V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod yegon 19 Apr 2011 18:36

tomi zabudas o co v pokri ide, ziskavat chipy, nemozes vypustat ziskove prilezitosti

to ako keby si maratonec sem tam sadol a oddychol - do ciela dobehne - ale nevyhra
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 19 Apr 2011 18:49

prepac ja som to myslel skor tak obrazne ale konkretne v tomto pripade sa mi QQ mimo poziciu proti vacsiemu stacku ked ja som nad AVG a tri miesta pred ITM nejavi ako dobry pripad na ziskavanie cipov.je to proste len moj nazor neviem mozno by som v tej hande vyletel aj ja vylucit to nemozem zalezi aj od momentalneho dusevnoho rozpolozenia...ja len neviem ako sa pri takejto hande zachova nabuduce tak pokial hrava vela on line mtt do takychto situacii sa dostane pomerne casto.live je ta prvdepodobnost mala.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod sudden 19 Apr 2011 18:52

tomiG napísal:neviem ja to skusim prelozit o co mi v mojich prispevkoch islo do ineho sportu mne to pripada ako keby sa usain bolt hadal z gebreselasiem kto z nich je lepsi bezec a potom je tu jeden nestasnik prepac diamond :) ktory bezal polmaraton bratislava-devin mal velmi dobre rozbehnute preteky ale v zaverecnom sprinte precenuje svoje sily odpadava a do ciela vobec nodojde.


ty si v tomto tvojom prirovnani futbalovy komentator, ktory sa nestastnou nahodou zaplietol do diskusie o atletike, v ktorej je uplne strateny :D

argumenty, ktore pisal diamonds davali zmysel, svoje rozhodnutia si dokazal zdovodnit a nic strasne nespravil, proste vypadol na bubline na hnusny setup

nehrat optimalne a vymyslat nejake nezmysly len aby som nahodou neohrozil svoj stack len preto, ze sa hra bubble je nezmysel, ak budes mat v takejto situacii na stole kompetentneho hraca so stackom, ktory bude cely stol terorizovat tak sa budes len pozerat ako ti ubudaju chipy a jemu sa zvacsuje stack a popri tom budes smutne zahadzovat QQ preflop na 4-bet aby si nahodou neprisiel o svoje vysnivane ITM
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod yegon 19 Apr 2011 18:58

ako som hovoril s KK to reraisne asi kazdy s QQ nie - podla mna to nie je problem ani dovod preco sa hadat pravdu mozu mat obe strany

zavisi to od toho ako hrame

ak hram ako nit - stale foldujem a 3betujem len AA/KK - resp moji superi si to o mne mozu mysliet lebo som hodinu nehral ziadnu handu a toto by bol moj prvy 3bet tak je asi lepsie QQ len callovat. Nema to suvis ani tak s tym ze sme na bubble ako skor s tym ze ked 3betneme tak akurat toto bude najslabsia ruka s ktorou si nasi superi myslia ze to robime co nie je dobra situacia lebo nam to daju len s lepsim

ak hram ako diamondsguru ( hint 5bet bluff v prvom leveli :) ) teda aresivne, 3betujem, kradnem blindy - tak ludia budu moj 3bet vidiet ako nieco medzi 64s a AA cize vtedy QQ je jedna z najsilnejsich ruk ktore v ich ociach mozem mat a nebudu mi ju verit. To z 3betu robi superziskovy move
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 19 Apr 2011 19:08

yegon napísal:tomi zabudas o co v pokri ide, ziskavat chipy, nemozes vypustat ziskove prilezitosti

to ako keby si maratonec sem tam sadol a oddychol - do ciela dobehne - ale nevyhra

este jednu poznamku mi bohuzial pred handou nevieme ktora bude ziskova a ktora nie :D aj ked QQvsJT sme pred flopom na 70% tak tu vyhru zarucit nemozeme.tak ako som napisal v niektorom predoslom spote A SOM MIMO POZICIE HRAM PROTI VACSIEMU STACKU A SOM 3MIESTA OD ITM A MAM VIAC AKO AVG STACK ta sa riadim heslom ked prehram prehram minimum ked vyhram vyhram minimum.a agresivne hram len v pozicii a proti omnoho mensim stackom.ja netvrdim ze ze to heslo je zakon ale zarobilo mi uz niejake peniazky a dokonca ma dostalo aj na par vysiich miest v itm.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod 7castle 19 Apr 2011 19:11

yegon napísal:ak hram ako diamondsguru ( hint 5bet bluff v prvom leveli :) ) teda aresivne, 3betujem, kradnem blindy - tak ludia budu moj 3bet vidiet ako nieco medzi 64s a AA cize vtedy QQ je jedna z najsilnejsich ruk ktore v ich ociach mozem mat a nebudu mi ju verit. To z 3betu robi superziskovy move


Sranda Yegon ako si rychlo zabudol na svoj zasadny poznatok z WPT ze imidz je na nic :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod yegon 19 Apr 2011 19:47

no jo to je pravda, snazil som sa priblizit nejaky myslienkovy pochod ze kedy by mohli mat NIT-i pravdu. Proti dobrym hracom by image mal mat vplyv

proti 95% ludi v montesine nema a su schopni dorovnat ten 3bet s 56s preto je 3bet proste VZDY LEPSI :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod janobendik 19 Apr 2011 21:03

TomiG s tymi bezcami je to super!! plny suhlas.
skoda, ze sa obcas nechcete poucit!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 19 Apr 2011 21:28

vies napisal som to preto ze si myslim ze tu handu prehral este pred tym ako tie QQ dostal tym ako k tejto faze turnaja pristupil.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod palo1973 19 Apr 2011 22:10

tomig myslim,ze velmi precenujes ciel dostat sa ITM,vacsinou su prve platene miesta na turnajoch len nieco viac ako buy in,cize sa ti pokryju len naklady na turnaj,a na to mame predsa spravny bankroll managment,velke peniaze lezia hlavne na FT a tam na top 3,cize my sa nesmieme chciet prefoldovat do penazi aj za cenu ze nas to bude stat velku cast stacku,samozrejme nehovorim o ziadnom bezhlavom sa pustani do subojov s jedinym co na s pokryva,nezabudaj vsak ze QQ je monster handa,prave v tejto faze je dobre mat stack/kontrolu nad stolom a atakovat prave takych hracov,ktori sa chcu dostat do vytuzenych penazi

-naozaj sa moze stat,ze sa bubble bude natahovat a ak bude pri stole kompetny bigstack,tak si uz neskrtneme,on bude stale v raise,tlacit na cely stol,a na nase pokusy rasiovat a kradnut bude odpovedat 3betmi atd a zistime ze nas super 35 BB stack sa za hodinu zmeni na average stack alebo aj horsi,my po prasknuti bubliny vypadneme za 1.5x buy inu a zistime ze sme za 2 dni hrania zarobili akurat na nedelny obed....kdezto ak budeme hrat agresivne,ovladneme stol,spravime chipy,prevazne bez odporu od strednych stackov tak nas to katapultuje vysoko v priebeznom poradi a FT nam uz neunikne

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!