S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 26 Feb 2009 14:23

johnmirow napísal:ocuj aky som ti ja expert? :shock: to mi nadavas? :ROFL: , ved to som si od teba ani nezasluzil :apminer2:


fuu, ja som tam pisal same vulgarizmy a nakoniec sa to takto zmenilo?!? vlade ma niekde v tom karma systeme asi bug :lol2:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod johnmirow 26 Feb 2009 14:24

dzejkej napísal:
johnmirow napísal:ocuj aky som ti ja expert? :shock: to mi nadavas? :ROFL: , ved to som si od teba ani nezasluzil :apminer2:


fuu, ja som tam pisal same vulgarizmy a nakoniec sa to takto zmenilo?!? vlade ma niekde v tom karma systeme asi bug :lol2:


no ved preto :evil:
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Horsey7 26 Feb 2009 14:52

dzejkej napísal:
Horsey7 napísal:to je benefit nezavisly od rakebacku a ostatnych bonusov na UB?


to nie je dobre polozena otazka, pretoze to zavisi od poctu hranych ruk a od toho zavisia aj bonusy :) .. cize to nie je, ze s to pocita z rakeu, ale sa to pocita z poctu ruk ako vsetky tie ostatne hluposti :)

niekde na stranke to maju napisane .. na danom stakes hras a pripocitavaju sa Ti 2 druhy bodov - raise body a ultimate body .. raise body sa pripocitavaju na kazdom VIP leveli rovnako a sluzia iba na udrziavanie/preskakovanie medzi VIP levelmi .. ultimate body rastu podla VIP - legend ma za kazdy raise bod 4 ultimate body a tie body mozes menit za cash, gas, nakupovat s nimi v shope alebo platit cez ne turnaje


ok, konkretne - mozem zaroven ziskavat raise body (+ekvivalentne podla nasobku ultimate body) plus clearovat entry deposit bonus + rakeback cez affiliate?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod tucniak 26 Feb 2009 15:10

konkretne ANO, ale entry deposit bonus sa neclearuje nejak extra rychlo.
a od nl50 vyssie je vacsina stolov bad beat jackpot co je nic moc, aj ked to este nemam odskusane, niekde boli vypocty ze to berie tak 3bb/100..
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Horsey7 26 Feb 2009 15:18

hm klasika co najmenej informacii ohladom clearovania bonusu http://www.ultimatebet.com/poker-promot ... osit-bonus

kolko casu je na clearnutie a realne kolko potrebujem hrat na NL25? tiez bude mi priznana cast bonusu za nejake parcialne plnenie?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod tucniak 26 Feb 2009 15:45

first deposit je casove neobmedzeny, takze hrat mozes kolko chces;)
a bonus sa pusta po 5$ amountoch, kolko UB bodov potrebujes na clearovanie 1$ najdes niekde na stranke-cim vyssi mas status tym je to vyssie cislo, mam pocit ze az ked si legend/icon (z coho to prve na nl25 je ocividne mozne:D ) tak sa tam pomer meni..:)
neviem ti povedat kolko je to presne, JK bude vediet ma to asi opocitane, ja to nesledujem..:)


EDIT: tak som to pozrel a ak si spravne pamatam, kolko som depositoval, tak za 35k ruk som vyclearoval snad 85$?
plus mas k tomu cash for points ale to ja nevyuzivam:)..ale myslim, ze to nie je nejak vela..ale ako pridavok k rakebacku fajn:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 26 Feb 2009 17:10

Ano, zaroven ziskavas UltimatePoints, zaroven robis rake a mas narok na 30% rakeback a zaroven clearujes deposit bonus.

Deposit bonus si mozes clearovat kolko chces a ako som pocital, vychadza to tak na $30 za 10K ruk. Spolu s RB a bodmi za cash to vychadza uz ako slusne cislo .. nieco medzi 4-5 bb/100 na NL25 by to malo byt.

Na NL50 jeden chlapik uz co-to prepocital http://www.deucescracked.com/topics/141 ... per_page=1 . Vyslo to na $470 za bonusy a RB ak zahras 13850 ruk (mnozostvo potrebne na Legend status na NL50). Avsak nepocital tam ten rake za jackpot, ak to ma byt naozaj okolo 3 bb/100 tak je to o cca $200 menej, co je nejak sick a dufam, ze to je nerealny odhad :-D. Skoda, ze na NL50 sa tam tie nejackpot stoly hraju tak malo, inak by to bol NL50 instajump :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Februar 2009

Odoslaťod dzejkej 28 Feb 2009 12:51

Tak uz to vyzera, ze na dnes koncim. Dal som si jednu kratku session, urobil 2 hluposti a povedal si, ze radsej to necham tak a pokracuje sa v marci :).

Tento mesiac nakoniec 5.25 bb/100. Mna osobne tesi, ze poslednych 25K ruk som dal na 9.15 bb/100.

Myslim, ze som par chyb vo svojej hre (ciastocne) napravil - najma nechut skladat, aj ked si myslim, ze som vacsinu casu pozadu a tiez som sa naucil negrindit mega dlhe sessions. Totiz casto som si predtym daval za ciel nahanat even alebo odohrat aspon xyz tisic ruk a nebral som v uvahu ako sa citim a ci mi to mysli. Vo februari som mal niektore sessions dlhe par minut, ked som sa na to necitil a taktiez som sa uz nesnazil nahanat even. Aj ked toto nie je vec, ktora sa "uci" v roznych pokrovych materialoch, tak mam pocit, ze pomoze winrate absolutne bezkonkurencne :).

Januar mi skoncil na -300, takze rozdiel 36 buy-inov je pre mna ukludnujuci. Som si v januari hovoril, ze ak februar dopadne tiez zle, tak platim coacha - mam pocit, ze aspon na mesiac som si usetril bubaky :-D.

Takze tento mesiac (cisto UB):
1) $600 profit z hry
2) $500 bonusy
3) Legend status

Buduci mesiac to tak ruzove s casom uz nebude a nepocitam, ze si Legend status udrzim, ale tak ked prejdem na NL50, nebude to ziaden problem.

Obrázok

Ciele na buduci mesiac:
1) 30K ruk by bolo fajn
2) pozriet hromadu videii a nieco si aj zapamatat :dzejkej:
3) pracovat na handreadingu, atd - jednak videa z 2) a taktiez obcas 2 stolove session, aby som mal dostatok casu na premyslanie a zlepsovanie svojej hry
4) ak sa podari a necaka ma skaredy downswing, tak aj 5+ bb/100 winrate :)

A ked vyrastiem, tak budem vediet beatovat vsetko toto 12+ bb/100 a cervena bude rast ako tomu typkovi z CR - to bude nieco 8-) .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod palo1973 28 Feb 2009 13:34

-pekny graf,sng uz nehravsa vobec?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 28 Feb 2009 13:39

palo1973 napísal:-pekny graf,sng uz nehravsa vobec?


Nehravam - sustredim sa na CG, pretoze ma bavi viac. SNG prenechavam ludom, ktori to vedia :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!