Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod admin 17 Jan 2010 15:48

Diskusia k článku: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom Bendíkom - 1. časť

Jeden z najúspešnejších slovenských hráčov Ján Bendík si na svoj účet pripísal množstvo turnajových úspechov. Celkovo v turnajoch zarobil už $476,492 a medzi jeho najimpozantnejšie výsledky patrí víťazstvo na Paddypower.com Irish Winter Festivale ($43,990), 2. miesto na Master Classics of Poker ($127,130), 3. miesto na tom istom podujatí ($74,835) a 3. miesto na European Poker Championship / Poker EM ($135,992). Po tom poslednom na European poker championship v Badene som sa ho pre pokerportal rozhodol vyspovedať.
Redaktor (R): Aké boli Vaše začiatky?
Ján Bendík: Už na základnej škole a na gymnáziu som hrával kartové hry o peniaze so spolužiakmi, nešlo však o poker, ale o iné hry ako mariáš, fajer a podobne. Moje začiatky s Texas Holedem pokrom spadajú niekde do obdobia spred 5–6 rokov, kedy ma môj priateľ Jano Latka (prezývka: Nani) zoznámil s Texas Holdem pokrom. Našiel na internete online herňu P****Stars a tam sme začali hrať. Pravidelne som začal hrávať zhruba v roku 2004 a posledné tri roky ho hrám zhruba 5-8 hodín denne. Nepovedal by som však, že som profesionálnym hráčom, no poker je moje hobby a beriem ho ako relax.
R: A čo Váš prvý úspech?
Ján Bendík: Prvý úspech nenechal na seba dlho čakať a hneď asi v treťom turnaji, ktorý sme hrali spoločne (pozn. redaktora: p. Bendík a...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod w4444x 17 Jan 2010 16:49

aby som to aj trošku podložil štatistikou, tak na bwine je nízky pár proti vysokému favoritom. 3 mesiace (časovo min. 300 hodín) som si to písal, takže vždy, keď som videl pri stole takúto situáciu alebo aj ja som bol v tej situácii, tak som si urobil pri víťaznej kombinácii čiarku. Výsledok bol veľmi zaujímavý, keďže malý pár vyhral 63 percent hier a vysoký 37 percent hier.


hahaha boze to je parada
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 17 Jan 2010 16:58

R: Aký je Váš pohľad na high stakes cash game na internete?
Ján Bendík: Ja osobne mám pocit, že možno ide len o marketingový ťah herne, ktorý má za úlohu prilákať ku stolom väčšie množstvo hráčov.


durrrovi urcite odlahlo ze tych 6M v skutocnosti neprehral ze to bol len taky scenar
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod 7castle 17 Jan 2010 16:59

No len to tu nepremenme na nejaky online vs live fight zase (aj ked uznavam ze clanok k tomu nabada) :D

Jano uz si ta vazne musim niekde odchytit, ty si robis nejake ciarky a vyjde ti ze maly par vyhra 63%, ja mam databazu 1m ruk a maly par vyhrava 18%, ale ty zase povies ze to je len v bezvyznamnych turnajoch a takto sa mozeme tocit stale dokola ;)

Kazdopadne PP konecne rozhovor so slovenskym hracom, len tak dalej, v druhej casti by bolo fajn povenovat sa trochu jeho live hre co kde hral co vyhral koho stretol a ake ma skusenosti :good:

A w4x ty neryp :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod korki 17 Jan 2010 17:33

S tym High stakom s nim absolutne suhlasim ;)
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Rkc189 17 Jan 2010 18:28

Takze chcem povedat, ze rozhovor som s p. Bendikom robil ja. P. Bendik si napriek nabitemu programu nasiel cas a otvorene odpovedal na moje otazky... Odpovedal, to co si mysli on a to, ze vase nazory nekoresponduju s jeho nazorom neznamena, ze jeden alebo druhy nazor je urcite spravny... Povedal, co si mysli a na to, ze si to mysli ma dovod, tak zas sa nesnazte byt najmudrejsi na svete a radsej to zoberte ako nazor niekoho ineho, ktory treba respektovat a nie zhadzovat!
Rkc189
 
Príspevky: 75
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 2

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Horsey7 17 Jan 2010 18:33

Rkc189 napísal:...


je to diskusia k clanku, preco by tu nemohol kazdy vyjadrit nazor nech je akykolvek?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 17 Jan 2010 18:42

my nezhadzujeme ( no w4x asi ano ale on to robi tak akosi programovo a spravodlivo - teda kazdemu :) ) len humornym sposobom vyjadrujeme svoj nesuhlas

a este by som chcel povedat ze p. Bendik sice vyjadril svoj nazor co je ok ale zaroven obvinil herne z vaznych podvodov, je mozne ze ciastocne poskodil ich meno a znizil ich prijmy od zacinajucich hracov ktori ho ako znameho hraca zoberu ako autoritu co uz az take nevinne nie je

ak si dobre spominam tak u nas svojho casu tymto sposobom fungovali politici - "mam dokazy o prijmani uplatkov" alebo "mam nahravky usvedcujuce pana xx z trestneho cinu yy" - "poskytnem ich policii vo vhodnej chvili" :) - neviem ako to dopadlo lebo politiku nesledujem, trufnem si ale povedat ze k policii sa nikdy nic nedostalo :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 17 Jan 2010 19:06

fiha som prekvapeny, pokrovy hrac co vie rozmyslat.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod pokermanik 17 Jan 2010 22:18

Nemyslím si že by sa jeden z najlepších HU hráčov súčasnosti bál Ivana Demidova, mohol mať milion dôvodov prečo nechcel hrať. Btw Antonius je Patrik nie Patrick :)
pokermanik
 
Príspevky: 5
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!