Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod mr_kaktus 18 Jan 2010 20:51

martinique39 napísal:
yegon napísal:
super takze je tam pravo nevymahatelne? hned si tam zalozim firmu :)

a nezabudnime na refren tejto piesne: HH


netvrdim ze je nevymahatelne. ale ak sa mas sudit s nejakou firmou (a mas par zbytocnych milionov) tak je pre teba lepsie ak je v kostarike ako v gibraltare


preco?? kde konkretne je problem?

Legal System
The Legal System in Gibraltar is based on English Common Law and Statute and on the law created in Gibraltar and contained in Ordinances. These invariably follow English law and practice and procedure with variations to suit local conditions where necessary.

The Court system is similar to that in the United Kingdom. Gibraltar has its own Supreme Court with a civil and criminal jurisdiction and the equivalent of the English County Court, known locally as the Court of First Instance and the Magistrates’ Court.

Gibraltar is a party to the Brussels and Lugano Conventions which, amongst other things, allows for the reciprocal enforcement of judgments between Contracting States which consist of all EU and EFTA countries.

Gibraltar lawyers train in the United Kingdom and are members of the Bar of England and Wales or Solicitors as well as members of the Gibraltar Bar.

viem ze su to len velmi kuse informacie ale z toho co som zatial stihol vygoogli mi to pride ako civilizovana krajina s lepsou vymozitelnostou prava ako mozno Slovensko.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Horsey7 18 Jan 2010 20:56

problem toho trolla je, ze aj keby mu 10000 hracov poslalo HH so 100000000 rukami zo 100 herni, tak aj tak si bude dalej tvrdit, ze online moze byt rigged a mudrovat o vymozitelnosti prava v state x vs stat y, pritom nema ani zakladne pravne povedomie, nieto pravne vzdelanie

Obrázok
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 20:59

A_Rimmer napísal:Neda mi nezareagovat. Vy vsetci so tu pisete, ze online poker je rigged. Nasiel som na nete clanok

http://www.pokerkingblog.com/2008/01/06 ... e-per-day/

pise sa tam o tom, kolko zaraba P****Stars na raku v cistom. Nech sa paci:

www napísal:My best guess would be that P****Stars generates between $1.5 - $2 million per day in revenues (on average), and between $700k to $1 million per day in net profit.
HH


Cisty zisk $1.000.000 KAZDY DEN!

Myslite si, ze by riskovali ze pridu o taketo peniaze a robili by nejake podvody?? Naco?? Vy keby ste tolkoto zarabali, robili by ste podvody a riskovali ze o tieto zarobky pridete??? OMG, to snad ne!
Pripominam, ze tie cisla su dokonca z roku 2006, takze dnes tie cisla mozte kludne vynasobit dvomi. :D


strasne vela z tych penazi ide americkym politikom :) a nemam najmensiu chut vysvetlovat preco... zistite si.

a neda sa to tak brat.. keby som mal tolko penazi co top hraci tak uz nehram poker a oni hej.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Horsey7 18 Jan 2010 21:01

martinique39 napísal:strasne vela z tych penazi ide americkym politikom :) a nemam najmensiu chut vysvetlovat preco... zistite si


Obrázok
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 21:01

mr_kaktus napísal:Gibraltar has its own Supreme Court .


aspon citaj co pastujes
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 21:06

Horsey7 napísal:
martinique39 napísal:strasne vela z tych penazi ide americkym politikom :) a nemam najmensiu chut vysvetlovat preco... zistite si


Obrázok



ok tak naznacim, aj ked mi je uplne jasne ze je to zbytocne :)

v amerike je poker nelegalny (okrem par statov), a aby to tak ostalo stoji dost penazi :) bez toho by P****Stars zarobil tak akurat na vasich trapnych par eurach
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod MiskoKvo 18 Jan 2010 21:06

zopar mojich ciarociek na MTT sng od 26-75$ F****Tilt vzorka 429 000ruk



Obrázok
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod mr_kaktus 18 Jan 2010 21:12

martinique39 napísal:
mr_kaktus napísal:Gibraltar has its own Supreme Court .


aspon citaj co pastujes


vazne sa nechcem zapliest do flamewar ale to ze Gibraltar has its own Supreme Court nie je podla mojho nazoru zasadny problem.

Modelova situacia:

z HH zistim ze ma herna podvadza - bez toho aby som dalej hladal Acty gibraltaru vychadzajuc z toho ze pravny system gibraltaru je zalozeny na UK pravnom systeme zalujem spolocnost, resp. hernu za trestnopravny delikt - fraud (v nasom TZ podvod) nakolko v UK pravnom systeme mas zakotvenu aj trestnopravnu zodpovednost pravnickych osob. Btw. na zaklade tohto (co nemusi byt spravne - musel by som to podrobnejsie dostudovat)
"Gibraltar enjoys a special relationship with the European Union. Whilst Gibraltar under Article 227(4) of the EEC Treaty is within the European Union by virtue of being a European territory for whose external relations Britain is responsible, Article 28 of the 1971 UK Accession Treaty relieves Gibraltar from the common customs tariff, the common agricultural policy and the harmonisation of turnover taxes, in particular VAT."
by som predpokladal ze sa bude dat pouzit aj europsky platobny rozkaz. a ten dokonca mozes podat aj na prislusny sud navrhovatela, cize napr. teba (tvoj bude v mieste tvojho trvaleho bydliska) a vec sa bude prejednavat na nom. Co teda vzhladom na vzdelanie nasich sudcov nie je ziadna vyhra ale nemusi ta trapit potom Supreme Court of Gibraltar.

oprav ma ak sa mylim.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 18 Jan 2010 21:13

martinique39 napísal:
strasne vela z tych penazi ide americkym politikom :) a nemam najmensiu chut vysvetlovat preco... zistite si.
.

Ja som hlupy a nevedomy, neviem si to s cudzou pomocou vyhladat ani zistit. Preto dufam, ze budes laskavy a v skratke mi to objasnis. Vopred dakujem :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 21:15

kokso naco riesit sudy ked sme este ani nenasli dokaz ze podvadzaju

pockajme si co vycitame z tych HH ktore nam uz kazdu chvilu asi postnete a potom budeme riesit kto zaplati pravnikov atd
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 44 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!