Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Horsey7 18 Jan 2010 21:16

martinique39 napísal:ok tak naznacim, aj ked mi je uplne jasne ze je to zbytocne :) v amerike je poker nelegalny (okrem par statov), a aby to tak ostalo stoji dost penazi :) bez toho by P****Stars zarobil tak akurat na vasich trapnych par eurach


takze ked je fajcenie marihuany v USA povolene v niekolkych statoch, tak fajciari z tych statov sa skladaju americkym politikom na uplatky?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 21:16

btw vlade dufam ze mate na stranke aj nejake pay per view bannery, tato tema by vas mohla financne zahojit na par rokov dopredu :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 21:17

Horsey7 napísal:
martinique39 napísal:ok tak naznacim, aj ked mi je uplne jasne ze je to zbytocne :) v amerike je poker nelegalny (okrem par statov), a aby to tak ostalo stoji dost penazi :) bez toho by P****Stars zarobil tak akurat na vasich trapnych par eurach


takze ked je fajcenie marihuany v USA povolene v niekolkych statoch, tak fajciari z tych statov sa skladaju americkym politikom na uplatky?


ty si to vobec nepochopil, na uplatky sa skladaju drogovi dileri z ostatnych statov aby aj tam nepovolili marihuanu lebo by ceny isli dole :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 18 Jan 2010 21:18

yegon napísal:kokso naco riesit sudy ked sme este ani nenasli dokaz ze podvadzaju

pockajme si co vycitame z tych HH ktore nam uz kazdu chvilu asi postnete a potom budeme riesit kto zaplati pravnikov atd


-aj ja uz cakam na tie HH,u takeho miskakvo vyhrava 33 len v 22 %
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 21:23

mr_kaktus napísal:
martinique39 napísal:
mr_kaktus napísal:Gibraltar has its own Supreme Court .


aspon citaj co pastujes


vazne sa nechcem zapliest do flamewar ale to ze Gibraltar has its own Supreme Court nie je podla mojho nazoru zasadny problem.

Modelova situacia:

z HH zistim ze ma herna podvadza - bez toho aby som dalej hladal Acty gibraltaru vychadzajuc z toho ze pravny system gibraltaru je zalozeny na UK pravnom systeme zalujem spolocnost, resp. hernu za trestnopravny delikt - fraud (v nasom TZ podvod) nakolko v UK pravnom systeme mas zakotvenu aj trestnopravnu zodpovednost pravnickych osob. Btw. na zaklade tohto (co nemusi byt spravne - musel by som to podrobnejsie dostudovat)
"Gibraltar enjoys a special relationship with the European Union. Whilst Gibraltar under Article 227(4) of the EEC Treaty is within the European Union by virtue of being a European territory for whose external relations Britain is responsible, Article 28 of the 1971 UK Accession Treaty relieves Gibraltar from the common customs tariff, the common agricultural policy and the harmonisation of turnover taxes, in particular VAT."
by som predpokladal ze sa bude dat pouzit aj europsky platobny rozkaz. a ten dokonca mozes podat aj na prislusny sud navrhovatela, cize napr. teba (tvoj bude v mieste tvojho trvaleho bydliska) a vec sa bude prejednavat na nom. Co teda vzhladom na vzdelanie nasich sudcov nie je ziadna vyhra ale nemusi ta trapit potom Supreme Court of Gibraltar.

oprav ma ak sa mylim.



ide o to ze (bez toho aby som to naozaj cital) ma B**n napisane ze sa vsetky spory riesia podla ich prava. aj ked to tak nie je. gibraltar nie je clenom eu, nic z eu sa na neho nevtzahuje. okrem nejakych vojenskych dohod. benzin tam stoji tak 20ku a hlast je uplne za babku napriklad. na to aby si podal zalobu musis mat anglickeho pravnika co rozumie ich pravu, rozhodovat bude ich sud a kto vie co to vlasten gibraltar je si moze velmi lahko predstavit rozsudok :) odvolat sa nie je kde.

dokaz je napr. ta herna absolut co bol velmi podobny pripad
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod janobendik 18 Jan 2010 21:25

