Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod w4444x 19 Jan 2010 16:46

exit_2 napísal:Sa mi strašne páči ako sa všetci tvária, že nerozumejú o čom sme pán Bendík a ja písali. Tvrdil som, že na P****Stars sú umelo vytvárané situácie, kde sa stretnú silné kombinácie. Že tam človek oveľa častejšie dostáva silné ruky ako na Full Tilt. Prepáčte na toto naozaj asi moja HH nebude stačiť. Neviem ako to z nej chcete vysledovať. To, že tu pastujete rôzne bad beaty z live je síce pekné, ale to je presne to čo sme obaja písali. Ono sa to stáva aj live, ale oveľa menej ako online. Proste zažil som aj live situáciu AA proti AA a jeden vyhrá na farbu a podobné veci, pri ktorých človek nepochopiteľne krúti hlavou. Alebo situáciu keď pri final table dostali pri prvej ruke 5 hráči z 9 silný pár a štyria boli hneď allin. Toto všetko sa stáva aj live, pretože je to poker a sú možné všetky kombinácie. Problém stále je a to tvrdím, že je to pravda a nedám sa nikým presvedčiť o opaku, že na P****Stars sú tieto situácie vytvárané umelo (napríklad generátor je ovplyvnený aby častejšie generoval vyššie karty alebo nejakým podobným systémom). Nie je možné aby sa počas jedného MTT tieto situácie opakovali tak často. Hrávam aj live turnaje kde je kľudne 400 hráčov a nevidím to tam. To, že sa niekto odvoláva na selektívnu pamäť je síce pekné, ale na čo by som si to akože pamätal, keď v minimálne v 70% prípadov som v tej hre neni zúčastnený? A ďalšia vec, ktorú tvrdím je, že B**n a Full Tilt majú chybu v generátore, pretože príliš často dávajú za sebou tie isté karty. Aká je podľa vás pravdepodobnosť, keď ste taký štatisti, že prídu po sebe tie isté karty a stane sa to niekoľkokrát za MTT (aby som bol úplne presný, niekoľkokrát za SNG)? :)


Vzdy taka ista predsa ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod trikoza 19 Jan 2010 16:48

exit_2 napísal: Problém stále je a to tvrdím, že je to pravda a nedám sa nikým presvedčiť o opaku, že na P****Stars sú tieto situácie vytvárané umelo (napríklad generátor je ovplyvnený aby častejšie generoval vyššie karty alebo nejakým podobným systémom). Nie je možné aby sa počas jedného MTT tieto situácie opakovali tak často.


neni nic lahsie ako vybrat vacsiu vzorku ruk a uplne jednoducho to overit - ako casto tie "vyssie karty" chodia a ci to sedi s matematickou pravdepodobnostou akou by mali chodit... preco to ani jeden z vas nedokaze spravit a namiesto toho tu dookola postujete tie vase do neba volajuce hluposti blablabla stale dokola? to ste ozaj tak neschopni ze neviete svoje teorie dokazat aspon jednou malou analyzou? cakame na tie vase dokazy ako na spasenie... preco to nespravil este nikto nikto z tych milionov ludi co denne sadne za online poker? preco to musi byt zrovna na Slovensku ze jeden z nauspesnejsich (ak nie najuspesnejsi) live hrac verejne prezetnuje svoj nazor v ktorom bez jedineho dokazu (papierik s ciarkami? LOL) obvinuje najvacsie online herne z manipulacie a podvodov? je nejaky iny pripad v inej krajine, kde by uspesny live hrac taketo nieco tvrdil? pan bendik, nehanbite sa tvrdit nieco taketo bez jedineho relevatneho dokazu? pan exit_2, to sa nedate presvedcit o opaku ani ked sa jednoducho matematicky dokaze na velkej vzorke bezneho hraca ze naozaj vsetko sedi ako ma? viete ako sa hovori ludom ako ste vy, resp. ako by sa mali liecit? pretoze to uz nie je o nejakej tvrdohlavosti ci "vlastnom nazore", ale popieranie faktov a vytvaranie si vlastnej vymyslenej reality...
Naposledy upravil trikoza dňa 19 Jan 2010 16:56, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod koumacik 19 Jan 2010 16:52

wow pekna debata..
ja len tolko ze :

kebyze som majitel, prevadzkovatel alebo ktokolvek z herne P****Stars a moj DENNY zarobok je cca 2 000 000usd, /40 - 50 000 000 sk/, tak by som bol ten POSLEDNY, ktory by mal zaujem na upravovani range ruk hracov a pri odhaleni tym riskoval najlepsi biznis aky by som si kedy mohol priat..
8-)

preco sa na to nepozriet aj z druhej strany?
koumacik
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Horsey7 19 Jan 2010 16:54

exit_2 napísal:Problém stále je a to tvrdím, že je to pravda a nedám sa nikým presvedčiť o opaku, že na P****Stars sú tieto situácie vytvárané umelo (napríklad generátor je ovplyvnený aby častejšie generoval vyššie karty alebo nejakým podobným systémom)


problem je ten, ze ty tomu "veris" ale nemas argumenty, tym padom nema zmysel ta presviedcat o opaku, to je ako ked krestan presviedca moslima, ze ten "jeho" boh je ten pravy

exit_2 napísal:Nie je možné aby sa počas jedného MTT tieto situácie opakovali tak často.


