Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod lacinello 19 Jan 2010 18:40

a čo sa týka štatistiky tak ona iba hodnotí a sumarizuje čo sa stalo etc.

ak AA ma pre flop neviem presne 80% to znamená iba teoreticky ze zo sto hier vyras 80 v skutočnosti možeš rovnako vyrať aj prehrať všetkých sto ...
lacinello
 
Príspevky: 19
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod keso26 19 Jan 2010 18:53

Drogba151515 napísal:na Pstars sa mi stavalo ze za 1 turnaj som trafil aj 3-4 krat straight abo flush, zatial co na NoiQ je bezne ze v priebehu 4 turnajov co hram zaroven mi nepride ani raz(ratam aj s tym ze som foldol, a bolo by mi to prislo).

..omg, prosím, už dosť :lol2:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod dzejkej 19 Jan 2010 18:54

lacinello napísal:a čo sa týka štatistiky tak ona iba hodnotí a sumarizuje čo sa stalo etc.

ak AA ma pre flop neviem presne 80% to znamená iba teoreticky ze zo sto hier vyras 80 v skutočnosti možeš rovnako vyrať aj prehrať všetkých sto ...


Vyborne! A statisticky na velkej vzorke vyhra AA tolko, kolko vyhrat ma. Ak ma v nejakom spote 80% sancu na vyhru, tak na vzorke 10 moze vyhrat 0, ale na cim je vacsia, tym sa to blizi k 80%. To je na tom to krasne! /dance

Ak Ti na vzorke 10 000 situacii zacne napr. vyskakovat, ze Tvoje AA tam vyhralo 30%, tak to uz je viac nez podozrive a ideme sa sudit a zarobit na nich miliony!
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod dzejkej 19 Jan 2010 18:55

keso26 napísal:
Drogba151515 napísal:na Pstars sa mi stavalo ze za 1 turnaj som trafil aj 3-4 krat straight abo flush, zatial co na NoiQ je bezne ze v priebehu 4 turnajov co hram zaroven mi nepride ani raz(ratam aj s tym ze som foldol, a bolo by mi to prislo).

..omg, prosím, už dosť :lol2:


Nerob si zarty z ludi, ktori maju odohrate tisice turnajov a su plni skusenosti. Kolko si odohral Ty, Keso? Ha? :x
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod lacinello 19 Jan 2010 18:58

dzejkej napísal:
lacinello napísal:a čo sa týka štatistiky tak ona iba hodnotí a sumarizuje čo sa stalo etc.

ak AA ma pre flop neviem presne 80% to znamená iba teoreticky ze zo sto hier vyras 80 v skutočnosti možeš rovnako vyrať aj prehrať všetkých sto ...


Vyborne! A statisticky na velkej vzorke vyhra AA tolko, kolko vyhrat ma. Ak ma v nejakom spote 80% sancu na vyhru, tak na vzorke 10 moze vyhrat 0, ale na cim je vacsia, tym sa to blizi k 80%. To je na tom to krasne! /dance

Ak Ti na vzorke 1000 situacii zacne napr. vyskakovat, ze Tvoje AA tam vyhralo 20%, tak to uz je viac nez podozrive a ideme sa sudit a zarobit na nich miliony!


ved presne čím väčšia vzorka možeš prehrať 100 za radom a potom 1000x vyhrať a pri niekolkych mil. to je najbližšie aj ked to garantovat nikto nemôže :D preto je poker pekny
lacinello
 
Príspevky: 19
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod trikoza 19 Jan 2010 19:46

celkom by ma zaujimalo nejake oficialne vyjadrenie bwinu, bolo by super ak by si s tym nejaky redaktor dal pracu informoval o tom rozhovore niekoho z bwinu (snad sa aj najde nejaka osoba v sk/cze ktora ich tu zastupuje) a poprosil o nejake oficialne vyhlasenie, ved ide o seriozne poskodzovanie dobreho mena spolocnosti
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Markizik 19 Jan 2010 21:05

:-) zaujimava diskusia... Dozvedel som sa cosi z geografie, prava i psychologie... a vraj pokrovy portal :o)

Ak sa nemylim, tak zatial tu nezaznelo, ze vsetky znamejsie herne maju RNG certifikovane od nezavislych renomovanych institucii. A tieto by som rozhodne nespochybnoval.