ahojte, len sa prosím vás nehadajte a neuražajte, to potom naozaj netreba prispievat. Dakujem.
- na strane 5 tejto diskúsie som napísal niekolko postrehov o Higstaks a nikto opakujem NIKTO zatial ani trošku nevyvrátil tieto postrehy /ono je asi velmi tažke na tom niečo vyvrátit, a je lepšie sa tuna rozpisovat o vzorkách rúk./ ak už teda diskutovat, prosím zaujat stanovisko.
- K tzv.podvodom :: Nikdy som nepovedal, ani nepísal, že herne podvádzajú /hráči áno a mám plno dokazov, osobne viacerých poznám a nie je to nič zložité/!!! takže ak tu píšete moje meno nespajajte moje vyjadrenie s podvodom akejkolvek herne!! :evil: Ja tvrdím, že program je postavený tak, že sú hry umelo vytvárané- prilepšované /nie pre konkretných hráčov, raz mne inodey proti mne/ DovoD: vobec to nie je koli poplatkom, ale koli tomu aby hra bola zaujímavá čo je velmi doležité hlavne pre začiatočníkov: vysvetlím : ak budeme dvaja hrat tenis /ja som ho nikdy nehral a súper povedzme tiež/, tak si "zahrame" raz, dvakrát a asi sa na to vybodneme, lebo nebude nás to bavit, nebude o čom kecat po zápase pri pive... Tak je to aj pri pokri, čím viac zaujímavejšich kombinácií sa stretne tým je to zaujímavejšie! Yegon, u mna počtom odohratých rúk neuspeješ , aj na nete pri CG hrám vždy len jednu opakujem jednu obrazovku. tzv "krásu" hry ti žiadné štatistiky nezobrazia! Ak si myslí tu niekto, že som len tlk,ktorý si nič nevšimne a nevie porovnat hru na dvoch roznych stoloch, tak pre tých tuna zbytočne strácam čas.
okrem toho nezatracujem online, sám viac hodín odohrám online ako live a prevažne hrám MTT, kde hra prebieha až do riveru 20x častejšie ako v CG, takže je lahké aj porovnanie vychadzajúcich kombinácií v jednotlivých hernach. ANO B**n dopadol u mna totálne najhoršie, ale ak tu niekto chce žalovat online herne, radšej nech si najskor prečíta Don Quiote de la Mancha :o !
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 21:28

yegon napísal:
Horsey7 napísal:
martinique39 napísal:ok tak naznacim, aj ked mi je uplne jasne ze je to zbytocne :) v amerike je poker nelegalny (okrem par statov), a aby to tak ostalo stoji dost penazi :) bez toho by P****Stars zarobil tak akurat na vasich trapnych par eurach


takze ked je fajcenie marihuany v USA povolene v niekolkych statoch, tak fajciari z tych statov sa skladaju americkym politikom na uplatky?


ty si to vobec nepochopil, na uplatky sa skladaju drogovi dileri z ostatnych statov aby aj tam nepovolili marihuanu lebo by ceny isli dole :)


ale decka nesrandujte. hazard je povoleny na celom svete okrem usa . ste nevedeli.
co tu splietate o drogach?

ozaj ja ziadnu HH nepostnem lebo ziadnu nemam. btw. to ze AA vyhra v 90% je snad v tom co som hovoril trosku irelevantne, nie?
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 21:30

janobendik napísal: vobec to nie je koli poplatkom, ale koli tomu aby hra bola zaujímavá čo je velmi doležité hlavne pre začiatočníkov: vysvetlím : ak budeme dvaja hrat tenis /ja som ho nikdy nehral a súper povedzme tiež/, tak si "zahrame" raz, dvakrát a asi sa na to vybodneme, lebo nebude nás to bavit, nebude o čom kecat po zápase pri pive... Tak je to aj pri pokri, čím viac zaujímavejšich kombinácií sa stretne tým je to zaujímavejšie


to je velmi rozumny postreh :) a ten s don quijote este lepsi :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod MiskoKvo 18 Jan 2010 21:33

keby nemam zajtra skusku tak dam vypisat %-percentualne vyjadrenie kolkokrat mi prisiel 1 par,2pary ,trips ..postupka ... a porovnal by som to s matematickym modelom napr uvedenym v Doyle Brunsononov supersysteme napisaneho v roku pana boha 79 ci kedy ked ani ludia netusili co je to internet ... ak mate niekdo cas tak to spravte ale ja som ochotny vsadit polku mojho BR ze tie cisla budu velmo podobne. dakujem

hovorim o mojej vzorke 400k ruk a viac. Respektivne nech to da rovno na sud a garantujem ti ze na druhy den pijes cajik na bahamach s Billom Gatesom
Naposledy upravil MiskoKvo dňa 18 Jan 2010 21:38, celkovo upravené 3 krát.
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 18 Jan 2010 21:33

martinique39 napísal:
ozaj ja ziadnu HH nepostnem lebo ziadnu nemam. btw. to ze AA vyhra v 90% je snad v tom co som hovoril trosku irelevantne, nie?

Nehovoril si nahodou o tom, ze nizsi par vyhra v 63% vs. vyssi par, set vs. overset? Ak nie tak sa ospravedlnujem ale nechce sa mi to hladat. Ale nieco na tento styl tu zaznelo...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 49 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!