Brejciho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod haman 01 Nov 2014 19:13


Za tento príspevok od haman poďakovali :
Brejcinho
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 02 Nov 2014 00:54

Ved ja bojujem :x Ale s diplomovkou momentalne :o
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 28 Dec 2014 20:52

Vsetkym prajem prijemne prezitie poslednych dni roka 2014 a vela uspechov v roku 2015 ! Dufam, ze ste sviatky prezili podla predstav a ze tento rok bol pre vas aspon taky uspesny, ako pre mna ;)


PS - v januari ma caka zopar skusok a vo februari planujem navrat na online pokrove stoly 8-)

gl & grindu zdar :evil: :river:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

I'm back !

Odoslaťod Brejcinho 22 Jan 2015 00:03

Ok, som spat...uvidime kolko casu mi bude vychadzat na poker, lebo mam este skuskove a 3 skusky ma este cakaju...

Zacinam znova na NL5 a budem sa snazit co najrychlejsie dostat na NL10.

Plus vyzyvam Hamana, aby tiez oprasil blogerske navyky, nech to tu aspon troska ozivime opat ;)

gl & grindu zdar :evil: :river:

Za tento príspevok od Brejcinho poďakovali - 2:
haman, WolfiKxx
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 23 Jan 2015 02:45

Prve dve sessions za mnou. Vcera to bolo take pinkanie, spominanie na vsetky HM statistiky a tak...Dnesna session bola dobra, triafali ma boardy a fishky skusali fakt ubohe bluffy :lol2:

Dnes som nepouzival polarizovane 3bet a cbet range ako som zvyknuty z NL10 a hralo sa mi lahsie ako vcera, takze to momentalne nebudem menit...

Zvazoval som, ci ist na silverstar tento mesiac, ale nevychadza mi to, lebo na NL5 sa zbieraju tie VPPs hrozne pomaly :o no a mam este aj skolske povinnosti, takze sa nebudem radsej do toho tlacit...

gl & grindu zdar :evil: :river:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 25 Jan 2015 22:33

Tento mesiac odohranych zatial 12 hodin a skoro 4k hands. Pomaly sa dostavam naspat, obcas vsak este narazim na velmi zaujimave spoty, ktore analyzujem s kamosom...Najblizsie dni sa mi treba viac ucit, lebo v piatok mam skusku a v stredu doskusanie z dalsej skusky...

Na facebooku som narazil na zaujimavy clanok, miliardar Andy Beal a Todd Brunson hrali v Bobby's room fixed limit heads up, blindy 50k/100k :) Dufam, ze sa Andy este zdrzi a bude par zaujimavych clankov :)

http://www.pokernews.com/news/2015/01/todd-brunson-purportedly-takes-andy-beal-for-5-million-20417.htm

:gl: a prijemny nedelny grind prajem :pokerface:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 27 Jan 2015 16:58

Odohranych 22 hodin a 8,6 k hands...Zacal som hrat na 6 stoloch, aby som zvysil pocet hands za hodinu. Zaujimave je zistenie, ze hram lepsie ako ked hram 4 stoly, resp. nevymyslam hovadiny, lebo na to nemam tolko priestoru...
Pomalicky sa dostavam do starych kolaji, no dnes si variancia robila totalne kozy zo mna :lol2: a s tym vela nespravim...
Spoiler:
Obrázok

Jedna z mala veci, ktora mi pocas session vycarila usmev, bol tento nick akehosi Slovenskeho hraca :lol2: :D
Spoiler:
Obrázok

Najblizsie dni sa budem ucit, kvoli piatkovej skuske, no vidim to na grind weekend :evil:
Prajem vsetkym :gl: , troska viac, ako som ho mal dnes ja

Za tento príspevok od Brejcinho poďakovali :
WolfiKxx
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 31 Jan 2015 02:15

Nakoniec som stihol spravit silver star tento mesiac :) 13k hands odohranych, no chytil ma celkom shit run a vyvoj grafu green line ma netesi. Zajtra sa stretnem s jednym kamosom a je mozne, ze pojdem hrat na inu, mensiu hernu kde budem mat nejaky specialny rake back a budem stacknuty na pravdepodobne NL10 , plus aj coachovany...

Blizsie info comming soon...

