Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 20:34

yegon napísal:
palo1973 napísal:-inak skandal s absolute bet odhalili obycajni hraci,ako sme my,a dokazali vyhrat spor,tak preco by to nemalo ist s hernou B**n?


lebo B**n je firma sidliaca v nejakej bananovej republike v europskej unii

oproti tomu absolute/ultimate bet sidlili v tom case ked sa udial skandal vo vyspelej demokrcii pravneho statu Kostarika


yegon, uznavam tvoju inteligenciu, urcite tu vynikas. ale o prave spojeneho kralovstva, eu a hlavne suverennom postaveni gibraltaru nevies vela :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 18 Jan 2010 20:34

palo1973 napísal:

-nie doteraz sa tu nikto nespraval ako primitiv

+1
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod mr_kaktus 18 Jan 2010 20:36

martinique39 napísal:
palo1973 napísal:-martinique nauc sa citat a potom nieco napis,inak kolko mas rokov 15?

inak skandal s absolute bet odhalili obycajni hraci,ako sme my,a dokazali vyhrat spor,tak preco by to nemalo ist s hernou B**n?

-na ten skandal prisiel obycajny hrac,ktoremu sa zdali divne niektore moves supera,hlavne to bol tusim call na riveri s T high,dal si poslat HH a neskor sa pridali ini hraci,tym ktory stal v pozadi a cele to organizoval bol byvaly majster sveta R.Hamilton


nastuduj si a potom pis blbosti.
cele to islo priamo z tej firmy (asi nespokojny zamestnanec) bez info odtial by si svojou zalobou mohli tak akurat vies co vytriet... nehovoriac o tom ze nikto nesiel sediet :) takze sa to pred sud ani len nedostalo :)


palo ma pravdu.....prebehol som uz davnejsie zopar clankov o tom skandali a bolo to tak ako hovori...impulz vysiel od bezneho hraca ktory prehral HU v turnaji s BI tusim 1000 USD ked ho superuser calloval s Thi a potom sa pridalo viacero hracov so svojimi HH...nepamatam si uz presny priebeh...cital som to uz davnejsie ale priblizne to bolo tak ako hovori palo.

edit: ak sa dobre pamatam superuser mal nick potripper
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 20:39

martinique39 napísal:
yegon napísal:
palo1973 napísal:-inak skandal s absolute bet odhalili obycajni hraci,ako sme my,a dokazali vyhrat spor,tak preco by to nemalo ist s hernou B**n?


lebo B**n je firma sidliaca v nejakej bananovej republike v europskej unii

oproti tomu absolute/ultimate bet sidlili v tom case ked sa udial skandal vo vyspelej demokrcii pravneho statu Kostarika


yegon, uznavam tvoju inteligenciu, urcite tu vynikas. ale o prave spojeneho kralovstva, eu a hlavne suverennom postaveni gibraltaru nevies vela :)


super takze je tam pravo nevymahatelne? hned si tam zalozim firmu :)

a nezabudnime na refren tejto piesne: HH
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod mr_kaktus 18 Jan 2010 20:42

martinique39 napísal:
yegon napísal:
palo1973 napísal:-inak skandal s absolute bet odhalili obycajni hraci,ako sme my,a dokazali vyhrat spor,tak preco by to nemalo ist s hernou B**n?


lebo B**n je firma sidliaca v nejakej bananovej republike v europskej unii

oproti tomu absolute/ultimate bet sidlili v tom case ked sa udial skandal vo vyspelej demokrcii pravneho statu Kostarika


yegon, uznavam tvoju inteligenciu, urcite tu vynikas. ale o prave spojeneho kralovstva, eu a hlavne suverennom postaveni gibraltaru nevies vela :)


tak prosim skus spravit nejaky kratky review co sa tyka prava gibraltaru resp. UK, konkretne preco by nebolo mozne vyhrat takyto sudny spor. celkom by ma to zaujimalo.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Horsey7 18 Jan 2010 20:43

147k ruk

holecards.jpg
holecards.jpg (30.73 ) Zobrazená 1644 krát


a cakame na vase HH
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod A_Rimmer 18 Jan 2010 20:45

Neda mi nezareagovat. Vy vsetci so tu pisete, ze online poker je rigged. Nasiel som na nete clanok

http://www.pokerkingblog.com/2008/01/06 ... e-per-day/

pise sa tam o tom, kolko zaraba P****Stars na raku v cistom. Nech sa paci:

www napísal:My best guess would be that P****Stars generates between $1.5 - $2 million per day in revenues (on average), and between $700k to $1 million per day in net profit.
HH


Cisty zisk $1.000.000 KAZDY DEN!

Myslite si, ze by riskovali ze pridu o taketo peniaze a robili by nejake podvody?? Naco?? Vy keby ste tolkoto zarabali, robili by ste podvody a riskovali ze o tieto zarobky pridete??? OMG, to snad ne!
Pripominam, ze tie cisla su dokonca z roku 2006, takze dnes tie cisla mozte kludne vynasobit dvomi. :D
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod buschle 18 Jan 2010 20:46

poslednych 7-8 stran som necital , precitam si zajtra , ale ja si aj tak ako vacsina ludi z pp myslim, ze hraci co tvrdia, ze online je rigged su velmi slabi a hraju katastrofalne ,preto tymi recami o podvadzani zakryvaju svoju neschopnost , ze im nic ine neostava len hrat s podnapitymi pajacmi po prefajcenych kluboch, lebo neporazaju ani nl25.

A k tym dalsim teoriam o vytvarani konfrotacnych hier... musim sa len smiat , cim hraje clovek vyssie stakes , tym hraju hraci agresivneje a do allinov sa dostavaju s draws vs TPLK a podobne , navyse rake bude vzdy max 3-4dolare aj keby to bol NLmilion.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 20:47

yegon napísal:
super takze je tam pravo nevymahatelne? hned si tam zalozim firmu :)

a nezabudnime na refren tejto piesne: HH


netvrdim ze je nevymahatelne. ale ak sa mas sudit s nejakou firmou (a mas par zbytocnych milionov) tak je pre teba lepsie ak je v kostarike ako v gibraltare
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 20:49

mr_kaktus napísal:
palo ma pravdu.....prebehol som uz davnejsie zopar clankov o tom skandali a bolo to tak ako hovori...impulz vysiel od bezneho hraca ktory prehral HU v turnaji s BI tusim 1000 USD ked ho superuser calloval s Thi a potom sa pridalo viacero hracov so svojimi HH...nepamatam si uz presny priebeh...cital som to uz davnejsie ale priblizne to bolo tak ako hovori palo.

edit: ak sa dobre pamatam superuser mal nick potripper


tak hladaj dalej a zisti si o tom emaily co dosiel akoze "omylom"
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 44 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!