Prvá možnosť sa dá napraviť, HH sa dajú vyžiadať. Problém je, že oni by aj tak tvrdili to svoje, úplne ignorujúc tieto dokazy. Je to ako s milovníkmi konšpiračných teórií, je absolútne nemožné im čokoľvek dokázať, vobec sa s nimi nedá viesť diskusia. Páni, uznávate vobec, že sa dajú vaše tvrdenia dokázať/vyvrátiť pomocou HM/PT3?

Na záver, pokiaľ vy veríte týmto teóriám, mali by ste to dokazovať práve vy a nie chcieť po nás opak. Aj tak sa tu pár extra ochotných ľudí ponúklo a z vašej strany stále žiadne data. Takže buď to urobte ako sa to má, alebo s tým prestaňte :mier:
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod looserSR 24 Jan 2010 16:41

tak podme na to, priliat olej do ohna :D
vsetci sa zamyslate iba nad moznostou, ze herna upravuje vase handy proti inym hracom, aby zvysila rake, to nema vyznam/zmysel. ale co keby proti vam stal hrac ktory je nastrceny hernou a vase € a $ idu priamo do vrecka niekomu co to moze ovplyvnit ?? tam by to uz vyznam malo, herna(pripadne sikovny admin/ security pracovnik zvnutra herne) by okrem rake ziskala par milionov $ navyse, ak by to robil rozumnym sposobom, je to nezistitelne a nedokazatelne, ved ako niekto zisti ci ma napr underset vs overset(nizky flush vs vyssi flush, straight vs vyssia straight a podobne) castejsie ako by mal ? to sa neda zistit podla mna ani z mnohomilionovej databazy, lebo statisticka odchylka moze byt taka velka, ze to stale bude vyzerat ako normal. z databazy zistis nanajvys, ze % s akymi jednotlive handy vyhravaju sedia, ale nezistis ake by malo byt % setupov v tvoj prospech/neprospech.
aby sme si rozumeli, vyhravat online sa da, ja som dokaz, stabilne vyhry 4 roky, ale vylucit moznost, ze niektore herne nejakym sposobom podvazaju sa neodvazujem.

Za tento príspevok od looserSR poďakovali - 2:
APminer, pegas1975x
looserSR
 
Príspevky: 55
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod pegas1975x 24 Jan 2010 16:58

looserSR napisal si to pekne diplomaticky a neda sa inak ako s tebou suhlasit.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 24 Jan 2010 17:01

looserSR napísal:aby sme si rozumeli, vyhravat online sa da, ja som dokaz, stabilne vyhry 4 roky, ale vylucit moznost, ze niektore herne nejakym sposobom podvazaju sa neodvazujem.

Tak na co to sem pises? To rovno mozme povedat, ze niektori hraci rovno vidia superove karty, ale robia to tak sikovne ze im na to nikto nepride. O co ti ide? Za 10 min. si vymyslim 40 teorii preco moze byt online rigged, mozu sa tu o tom viest siahlodlhe temy a aj tak to k nicomu nebude viest. Chces pocut, ze je to mozne? Mozne je vsetko...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 24 Jan 2010 17:16

looserSR napísal:tak podme na to, priliat olej do ohna :D
vsetci sa zamyslate iba nad moznostou, ze herna upravuje vase handy proti inym hracom, aby zvysila rake, to nema vyznam/zmysel. ale co keby proti vam stal hrac ktory je nastrceny hernou a vase € a $ idu priamo do vrecka niekomu co to moze ovplyvnit ?? tam by to uz vyznam malo, herna(pripadne sikovny admin/ security pracovnik zvnutra herne) by okrem rake ziskala par milionov $ navyse, ak by to robil rozumnym sposobom, je to nezistitelne a nedokazatelne, ved ako niekto zisti ci ma napr underset vs overset(nizky flush vs vyssi flush, straight vs vyssia straight a podobne) castejsie ako by mal ? to sa neda zistit podla mna ani z mnohomilionovej databazy, lebo statisticka odchylka moze byt taka velka, ze to stale bude vyzerat ako normal. z databazy zistis nanajvys, ze % s akymi jednotlive handy vyhravaju sedia, ale nezistis ake by malo byt % setupov v tvoj prospech/neprospech.
aby sme si rozumeli, vyhravat online sa da, ja som dokaz, stabilne vyhry 4 roky, ale vylucit moznost, ze niektore herne nejakym sposobom podvazaju sa neodvazujem.


ked uz herna chce podvadzat tak ovela jednoduchejsie nez upravovat RNG je hrat tak ze vidia superove karty a v spravnej chvili foldnu a v spravnej chvili bluffuju - toto je neodhalitelne ak sa to robi inteligentne

je to v podstate to co robili na absolut pokri a ultimate bet akurat tam to robili nejaki mantaci ktori chceli co najrychlejsie peniaze - keby boli trpezlivejsi nikdy sa na nich nepride

ano je mozne ze sa takto podvadza - ale mozne je aj ze ta zabiju v sade janka krala, kvoli tomu tam ale neprestanem chodit :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod dzejkej 24 Jan 2010 17:20

yegon napísal:ano je mozne ze sa takto podvadza - ale mozne je aj ze ta zabiju v sade janka krala, kvoli tomu tam ale neprestanem chodit :)


Ale ak mas podozrenie, vzdy mozes ist radsej do medickej zahrady! :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 24 Jan 2010 17:21

yegon napísal:
ked uz herna chce podvadzat tak ovela jednoduchejsie nez upravovat RNG je hrat tak ze vidia superove karty a v spravnej chvili foldnu a v spravnej chvili bluffuju - toto je neodhalitelne ak sa to robi inteligentne

je to v podstate to co robili na absolut pokri a ultimate bet akurat tam to robili nejaki mantaci ktori chceli co najrychlejsie peniaze - keby boli trpezlivejsi nikdy sa na nich nepride

ano je mozne ze sa takto podvadza - ale mozne je aj ze ta zabiju v sade janka krala, kvoli tomu tam ale neprestanem chodit :)

+1
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 24 Jan 2010 17:43

-vsak prave,keby to robili inteligentne tak ich nikto neodhali,ale na absolute to robili dost amatersky,hlavne ked dotycny superuser dokazal callnut a samozrejem vyhrat s T high,myslim,ze toto riziko sa celkom vylucit neda,ale umerne klesa s renome herne,myslim,ze u dvoch gigantov je takmer minimalne
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!