to tvrdis zas na zaklade toho, "ze neveris" ze to tak je? nastuduj si ako funguje RNG a snad pochopis ze to mozne je

exit_2 napísal:Aká je podľa vás pravdepodobnosť, keď ste taký štatisti, že prídu po sebe tie isté karty a stane sa to niekoľkokrát za MTT (aby som bol úplne presný, niekoľkokrát za SNG)? :)


vid. predchadzajuca odpoved
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod MiskoKvo 19 Jan 2010 17:14

Obrázok


dealovanie ruk na fultilte... vzorka 470 000ruk ... myslim ze FT rozdava spravodlivo karty
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 19 Jan 2010 17:44

-no mam jedneho znameho,ktory robi pre jednu z herni,ktora tu bola obvinovana z povodov,musim sa ho spytat,ako taketo veci riesia,mozno budu potom MUSIT ti ktori hernu obvinuje svoje slova aj dokazat
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 19 Jan 2010 17:57

vsimol som si jednu zasadnu vec, ze stale ked sa zaregistrujem na novej herni, vzdy mi zacnu nenormalne chodit karty(t.j. triafam vsetko s cim sa dostanem na flop


tak to potom ja musim byt nejake odstrkovane chuda lebo par krat sa mi stalo ked som sa zaregistroval na novej herni ze na break even ma drzal len deposit bonus ktory som postupne clearoval :)

ja chcem tiez hotrun

ale o tych hot runoch som si 100 % isty


z povahy pokru na to aby si si bol 100% isty potrebujes mat nekonecne velku vzorku ruk :)

viem co mas na mysli, len si robim srandu :) nemam nic proti tebe a neberiem ti tvoj nazor, netvrdim ze to nie je mozne len hovorim ze je rovnako dobre mozne ze sa mylis - povedat ze si si 100%tne isty skor znizuje hodnotu tvojho prispevku. Ak by si napisal ze mas pocit tak je to hodnovernejsie, ak by si ukazal na konkretnych handach ze to tak je tak klobuk dolu


Tvrdil som, že na P****Stars sú umelo vytvárané situácie, kde sa stretnú silné kombinácie. Že tam človek oveľa častejšie dostáva silné ruky ako na Full Tilt. Prepáčte na toto naozaj asi moja HH nebude stačiť. Neviem ako to z nej chcete vysledovať.



velmi jednoducho, daj hand histories a ja ti to ukazem. Nie je problem zistit ci si dostal AA castejsie nez si mal, nie je problem zistit ci si castejsie flopol set nez si mal atd atd atd - statistika je mocna veda :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod WolfiKxx 19 Jan 2010 17:59

exit_2 napísal:A ďalšia vec, ktorú tvrdím je, že B**n a Full Tilt majú chybu v generátore, pretože príliš často dávajú za sebou tie isté karty. )


poprosim natoc video a komentuj do predu co pride :) ... to bude este lepsie nez educativne videa z duecescracked a podobne stranky :) ... moc rad si ho pozrem
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Drogba151515 19 Jan 2010 18:34

Este ma napadla jedna vec:
Ak teda online nie je rigged(ja nehovorim ze je, a ze nas vsetkych denne ojebuju o nehorazne peniaze), tak by mali na kazdej herni chodit karty rovnako, ci nie? Teda za mesiac hrania na Pstars a za mesiac hrania na dajme tomu NoiQ(tam hram teraz) v rovnakych turnajoch(dajme tomu DoN) by sme mali mat priblizne rovnako casto trafeny set, postupku, flush atd. Ja sice nemam PT ani HM ani nic podobne, ale viem ze ked som hral na Pstars sa mi stavalo ze za 1 turnaj som trafil aj 3-4 krat straight abo flush, zatial co na NoiQ je bezne ze v priebehu 4 turnajov co hram zaroven mi nepride ani raz(ratam aj s tym ze som foldol, a bolo by mi to prislo).
Drogba151515
 
Príspevky: 46
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod lacinello 19 Jan 2010 18:37

Drogba151515 napísal:Este ma napadla jedna vec:
Ak teda online nie je rigged(ja nehovorim ze je, a ze nas vsetkych denne ojebuju o nehorazne peniaze), tak by mali na kazdej herni chodit karty rovnako, ci nie? Teda za mesiac hrania na Pstars a za mesiac hrania na dajme tomu NoiQ(tam hram teraz) v rovnakych turnajoch(dajme tomu DoN) by sme mali mat priblizne rovnako casto trafeny set, postupku, flush atd. Ja sice nemam PT ani HM ani nic podobne, ale viem ze ked som hral na Pstars sa mi stavalo ze za 1 turnaj som trafil aj 3-4 krat straight abo flush, zatial co na NoiQ je bezne ze v priebehu 4 turnajov co hram zaroven mi nepride ani raz(ratam aj s tym ze som foldol, a bolo by mi to prislo).


každá herna nemá rovnaký generátor :)
lacinello
 
Príspevky: 19
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!