Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod buschle 17 Nov 2008 13:15

chcem sa spytat da sa na internet bankingu nastavit nejaky limit denny ?, alebo tam je ten isty ako mam na platobnej karte.
Potom by nemohol viac nikdy ukradnut ako limit za den ,a na to upozorni sms.

Plus pri vybere na MB , hned obratom poslat peniaze na ucet. do banky.

Paci sa mi napad necha ulozene Meno a heslo si do herne spravit nejake zlozite a polku hesla nakopirovat z nejakeho txt schovane v texte a druhu polku dopisat. To by mohlo fungovat nie ?
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod w4444x 17 Nov 2008 13:19

Je otazne , proti keyloggeru je to mozno dobre ale proti inym utokom je textak s heslom a loginom v pc je mozno este rizikovejsi , a neviem ako tazke je vycucnut heslo ktore je zapamatane niekde v systeme
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod mysak 17 Nov 2008 13:20

tak toto je fakt sick :shock: :cry: ja potom co jsem cetl o pripadu kdy vykradly loseho a barvymana, tak jsem vsude zmenil hesla, naistaloval zaplaceny software Eset smart security, naistaloval keyscrambler, adware a Spybot search and destroy.
Jinak se snazim take nic "nutneo" nestahovat a chodit jen na stranky kde vim, ze je to bezpecne. Nejlepsi je asi to co doporucoval yegon, vyhradit jeden PC jen na poker a tomu ho taky prizpusobit.
7castle, vim trochu jak se citis, ze zacatku roku jsem ja prisel taky o nemale penize . Nebylo to nejakym hackem ale pouze moji blbosti, kdyz jsem jedne osobe naletel :sorry:
Jinak doufam, ze PS se k tomu nejak postavi a MB taky (na MB by jim meli bloknout ucty)
Preju GL v reseni tohodle problemu, kdybys cokoliv potreboval, tak napis
Obrázok používateľa
mysak
 
Príspevky: 226
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod sallisvka 17 Nov 2008 13:26

w4444x v com vedla ak smiem vediet
sallisvka
 
Príspevky: 92
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod sallisvka 17 Nov 2008 13:35

http://www.anti-keyloggers.com/index.html ale uvedom si ze vzdy je nieco viac ako ochrana :D :D

somNula ako mozno mas ine info ako ja ja som mal PC bezpecnost na skole 2r a co sa tyka internetovje bezpecnosti viem o tom svoje ale tak mozno ty si na to volaky IT macher cez bezpecnost a vies este viac :P tak radsej nejdem oponovat :D
sallisvka
 
Príspevky: 92
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod yegon 17 Nov 2008 13:37

Xaress napísal:Ako to funguje ten Keyscrambler? Vyzerá to celkom dobre, len či fakt spĺňa účel.


testoval som to softom ktory emuluje vsetky zname metody odchytavania klavesnice keyloggermi a slapalo to ako hodinky, dolezite je mat tu platenu verziu ktora chrani aj pri prihlasovani do herne, vo free verzii je ochraneny len internetovy prehliadac
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod somNula 17 Nov 2008 13:39

sallisvka napísal:http://www.anti-keyloggers.com/index.html ale uvedom si ze vzdy je nieco viac ako ochrana :D :D

somNula ako mozno mas ine info ako ja ja som mal PC bezpecnost na skole 2r a co sa tyka internetovje bezpecnosti viem o tom svoje ale tak mozno ty si na to volaky IT macher cez bezpecnost a vies este viac :P tak radsej nejdem oponovat :D


ja som nemal ziadnu IT bezpecnost, ale mam prakticke skusenosti z oblasti prava, policie, vysetrovani a inych kravin okolo tohto. ale to je tema na inokedy...

To co som napisal je fakt, ktory mi ani ty asi nevyvratis
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod w4444x 17 Nov 2008 13:40

Btw myslim ze MacBook v tomto asi nema problem nie ?

TO sallisvka od prveho slova az po to posledne
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod yegon 17 Nov 2008 13:42

sallisvka napísal:lebo keylogger sa dava do PC na istotu to nie je ze si stiahnes obrazok a volaky australcan sa ti dostane do PC na druhy den si to spustis a vie hesal,mena a podobne to je pracny sposob odchytenia hesla ....


stiahnes crack na poker tracker, pribalis k nemu svoj keylogger ktory ti cez http port raz za den posle dump vsetkeho co bolo na kompe napisane klavesnicou alebo rovno nejaky remote terminal, soft uploadnes na torrenty, za par dni ho ma stiahnuty a nainstalovany niekolko tisic ludi, ktori hraju poker a ty uz len prehrabavas dumpy ci najdes nieco zaujimave - myslim ze nic jednoduchsie neexistuje
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod svkice666 17 Nov 2008 13:52

7castle mrzi ma to co sa ti stalo a je to pekne svinstvo, :evil: ze ti vybielili ucet :bad: a to ako v herni, tak aj na MB a mali to uz dopredu perfektne naplanovane a urice to spravili precizne a tebe uz ostanu len oci pre :cry:

Yegon to ma vymakane podla toho co pisal. Ci je to dostatocne, neviem. Asi zaskrtnutie zapamatovanie si hesla neni dobra volba. Zrejme ich treba castejsie menit ako aj kontrolovat ci ma clovek vsetko vporiadku. Aj v hreniach aj na MB a vsade tam kde ma clovek peniaze. Proste treba kontrolovat to, naco maju zalusk dlhoprsti. Antivirak a antispywarove programi treba spustat castejsie.
Ja by som si dal prekontrolovat pc asi pred kazdym planovanym prevodom z uctu na ucet a aj ponom. Nidky nevies, co sa moze vyskytnut.

Podla mna jeden s najlebsich antivirusivych programov je NOD32. Je svetovo uznavany a je v slovencine. Ziskal dost oceneni a ma podporu v slovencine. Avast urcite nie, je to free a aktivacia, len pomocov e-mailu. Panda dost zatazuje pocitac a tym ho spomaluje.
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!