S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod buschle 01 Mar 2009 23:50

hmm ... slusne hnusny den si mal pozeram , takze gl zajtra :gl:
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 02 Mar 2009 00:09

buschle napísal:hmm ... slusne hnusny den si mal pozeram , takze gl zajtra :gl:


diky .. ale tak aspon tie 2 BI by som pripisal na ucet aj svojim chybam .. ale bude to nase male tajomstvo :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Sunwu 02 Mar 2009 00:34

sa to obrati, ved ty si tu nas microstakes guru :Bravo: :D
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 02 Mar 2009 00:56

Sunwu napísal:sa to obrati, ved ty si tu nas microstakes guru :Bravo: :D


Dakujem za mile slova :).

Zelal by som si, keby som pri hre vedel rozmyslat tak ako ked pisem sem na forum - nemyslim si sice, ze moje rady su optimalne, to urcite nie, ale urcite su daleko pred tym co produkujem na stoloch. Zostava mi dufat, ze sa to postupne zrychli a aspon ciastocne zautomatizuje a urcite aj tieto downswingy budu vyzerat menej divoko :fish: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Prognoza na 2.3.2009

Odoslaťod dzejkej 02 Mar 2009 01:45

Odhodlal som sa kvoli vam dat si jednu polnocnu session. Ako jeden z moznych kolibrikov (s druhotnymi znakmi :fish: ) hlasim, ze je vysoka pravdepodobnost, ze dnesny den bude vcelku pohodovy.

Stale vsak ocakavajte mierne suckouty az polosuckouty (A9 na AT64 do all-inu proti short maniakalnej fishke s A3, river 3) a vysoke teploty v chate (citujem .. "u son of a b", ked som stackol fishku) :D .

Diagram z druzice:

Obrázok
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Dnesok

Odoslaťod dzejkej 02 Mar 2009 19:23

Co povedat .. Idem do obchodu po cokoladu - na naladu :lol3: .

Obrázok
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod buschle 02 Mar 2009 20:32

asi niekde robis chybu , neviem ci je mozne za 2 sesssiony , 8k hands cca , takto padat na nl25, hlavne v tej herni kde su skoro vsetky stoly 45+ % flop.
natoc video a hod sem link do blogu, 4stoly. Ja by som si ho pozrel.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 02 Mar 2009 20:46

Akciove Tatranky v obchode .. life is good :-D :good: .

buschle napísal:asi niekde robis chybu , neviem ci je mozne za 2 sesssiony , 8k hands cca , takto padat na nl25, hlavne v tej herni kde su skoro vsetky stoly 45+ % flop.
natoc video a hod sem link do blogu, 4stoly. Ja by som si ho pozrel.


No su tam aj tiltcally, su tam aj bad beaty/coolers (FH over FH, set over set, 2 pary vs str8, set vs str8) a je tam aj kopa penazi v cervenej kvoli fishy stolom. Raisnem AA UTG a dostnaem 4 (wtf) cally a nejaka pasivna fishka sa dodrawuje a ja skladam, ona ukazuje srackovy flush a ide sa dalej dokolecka :-D.

Neobycajne sa v poslednej dobe dari prehravat proti 40BB stackom, co sa casom nakopi - no aspon mi zarabam na EV :). Dnes ale musim priznat, ze som zaluckoval s AA proti K3s, ked flopol FD, ale mne dobehli quads :-D.

Nie su to 2 sessions, ale 6 session. Ja nehravam nekonecne even hunting zalezitosti. Mam 4 BI stoploss a inak sa snazim hrat do 2 hodin cca, aby som bol ako tak sustredeny.

Zaujimave je, ze sa mi ani raz za ten pocet ruk nepodarilo niekoho 100BB deep stacknut :). Ked som mal meganuts, zvycajne som zo supera nedostal viac ako 2 streety a v 3bet potoch som bol bud outflopnuty alebo som trafil nejaky sick str8 a regovia mi skladali overpairy a ja som nechapavo krutil hlavou. Verim, ze sa to vrati s5 do februarovych kolaji :).

Co sa videa tyka, tak vdaka za ponuku :). Teraz sa na to nechystam, ale ak by to pokracovalo, tak natacam a nechavam sa coachovat :poklona: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod Mayday 02 Mar 2009 23:47

dzejkej, nejde mi do hlavy, ako je to mozne, ze ty hravas nl25 a ja nl50 (myslim to len v dobrom)
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 03 Mar 2009 00:14

Mayday napísal:dzejkej, nejde mi do hlavy, ako je to mozne, ze ty hravas nl25 a ja nl50 (myslim to len v dobrom)


Pretoze by som rad prechadzal vyssie az ked bude moj edge na sucasnom limite dostatocny na to, aby ma pripadny nastupny downswing nestal nervy :). Ja sa neponahlam a byt o mesiac, dva dlhsie na NL25 ma nezabije, pretoze to nie je moj zdroj obzivy :).

Rad by som sa posunul na dalsi level, ked sucasny prejdem na nightmare obtiaznosti :-D. Ako pozeram na nastup mesiaca a svoju hru, je tam kopa rezerv, co sa tyka myslenia nad situaciami a pestovanie si odolnosti voci downswingom :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!