Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 19 Jan 2010 11:21

pokerprofik napísal:Na starse nie je určite niečo v posriadku, hrám tam 2 roky a aj ked niesom niaky extra hráč, ale som plusový:P, NO nejde o to, chcel by som poukázať, že vždy ked urobim withdraw, tak občas, no večšinou vždy mávam potom 2-3 hodinky, nepochpoitelné hry, (unlucky! prehrávam strašne vela coinflipov, a moje silné karty prehrávajú vs slabšie. Takisto ked pošlem peniaze priatelovi, tak velmi často sa mi stáva toto isté. Na starse mam zopár online kamarátov s ktorými sa aj stretávam, a tiež majú takéto skúsenosti. Stalo sa vam niečo podobné tiež. ?

Ak ma budete kritizovat tak mi to je jedno:D ale je to proste tak som si 100 % istý že to tak je nastavené. Myslím že to potvrdia viacerý.
Takisto, ked je unluck:D tak je unluck!:D vtedy treba vypnut pc a ist spat! Ked vypadnete z 12SNG po sebe z nepochopitelných dôvodov:D , AK vs AJ, KK vs JJ, QQ vs JJ, ... no to je jedno, v live pokri nieje možné aby som prehral s 10 ovela lepšími rukami po sebe!


si macher ked napriek tomu ze ti herna hadze polena pod nohy si v pluse

prave som vybral z PS 20k - asi tam radsej velmi dlho nebudem hrat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod keso26 19 Jan 2010 11:38

exit_2 napísal:Ja musím stále súhlasiť s pánom Bendíkom. Jaj tie vaše štatistiky. Presne ako napísal on. Nikdy nemôžu ukázať ako vypadnem 3x za deň s AA alebo KK 1-2 miesta pred peniazmi, po dlhých hodinách hrania. Nemôžu ukázať, ako po obrovskom raise s AA týpek callne s J6 a flop je 666. A to sme tesne pred final table. Nemôže ukázať 1000 podobných situácii, ktoré som zažil na vlastnej koži alebo videl prežiť iných hráčov.

exit_2 napísal:Ešte pre pobavenie prítomných napíšem jednu hru, pre ktorú som sa zaregistroval na Full Tilt.
Je samozrejme možné, že sa to stane aj live, ale fakt ma to dostalo (nehral som 2 dni :) ). Dal som veľký raise s KK. Týpek iba call. Flop bol QQ6. Ja vám všetkým prisahám, že som si bol 100% istý, že má Q. Dal som raise a on iba call. To mi to potvrdilo, pretože nešla žiadna farba. Na turn prišlo K. Tak som dal iba check. On raise, ja reraise a on allin, samozrejme call. Mal na moje takmer žiadne prekvapenie Q6. Na river samozrejme prišlo Q. V ten deň som P****Stars pochoval. Zažil som v pokri naozaj toho veľa a také ruky, že nad nimi krútim hlavou ešte dnes. Čo je ale veľa, tak to je veľa :)

Obrázok
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod spax 19 Jan 2010 11:55

Obrázok
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Proky 19 Jan 2010 12:01

sorry trikoza, musim este raz :lol2:

Obrázok
Obrázok používateľa
Proky
 
Príspevky: 575
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 13 krát/16 krát
Karma: 9

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod clinghi 19 Jan 2010 12:54

Len pre ilustraciu..na poslednom live turnaji som na FT (2 miesta pred ITM..maly turnaj) prehral HNED PO SEBE ..AA vs K9 (board 2 pary) a ruka nato AA vs KK (flop K). Urcite ale nepoviem, ze live je rigged.. a aj napriek tomu, ze ani zdaleka nemam odohratych az tak vela ruk online, nemyslim si, ze je software nejako naschval upraveny na "stavnatejsiu hru". Aj ked pri downswingu je tendencia si to pripustit, ale zase ked mate run, tak vas to ani nenapadne ;)
clinghi
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod buschle 19 Jan 2010 13:04

http://www.pokertableratings.com/stars- ... h/nanonoko

skoda ze sa nemoze tento pan vyjadrit k danej tematike. Myslim ze za tie 3milion ruk za 1,5roka uz zazil kadeco. 8-)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Ivo 19 Jan 2010 13:49

Chlapi,ale tie handy,čo ste sem popostovali nemajú výpovednú hodnotu o tom, v akom % množstve prípadov vyhráva nižší pár s vyšším, nižší set s vyžším a pod. Hovorí to len o tom, v koľkých % prípadov vyhráva tá ktorá handa. Z tohto sa nedá zistiť, ako často prehrali KK, AA... vs 33, 55, QJ... ,teda to, o čom sa to tu celé točí.

Yegon, tebe sa čudujem, že si spadol až do konfrontačnej úrovne, lebo pôsobíš ako flegmák, asi si sa nechal trošku vyprovokovať, že? :x

Inak online hrá státisíce hráčov a doteraz sa okrem toho medializovaného prípadu nič v tomto duchu neprevalilo... A majú s tým problém určite tisícky hráčov, nielen vy. A ništ. Na nejakom susedskom fóre som čítal, ako niekto hovoril o skúsenosti z nejakej herne, že na flope sa akoby software zasekol na chvíľu a až potom vyložil ďalšie karty, akoby prepočítaval možnosti, mne sa to stalo párkrát tiež, ale nemôžem z toho vyvodiť záver, že je to rigged. Aký to dáva zmysel?
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 19 Jan 2010 13:57

Ivo napísal:Yegon, tebe sa čudujem, že si spadol až do konfrontačnej úrovne, lebo pôsobíš ako flegmák, asi si sa nechal trošku vyprovokovať, že? :x


hmm asi som nebol pochopeny, ja sa velmi dobre bavim a pri pisani sa usmievam, rozhodne ma nikto nevytocil a nemam pocit ze by som proti niekomu nejak ostrejsie vystupil

ak teda ironiu a humor nepovazujes za konfrontaciu

prave preto do tejto temy pisem ze az na zopar vynimiek je debata na tuto temu ktora sa tu uz tolkokrat preberala velmi kultivovana a priatelska - je to osviezujuce :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 19 Jan 2010 14:00

Ivo napísal:Chlapi,ale tie handy,čo ste sem popostovali nemajú výpovednú hodnotu o tom, v akom % množstve prípadov vyhráva nižší pár s vyšším, nižší set s vyžším a pod. Hovorí to len o tom, v koľkých % prípadov vyhráva tá ktorá handa. Z tohto sa nedá zistiť, ako často prehrali KK, AA... vs 33, 55, QJ... ,teda to, o čom sa to tu celé točí.


no ked AA vyhra v 90+% pripadov tak len tazko moze prehrat v 63% pripadov proti nizsiemu paru

ale mas pravdu ze to nic nehovori, akurat to ukazuje ze ti ludia ktori to postli su ochotni dat k dispozicii akekolvek udaje na poziadanie. Zastancovia "online is rigged" z nepochopitelnych dovodov nie su ochotni svoje tvrdenia nijako podlozit i ked by ich to nic nestalo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod MiskoKvo 19 Jan 2010 14:44

deffo dealer bol rigged

http://www.youtube.com/watch?v=mRr-mIPQalA


yegon prosimta padaj na wsop ..vyhraj to ... nech si ludia onas nemyslia ze na slovensku je to tak.. ako to bohuzial je
Naposledy upravil MiskoKvo dňa 19 Jan 2010 14:56, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 44 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!