Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod chytry 19 Jan 2010 22:23

Online tazsie clovek zakryje sam pred sebou, ze je v strate, tak samozrejme, ze ide o podvod.
..aj ked tu nam budu tvrdit, ze su v pluse
Naposledy upravil chytry dňa 19 Jan 2010 22:49, celkovo upravené 1 krát.
chytry
 
Príspevky: 27
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 19 Jan 2010 22:32

ze na roznych herniach vychadzaju rozne kombinacie v roznej intenzite


neviem ako chces toto posudit volnym okom bez softveru

silnu kombinaciu ako flush/ full house a podobne dostanes v priemere tak 1x za 300 ruk. Vo vzorke 3000 odohratych ruk to ale neznamena ze ju dostanes 10x, moze to byt 1x ale aj 25x a vsetko je v poriadku pritom to je vzorka co bezny smrtelnik online odohra za tyzden. Ak povies na zaklade tyzdna hry ze F****Tilt ma iny generator lebo tam si dostal silne karty 3x za 3000 ruk a P****Stars iny lebo tam si dostal silne karty 30x za 3000 ruk tak je to nepodlozene tvrdenie. Take vykyvy su totiz uplne normalne pritom tebe sa moze zdat ze je nemozne aby na stars si silnu kombinaciu dostal 10x castejsie nez na fulltilte.

Je to normalne a odchylky su sposobene malym poctom pozorovani, ked odohras tych ruk naozaj vela tak sa tie cisla navzajom priblizia. Preto je mi zahadou ako si niekto moze mysliet uz po odohrani jedneho dna a mozno 200 hands ze rozdiel ktory vidi ma nejaku vypovednu hodnotu
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Drogba151515 19 Jan 2010 22:41

chytry napísal:Online tazsie clovek zakryje sam pred sebou, ze je vstrate, tak samozrejme, ze ide o podvod.
..aj ked tu nam budu tvrdit, ze su v pluse

V strate nie som, a neviem preco by som si to mal vymyslat, taktiez neobvinujem nikoho a ani ziadnu hernu z podvodu, len sa snazim poukazat na to, ze rozdiely v softvere roznych herni uz len z dovodu ze pouzivaju rozny generator ako tu niekto napisal podla mna musia byt, ale pripada mi to normalne, legalne, objektivne, nonrigged, vyrazov na to existuje dost. Stale mam ale pocit, ze asi nikto nerozumie tomu co tu pisem. Co uz, nevadi.
Drogba151515
 
Príspevky: 46
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 19 Jan 2010 22:59

Drogba151515 napísal:ked sa zaregistrujem na novej herni, vzdy mi zacnu nenormalne chodit karty

+
Drogba151515 napísal:pripada mi to normalne, legalne, objektivne, nonrigged

=
does not compute


Drogba151515 napísal:rozdiely v softvere roznych herni uz len z dovodu ze pouzivaju rozny generator ako tu niekto napisal podla mna musia byt


ano rozdiely v softveri rozhodne su, nemalo by to ale vplyvat na pravdepodobnost ci dostaneme na ruku AA alebo nie

ak vies ze pravdepodobnost ze dostanes na ruku AA je 1/221 kolkokrat musis rozdat karty aby si vedel s istotou povedat ze AA nedostavas tak casto ako by si mal alebo ze ich naopak dostavas prilis casto? Myslis ze staci rozdat karty:
a. 300x (co je zhruba 10 hodinova live session)
b. 3000x (ked dostanes pocas tychto rozdani AA len 10x namiesto 14x tak uz budes mat podozrenie alebo je to uplne normalne? )
c. 30000x (2 mesiace online hry bezneho hraca - dokazes bez softveru len tak z hlavy povedat ci si dostal za posledne 2 mesiace AA 50x alebo 200x?)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Drogba151515 19 Jan 2010 23:08

yegon napísal:
Drogba151515 napísal:ked sa zaregistrujem na novej herni, vzdy mi zacnu nenormalne chodit karty

