Moneybookers VIP program a ich MasterCard

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod yegon 18 Feb 2010 11:44

pred casom mi pisali ze sa da ucet zrusit a mozes si potom vytvorit novy (s inou emailovou adresou) v novej mene

len som chcel aby mi to potvrdili a dali mi nejaky postup co mam robit - 3 dni a ziadna odpoved - nice support
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod tucniak 18 Feb 2010 11:48

hmm to znie pekne ale otazne je ako by som to potom riesil na pacificu-totiz tam tiez nemaju bohvieaky support lol
+ podstupit vsetky tie verifikacie atd znova zrejme-ale asi by sa oplatilo:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod dzejkej 18 Feb 2010 11:52

Kuurnik, to by chcelo 2 MB ucty - aj USD a aj EUR. Totiz vzhladom na to, ze na LA tym ludom obcas preskoci, by som si radsej drzal peniaze mimo herne, lebo clovek nikdy nevie, kedy im preskoci a zacnu vymyslat nemoze veci s dokladmi. Zaroven sa ale oplati drzat momentalne tie bubaky USD ..
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod tucniak 18 Feb 2010 12:04

napisal som aj MB aj pacificu tak uvidime, jj JK momentalne v USD lepsie ale stale je to whatever>CZK:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod yegon 18 Feb 2010 12:15

no uz mi odpisali takze to dnes vecer skusim zmanazovat

Another option is to close this account and open a new one in the desired currency. However, please note that in the new account you will not be able to use the e-mail address that you have registered.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod tucniak 18 Feb 2010 12:42

najs, mne pacific odpisal, ze sa da zmenit mail adresa na MB pre zmenu, takze v pohode..:)

edit

Vážený pane lalala,

Děkujeme, že jste nás kontaktoval.

Chtěli bychom Vás informovat, že není možné změnit měnu na Váš Moneybookers účet s emailem lalala@lalala.com, protože jsou na účtu již provedené transakce.

Jedinou možnost používat účet Moneybookers v eurech, je abyste si tento účet zrušil tímto způsobem: Přihlásit se > Doporučující email > Účet/Bezpečí > Chtěl(a) bych svůj účet Moneybookers uzavřít > Opravdu chcete uzavřít svůj účet Moneybookers? > Ano.

Poté si můžete založit novvý. Mějte prosím na paměti, že údaje jak emailová adresa, telefonné číslo, kreditní karty aj. není možné podruhé přidát v našem systému. A je také nutné na nový účet Moneybookers znovu zpracovat verifikace.

Chtěli bychom také Vás upozornit na to, že na území České republiky společnost Moneybookers spolupracuje s místní bankou a můžeme bankovní transfery zracovat jen v CZK. Jestli na Vaš účet je měna odlišná od CZK je nutno kontertování částku. A také na území Slovenska společnost Moneybookers spolupracuje s místní bankou a můžeme bankovní transfery zracovat jen v EUR.

V případě, že si účet s emailem lalala@lalala.com zrušíte, po registace nového můžete nás zpět kontaktovat, abychom umožnili úžití Vašich bankovních účtů a paltebních karet na Váš nový účet: Přihlásit se > Doporučující email > Účet/Bezpečí > Požádali jste ode mne informaci a/nebo dokumenty > Vyplnit ID lístek (číslo Vašeho lístku je 12345678).

Doufáme, že informace byla pro Vás užitečná.

S pozdravem
Galina
Moneybookers tým



tak trosku nerozumiem ci to teda je mozne pouzit povodne ucty a banky alebo nie..hm?
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod buschle 18 Feb 2010 19:58

cashout 250e stoji 1,8e co je asi 0,7% to je pohoda. Idem do toho.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod yegon 18 Feb 2010 20:05

tak uz som konto zrusil a hned som si vytvoril nove, poziadal som support o odmazanie kreditky zo stareho uctu aby som ju mohol pouzivat s novym

este sa musim prekusat verifikaciami uctu a potom sa budem trapit s updatom moneybookers mailu na herniach

zatial to vyzera fit, rovno si asi vybavim aj tu neteller kartu aby som nemusel drzat vela penazi na jednom mieste

inak niekde som zachytil ze moneybookers ma tiez moznost security tokenu ako P****Stars
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod trikoza 18 Feb 2010 20:06

tucniak napísal:najs, mne pacific odpisal, ze sa da zmenit mail adresa na MB pre zmenu, takze v pohode..:)


ako sa to da?
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Moneybookers VIP program a ich VISA karta

Odoslaťod tucniak 18 Feb 2010 20:08

asi napisat na support, mne na live chate skratka napisala teta, ze sa to DA.
overil by som to radsej este ale napis im aj ty:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!