Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod Pepi 17 Nov 2008 09:30

7castle: Ked som zbadal tuto temu, do poslednej chvile som dufal, ze to nebude o tvojej priamej osobnej skusenosti... :(
Je mi to strasne luto! Dufam, ze PS a MB to nenechaju len tak a aspon nieco z tychto penazi dostanes spat.
Dalej dufam, ze na poker nezanevries. Nechcem tuto situaciu nadlahcovat, no verim, ze raz budes na toto spominat s usmevom ako Doyle Brunson na pripady, ked ho okradli pri gangsterskych partickach. S usmevom preto, ze vdaka tvojej uspesnosti v pokri budes uz davno zahojeny.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod slepy 17 Nov 2008 09:32

a máš to tu..doktorko! :evil: :P :cry: posting.php?mode=reply&f=98&t=2098#
:cry:
slepy
 
Príspevky: 132
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod slepy 17 Nov 2008 09:33

nevadí,vyhráš naspäť.....:) splitpot možný... odpovedaj radšej na moju diskusiu,dík K :heart: 4 :spade: =@ :Yahoo!:
slepy
 
Príspevky: 132
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod ferkan 17 Nov 2008 09:48

Omg toto je dost sick, dufam ze sa ti podari nieco ziskat naspat. Tu ciastku ktoru ti ten idiot prehral na stoloch by ti podla mna PS mohlo vratit kedze typek pravdepodobne hral z nejakej IPcky z akej ty si nikdy nehral + to pravdepodobne oplachol na cashi ktory nehravas. Moneybookers by tiez mohlo tie 3 ucty zablokovat, predpokladam ze typek si to z nich hned dal poslat na bank. ucet a tento prevod nieco trva cize hadam este nebudu stratene.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod Petrzalcan 17 Nov 2008 10:59

pfuu tak to je fakt škoda 7castle
mám otázku: nie je potom lepšie vynechať MB pri vkladoch a robiť všetky vklady/výbery len pomocou kreditky/bankového prevodu? predsa len ak si niekto pošle z môjho pokrového účtu peniaze, tak potom jedine do banky a nabúrať sa do banky bude asi ťažšie, nehovoriac o tom, že ten prevod trvá 1-3 dni, čiže ak uvidím, že mám na účte 0 tak zalarmujem pokergalaxy nech stopnú transakciu (samozrejme nijak to nepomôže ak nejaký dement prehrá všetky moje peniaze, ale aspoň on nič nezarobí)
Petrzalcan
 
Príspevky: 39
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod roche01 17 Nov 2008 11:00

Tak to mi je skutočne ľúto. :( A priznám sa, že ma celkom pochytila panika. Ja sa do PC tiež nevyznám, takže netuším, ako zraniteľný môj comp a kontá v herniach a na MB sú. No, určite idem niektoré tie opatrenia, ktoré tu radíte uviesť do praxe.

7castle: Verím, že Tvoja kvalitná hra Ti Tvoje peniaze rýchlo vráti a držím Ti v tom palce. A nám ostatným, aby bol toto jediný prípad.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod Xaress 17 Nov 2008 11:04

Jedným slovom masaker :( , dosť pochybujem že ten zlodej hral doma takže IP im je nanič, ak by chceli zistiť totožnosť. Skôr by som sa obzeral kam tie peniaze sa poslali. Na aké účty (meno, ... ,atp). Dúfam že niečo dostaneš späť. Ja nesťahujem do PC takmer nič iba programy do 10 MB a na tie si dám overiť na stránke čo overí mi stiahnutý program asi 15 "anti-vírakmy" http://virusscan.jotti.org/ > dúfam že vám to niekedy pomôže. Ešte by som ti poradil ak už máš PC v poriadku tak si zmeň hesla všade, lebo nevieš ako dlho si mal ten keyloger v PC.
@all
Čo ak zistia kto to bol? Dá sa mu to dokázať?

@Yegon
Ako to funguje ten Keyscrambler? Vyzerá to celkom dobre, len či fakt spĺňa účel.

@Petržalčan
Ak zistí ti heslo do banky tak určite nebudeš rád. Určite lepšie keď len na MB. Buď si istý že ten "fucker" čakal aj na heslo od MB.
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod palo1973 17 Nov 2008 11:14

-mna by zaujimalo,ze ak ti nabura do moneybooker,nasledne posle peniaze z mb na pokrovy ucet a potom ich "prehra" napr. v HU s dovtedy cistym,legalnym pouzivatelom,ako vtedy herna postupuje?

-ak sa zisti kto to bol,tak mu imo hrozi trestne stihanie,kradez je kradez aj na nete,nie?
Naposledy upravil palo1973 dňa 17 Nov 2008 11:49, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod sallisvka 17 Nov 2008 11:30

opravte ma ak sa mylim ale netreba na MB poznat na prevod penazi emailovu adresu uzivatela ????
sallisvka
 
Príspevky: 92
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod sallisvka 17 Nov 2008 11:40

este jedna otazka prevod na ucet trva 2 dni min. ked si im vylicil aky mas problem odmietli ti stopnut prevod ???
sallisvka
 
Príspevky: 92
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!