Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod 7castle 17 Nov 2008 11:52

Yegon, Vlade, ostatni, dik za rady, urcite to vsetko nejak nakombinujem a pokusim sa zabezpecit aby sa mi to uz nestalo. Tiez vsetkym dik za povzbudenie, jasne ze nie je koniec sveta, mne naozaj nejde o to, aby ste ma polutovali, postol som to len preto, aby ste videli ze JE TO MOZNE a urobili opatrenia kym sa to nestane aj vam.

Sallisvka, ano treba poznat email, oni evidentne poznali vsetko. Odislo to na 3 ucty, ktore su v MB history oznacene e-mailovymi adresami, asi to odtial odislo dalej, netusim. Od MB nemam ziadne dalsie info, volal som im, presetruju, ale nevyzera to nadejne, asi je uz neskoro, netusim. Nemal som z nich kadzopadne dobry pocit.

Co ma ale prekvapuje viac je ze nemam viac info ani od PS, hoci cast urcite prehrali na stoloch, takze nejake vysetrovanie by mohlo niekam viest.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod w4444x 17 Nov 2008 11:59

ked zistili heslo .. asi nebude problem zistit emailovu adresu ... mas ju predsa len vyplnenu aj v herni , a to stym prevodom urcite si to nedal posielat na bankovy ucet ale niekde na dalsi MB alebo na inu hernu alebo tak co je okamzite
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod igy94 17 Nov 2008 12:17

ty kokso to je fakt sick... :(
no ja mam v pc tolko bordelu ze...
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod buschle 17 Nov 2008 12:29

mna to tiez mrzi , dufam ze to na MB nejak vyriesia .. ,
Nerozumiem ale tomu , ze aj ked to presunu z tvojho MB na iny MB a odtial na iny stale to na vyber musi pouzit nejaka realna osoba s realnym menom a realnym uctom.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod w4444x 17 Nov 2008 12:45

nepozna niekto keylogger scaner/killer alebo daco take ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod sallisvka 17 Nov 2008 13:04

7castle moj nazor na celu vec je asi taky ze v tvojom okoli beha tvoj velmo ale vazne ze teraz uz urcite velmo dobry kamarat co je rad ze ta pozna a je v plnke momentalne ....

lebo keylogger sa dava do PC na istotu to nie je ze si stiahnes obrazok a volaky australcan sa ti dostane do PC na druhy den si to spustis a vie hesal,mena a podobne to je pracny sposob odchytenia hesla ....

potom ked uz ti sledujem PC tak nechapem preco ti chlap nesiel po bankovom ucte ale takto pracne na hernu zherne na MB a z tade poslat na dalsie ucty predpokladam ze viac ako 90 000 na vybranie si nemal na MB nastavene vela prace za malo penazi ....

poobzeral by som sa po tych kamaratoch v tvojom okoli najlepsie s palicou

PS. ak si tie peniaze neposla volake na UGANDU tak by sa to malo vyriesie podla mna :) troska optimizmu
co sa tyk LOVE na PS myslim ze tam velke zazraky necakaj
sallisvka
 
Príspevky: 92
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod sallisvka 17 Nov 2008 13:05

buschle realna osoba je aj bezdomovec z podmosta
sallisvka
 
Príspevky: 92
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod somNula 17 Nov 2008 13:09

sallisvka napísal:7castle moj nazor na celu vec je asi taky ze v tvojom okoli beha tvoj velmo ale vazne ze teraz uz urcite velmo dobry kamarat co je rad ze ta pozna a je v plnke momentalne ....

lebo keylogger sa dava do PC na istotu to nie je ze si stiahnes obrazok a volaky australcan sa ti dostane do PC na druhy den si to spustis a vie hesal,mena a podobne to je pracny sposob odchytenia hesla ....

potom ked uz ti sledujem PC tak nechapem preco ti chlap nesiel po bankovom ucte ale takto pracne na hernu zherne na MB a z tade poslat na dalsie ucty predpokladam ze viac ako 90 000 na vybranie si nemal na MB nastavene vela prace za malo penazi ....

poobzeral by som sa po tych kamaratoch v tvojom okoli najlepsie s palicou

PS. ak si tie peniaze neposla volake na UGANDU tak by sa to malo vyriesie podla mna :) troska optimizmu
co sa tyk LOVE na PS myslim ze tam velke zazraky necakaj


Takto pracne sa to robi preto, lebo su to ukony tazko stihatelne a tazsie stopovatelne. Keby rovno ide na banku (povedzme VUB) tak mu to hovno pomoze, lebo:

1. musi vediet grid kartu, alebo sms autorizacie
2. musi ratat z mega rizikom ze vsetko o nom policia zisti 100x rychlesie ako keby policia dozadovala info u PS alebo MB
3. na slovenske banky su multiple zabezpecenia, inde prakticky iba meno a heslo
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod w4444x 17 Nov 2008 13:11

sallisvka uplne vedla ...
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Vykradnutie uctu na PS - vsetci pokristi POZOR

Odoslaťod palo1973 17 Nov 2008 13:13

w4444x napísal:sallisvka uplne vedla ...


-vynimocne suhlasim :friends:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!