Prajem pekny vikend, uzite si vodu v pevnom skupenstve a samozrejme gl & grindu zdar :vlade:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 31 Jan 2015 21:11

Takze moj shit run pokracuje :wall: Odohranych 13,2k hands, -12BI (EV -9BI)...Od buduceho mesiaca zacnem hrat na P****Stars.fr kde budem mat stacking na NL10 + coaching, tak to hadam pojde lepsie ako momentalne...
Pridam zopar ruk na koment, aka som :fish: nech sa aj vy po zlej session citite lepsie :D

#1 Rivered trips vs shove vol. 1
Spoiler:
Hero (SB): $6.16
BB: $5.06
UTG: $5.07
CO: $5.59
BTN: $3.93

Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with A :diamond: K :spade:
1 fold, CO raises to $0.15, 1 fold, Hero raises to $0.50, 1 fold, CO calls $0.35

CO ma stats 20/15/2,1 za 147 hands

Flop: ($1.05) Q :club: T :heart: 5 :spade: (2 players)
Hero bets $0.50, CO calls $0.50

cbet 50% potu, kedze nieje flush draw na boarde...su tam mozne draws s KJ a J9, ale myslim ze sizing je v pohode, ak nie napiste :oops:

Turn: ($2.05) A :heart: (2 players)
Hero checks, CO bets $1.08, Hero calls $1.08

Tu mozno robim chybu, no povedal som si, ze checknem a necham ho betnut...Na NL5 ludia velmi radi floatuju flop cbety IP v 3bet potoch no a tym ze checknem turn A v nom chcem evokovat, ze sa mi ta karta nepaci, ze mam nieco ako KK, KQ a tak no a necham ho aby bluffol. Otazne je, ci to spravi tak casto, aby to bol pre mna dobry tah a dalsia otazka mi teraz napadla, ze ak ma flush draw a par, ci som to nemal x/raisnut all in... :wall:

River: ($4.21) A :club: (2 players)
Hero checks, CO bets $3.51 all in, Hero folds

Ako sa tak teraz spatne pozeram na tu ruku, tak som tu to urcite mal callnut, ked som sa uz takto dostal na river... :wall: :wall: :wall: No aspon som si uvedomil chyby :lol2: :lol2:

#2 Rivered trips vs shove vol. 2
Spoiler:
BTN: $15.06
SB: $5.09
Hero (BB): $5.00
UTG: $6.56
MP: $5.00
CO: $5.09

Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with Q :heart: A :heart:
2 folds, CO raises to $0.15, 2 folds, Hero calls $0.10

CO ma stats 23/17/0 za 100 hands...AQh sa da 3betnut for value, ale rozhodol som sa callnut...

Flop: ($0.32) Q :club: 5 :diamond: 2 :heart: (2 players)
Hero checks, CO bets $0.22, Hero calls $0.22

Prichadza dry board, a volim x/c, pretoze x/r moc akcie nedostane od horsich hands

Turn: ($0.76) 9 :club: (2 players)
Hero checks, CO checks

River: ($0.76) Q :diamond: (2 players)
Hero bets $0.65, CO raises to $4.72 all in, Hero ???

Ked checkol turn IP tak som si dost isty, ze mam najlepsiu handu, no problem je ten, ze tu skoro nikdy nic nebude mat a foldne na moj bet. Preto volim vyssi sizing, aby som vyzeral viac bluffy a aby ked uz ma handu, ktora ma callne, tak nech callne vacsi bet...(Neviem, ci vam to dava zmysel a ci som to vysvetlil dostatocne.. :fish: )
No ako byva v poslednej dobe zvykom dostavam all in a neviem co robit... :lol2:

Chcel som tu pridat viac hands, ale uz sa mi nechce tolko pisat, takze tu dam zatial tieto dve...V prvej som si uvedomil, ze som to zahral asi najhorsie ako som mohol, ale no, ucime sa z vlastnych chyb :oops: V tej druhej si niesom isty river callom, tak sa prosim niekto vyjadrite...

Dakujem a prajem :gl:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod WolfiKxx 31 Jan 2015 21:22

1 handa ten turn check mne sa osobne nepaci urcite by som pokracoval v betovani ma tam KQ QJ KT JT to su tie horsie a potom tie lepsie co hitli 2nd pair

2 handa no neviem ja by som to nedokazal vyhodit, nevidim dovod preco by checkoval back sety, ale tak rybaci rozum who knows, ale podla mna call
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!