+
Drogba151515 napísal:pripada mi to normalne, legalne, objektivne, nonrigged

=
does not compute

V tom prispevku o tom ako mi chodia karty som pisal ze vacsina hracov s ktorymi hravam ma rovnake grafy(niektori ale nedokazu vyuzit ani tuto "pomoc"), takze ked to je nastavene pre vsetkych novych hracov je to objektivne.
yegon napísal:
Drogba151515 napísal:rozdiely v softvere roznych herni uz len z dovodu ze pouzivaju rozny generator ako tu niekto napisal podla mna musia byt


ano rozdiely v softveri rozhodne su, nemalo by to ale vplyvat na pravdepodobnost ci dostaneme na ruku AA alebo nie

ak vies ze pravdepodobnost ze dostanes na ruku AA je 1/221 kolkokrat musis rozdat karty aby si vedel s istotou povedat ze AA nedostavas tak casto ako by si mal alebo ze ich naopak dostavas prilis casto? Myslis ze staci rozdat karty:
a. 300x (co je zhruba 10 hodinova live session)
b. 3000x (ked dostanes pocas tychto rozdani AA len 10x namiesto 14x tak uz budes mat podozrenie alebo je to uplne normalne? )
c. 30000x (2 mesiace online hry bezneho hraca - dokazes bez softveru len tak z hlavy povedat ci si dostal za posledne 2 mesiace AA 50x alebo 200x?)


Musim sa naucit lepsie vyjadrit svoje myslienky lebo ma nejak stale nedokazes pochopit, uz som unaveny takze mi to tak nemysli, zajtra skusim zo seba dostat nejaku dufam porozumitelnu myslienku.
Tak zatim
Drogba151515
 
Príspevky: 46
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Darthrider 20 Jan 2010 01:42

Nechce se mi cist 30 stranek dohadu, PP chvalim za super rozhovor s clovekem, ktery to ma v hlave v poradku a nehraje si na mistra sveta jako spousty lidi.

Co se tyce vseho ostatniho, muzete se o tom dohadovat, ale to je tak vsechno. Ja jsem nakoukl jen maly kousek pri Durrrrs challenge a to jen ze jsem se osobne primotal k nekteremu z mnohych rozhovoru mezi Durrrem a panem riditelem Full Tiltu a rozhodne bych si netroufl o tom mluvit, tak jako spousta lidi tady, ze vi, o co jde. Nevite nic. Howgh

Za tento príspevok od Darthrider poďakovali :
alydzi
Darthrider
 
Príspevky: 142
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 20 Jan 2010 08:06

Drogba151515 napísal:
yegon napísal:
Drogba151515 napísal:ked sa zaregistrujem na novej herni, vzdy mi zacnu nenormalne chodit karty

+
Drogba151515 napísal:pripada mi to normalne, legalne, objektivne, nonrigged

=
does not compute

V tom prispevku o tom ako mi chodia karty som pisal ze vacsina hracov s ktorymi hravam ma rovnake grafy(niektori ale nedokazu vyuzit ani tuto "pomoc"), takze ked to je nastavene pre vsetkych novych hracov je to objektivne.


no pre mna to tak nastavene nebolo a ak by aj bolo ako to moze byt objektivne ked to obera o peniaze hracov ktori na tej stranke hraju dlhsie. Alebo kde sa potom beru tie peniaze co ti novi hraci vyhravaju?

zmanipulovat rozdavanie nie je tazke - dovolim si tvrdit ze je takmer nemozne zmanipulovat ho tak aby sa na to nedalo prist a zaroven aby tym nikto neprisiel o peniaze
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 20 Jan 2010 08:09

milionova otazka: preco doteraz nikto nedokazal ze miesanie kariet na P****Stars je zmanipulovane ked ludia maju databazy s desiatkami a stovkami milionov ruk?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TuKE 20 Jan 2010 08:57

yegon napísal:preco doteraz nikto nedokazal ze miesanie kariet na P****Stars je zmanipulovane ked ludia maju databazy s desiatkami a stovkami milionov ruk?

Také ľahké nevieš? Papier má istý čas rozkladu a čiarky spred 10 rokov sa ti pomaly rozpadávajú, teda nie je možné sa v DB nikdy priblížiť k 1M rukám :)
DB internetových myší sú úplne irelevantné, lebo to sú obyčajní pritakávači veľkých spoločností Obrázok
Ber to ako s Bohom, dokázať sa to nedá, ale proste to tak je a nepapuľuj :D
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 20 Jan 2010 09:32

som myslel ze to je preto lebo krasu hry ti statistika neukaze, totiz to ze sa dostanes do showdownu 20x castejsie nez je normalne si vsimnes len volnym okom, cim viac mas ruk v databaze tym tazsie je to odhalit (ak je to vobec odhalit mozne) :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 44 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!