´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod MiskoKvo 28 Mar 2011 23:02

vcera paris hilton vyhrala 30m $ pot proti bill gatesovi s AA vs KK ... Phil Ivey zomrel .. nech zije novy kral resp kralovna pokru Paris ...


wsop no koment.. hadam ztoho vyrasties
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod dzejkej 29 Mar 2011 12:09

7castle napísal:Pre uplne pochopenie asi potrebujete vidiet toto (specialne pasaz od 2:14):

http://www.youtube.com/watch?v=noRkXkH7e-4


No po TuKEho cenzure skor http://www.youtube.com/watch?v=5TfScexrqwo :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod mr_kaktus 29 Mar 2011 12:29

dotycny sa zjavne snazil ale nepodarilo sa mu vypipat uplne vsetko :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod Ivo 29 Mar 2011 13:39

inak podmaz je perfektný, u mňa je ale č.1 toto:

http://www.youtube.com/watch?v=0YsEpZKa ... re=related
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod hessik 29 Mar 2011 20:27

tu riesite ci je niekto pro alebo nieje pro........podla mna je tu kazdy pro.......pod tymto pojmom pro treba chapat cinnost ktora danu osobu zivy......ci uz je to poker a tym padom je pokerpro alebo maka na stavbe a je stavbarpro :D .......pro=profesia=zamestnanie!!!
Tiez tu niekto rozoberal ze hranim 30$ SnG sa neda zarobit aby bol clovek pokerpro.......staci aby vyhral 4 denne co je asi 12O$ co je mesacne 3600$ co je cca 2500e..,...ja makam cely mesiac za 800e......dopracovat sa do stadia ked zarobym pokrom 2500e mesacne tak myslim ze nieje co riesit.....tot moj skromny nazor
hessik
 
Príspevky: 39
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod eMPe3k 29 Mar 2011 21:28

Ivo napísal:inak podmaz je perfektný, u mňa je ale č.1 toto:

http://www.youtube.com/watch?v=0YsEpZKa ... re=related


http://www.youtube.com/watch?v=nhC6UMAydao tento je lepsi ;) a aby to nebolo uplne off topic prva sloha paradne vystihuje wsop-ho :D

Za tento príspevok od eMPe3k poďakovali :
pindo888
Obrázok používateľa
eMPe3k
 
Príspevky: 55
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 6 krát/5 krát
Karma: -2

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod janobendik 29 Mar 2011 23:19

ahojte. Rastik, dal by som ti zelenu karmu, ale neviem ako sa to robi :( . Presne, par pytomcov sa tu ohana nejakymi karmami, mam silne pochybnosti , ci aspon cast z rozdavacov tych cervenych sa aspon na chvilu snazilo porozumiet 2. strane!
ale k teme. Vlado fandim Ti a mam Ta za dobreho hraca uz hadam viac ako 3 roky < raz som uz na tomto portali na nieciju otazku o tom kto by mohol byt SK pokerhviezdou, som uviedol Tvoje meno>, ale popravde musis zacat makat na vysledkoch a vediet predat svoje pokrove umenie, lebo len ty sa presadia medzi pokrovou komunitou co maju vysledky! Zbytocne tu beriete niektori do papulky daga, vie to hrat velmi slusne, ma vysledky a nikto, opakujem nikto nevie tak dobre predat svoje meno ako on!!! A kedze jednoznacne su meradlom pokru peniaze a slava je na SK sceneJednotka!
V clanku uvadzas, ze na live scene je strasne vela slabych hracov!? Preco to teda nevyuzijes??!!< naopak ani sa nepamatam, kedy si nieco live trafil> Neber to teraz v ziadnom pripade zle, ale ja si naozaj myslim < hrali sme spolu, a ver mi viem posudit moznosti hraca> ze je najvyssi Tvoj cas zacat hrat nieco solidne - EPT, WPT, EMOP, U***et, CZ-SK turnaje s vkladom nad 200E...
vseobecne, je pravdou ze hraci z online maju daleko lepsie prepocty v hre a ine navyky obycajne popisane v pokrovych knihach, ale akonahle sa dostanu do situacie ze pri hre 1-2E je 1.bet 30E reraise 120 a nasleduju 2x call su natolko vyvedeni z konceptu, ze so svojim QQ nevedia co robit...atd <totizto to v ziadnej knihe nepisu, to mozes objavit a najst spravne riesenie len odohranim stoviek hodin za pokrovym live stolom>, mozete mi verit, v live hre niet vacsej rybice ako regular z netu!!! Tym nechcem regulara z netu znevazovat, on je zase stukou v inom rybnicku :lol2: Takze urcite je scestne porovnavat mikrolimity z netu s 200 live, lebo ak sa objavi hrac z toho mikrolimitu nahodopu niekde na live200 je najvacsi nestastnik a skoro stale necha tam korunky ;)

Za tento príspevok od janobendik poďakovali :
Drak
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod MiskoKvo 29 Mar 2011 23:57

hrat EPT, WPT, EMOP, U***et, CZ-SK turnaje ... 10 rokov .. odohrat tak 15 000ruk a cele to moze byt jeden run alebo pruser ... way to go ked si chces rano kupit chleba a natankovat..


+ platit hotely, cestu, vysoky rake ..


edit: neodcudzujem live hru .. boze chran .. radsej by som hraval live a uzival si atmosferu atd .. ale biznis je biznis
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod TomMolivan 30 Mar 2011 00:33

A kedze jednoznacne su meradlom pokru peniaze a slava


http://www.youtube.com/watch?v=oShTJ90fC34
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (2.časť)

Odoslaťod janobendik 30 Mar 2011 02:04

MiskoKvo napísal:hrat EPT, WPT, EMOP, U***et, CZ-SK turnaje ... 10 rokov .. odohrat tak 15 000ruk a cele to moze byt jeden run alebo pruser ... way to go ked si chces rano kupit chleba a natankovat..


+ platit hotely, cestu, vysoky rake ..


edit: neodcudzujem live hru .. boze chran .. radsej by som hraval live a uzival si atmosferu atd .. ale biznis je biznis

nie je to moj nazor, len som s nim stotozneny,.... pytali sa Cadu, Hansena a najnovsie Isildura preco hraju live, ved je tam tolko neprijemnosti <ako Ty pises :lol2: > a predstav si povedali ze hlavne koli peniazom, ze vraj v live hre sa tocia daleko vacsie prachy ako na nete!!! Mam verit im, alebo tebe!?? asi si vedla kamosko, biznis je biznis ;)
mnohi sa tu vyjadrujete o tom aky je ten net pre vas suppper biznis , a ked rec dojde na vklad napr. do WPT BA ti isti z vas horekuju, ze na taky vklad nemaju bankrol, tak nap*cu na tom nete hrate, hrajte live, ved tam su taki "vraj slabi" hraci!!! :D
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!