BTW taka analyza roznych pravdepodobnosti na vzorke 1 000 000 ruk by mohla byt zaujimava.
Markizik
 
Príspevky: 124
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod pepe1111 19 Jan 2010 21:12

Tak vyjadrim aj ja svoj nazor. Niekedy mi to tiez pride ako podvod uz sa mi raz aj stalo ze som si monitor oplul (som dost nervak) hlavne jedna herna ale nebudem menovat ale na druhej strane vela krat som aj ja stastne vyhral proste to patri ku kazdej hre. AA nie vzdy vyhravaju ale urcite castejsie ako nizky par. a co sa tika toho ze sa stretavaju silne ruky protisebe skusili ste sa zamysliet aj nad tým ci sa vam to stava pri stole kde je 10 hracov alebo je HU. nemusim byt matematick genius aby som prisiel na to ze ked je plny stol ze castejsie sa stretne silna kom. proti silnejsej. inak rozpraval som sa s kamosom co tiez hrava online tiez tvrdil ze je to podvod. a ja ze preco tak zacal spominat vsetky bad beaty co zazil ale ked som sa ho opytal nech mi povie kolkokrat vyhral AA kolko krat vyhral stastne na river tak vela toho nespominal proste to ze je to podvod je iba pocit. myslim ze online giganty by urcite neriskovali svoju reputaciu a hlavne strasne miliony ktore si ja ani nedokazem predstavit a to som uz penazi vydel a minul :D

a este som chcel som uplne podpriemerny hrac na live som vo velkom minuse a na online este vacsom. a aj tak ma to bavi hravam dalej a nemyslim si ze som podvedeni. moj nazor
pepe1111
 
Príspevky: 17
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod korki 19 Jan 2010 21:26

237 prispevkov a stale sa tu riesia koniny? :evil:
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Drogba151515 19 Jan 2010 21:43

keso26 napísal:
Drogba151515 napísal:na Pstars sa mi stavalo ze za 1 turnaj som trafil aj 3-4 krat straight abo flush, zatial co na NoiQ je bezne ze v priebehu 4 turnajov co hram zaroven mi nepride ani raz(ratam aj s tym ze som foldol, a bolo by mi to prislo).

..omg, prosím, už dosť :lol2:

Uz budem ticho, dont worry be happy :)
lacinello napísal:
Drogba151515 napísal:Este ma napadla jedna vec:
Ak teda online nie je rigged(ja nehovorim ze je, a ze nas vsetkych denne ojebuju o nehorazne peniaze), tak by mali na kazdej herni chodit karty rovnako, ci nie? Teda za mesiac hrania na Pstars a za mesiac hrania na dajme tomu NoiQ(tam hram teraz) v rovnakych turnajoch(dajme tomu DoN) by sme mali mat priblizne rovnako casto trafeny set, postupku, flush atd. Ja sice nemam PT ani HM ani nic podobne, ale viem ze ked som hral na Pstars sa mi stavalo ze za 1 turnaj som trafil aj 3-4 krat straight abo flush, zatial co na NoiQ je bezne ze v priebehu 4 turnajov co hram zaroven mi nepride ani raz(ratam aj s tym ze som foldol, a bolo by mi to prislo).


každá herna nemá rovnaký generátor :)

No a preto to nemoze byt vsade rovnako, nehovorim ze je to rigged ale je tam rozdiel. Asi som sa nevyjadril najlepsie, vyznelo to dost detinsky to uznavam, ale chcel som len podotknut, ze na roznych herniach vychadzaju rozne kombinacie v roznej intenzite, co sa podla mna neda vytknut, ale nie je to nic rigged ani podobne
trikoza napísal:celkom by ma zaujimalo nejake oficialne vyjadrenie bwinu, bolo by super ak by si s tym nejaky redaktor dal pracu informoval o tom rozhovore niekoho z bwinu (snad sa aj najde nejaka osoba v sk/cze ktora ich tu zastupuje) a poprosil o nejake oficialne vyhlasenie, ved ide o seriozne poskodzovanie dobreho mena spolocnosti

Dufam ze to si nemyslel mna, vlastny nazor snad povedat mozem a nikoho neociernujem.

Tak teda :gl: a dobru noc :)
Drogba151515
 
Príspevky: 46
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 49 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!