Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 18:54

w4444x napísal:
anonymi loosri


a to je co ? Akoze anonymne loose agrasive hrajuci hraci ci co ;D ? loser ako prehravajuci hrac sa pise s jednym o



nauc sa troska po anglicky... loser znamena ten co prehral

looser ( z velmi dlhym uuuu :D je ten co napada niekoho ze nevie programovat bez toho aby o nom nieco vedel a pritom si sam vie len zapnut pc
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 18:57

este raz pisem ze neobhajujem online hranie, ak je rigged tak budem rovnako nastvany ako ktokolvek iny. Sam som si pre zaujimavost robil prieskum vo svojej db a zatial som na ziadnu nezrovnalost nenarazil. Ludia ktori postuju veci ze online je rigged sa vacsinou opieraju o veci ktore si vsimli tak povediac volnym okom co je uplne nevierohodne lebo ludsky mozog pracuje sposobom ktory intuitivnenie nieje schopny postrehnut nezrovnalosti v rozdavani kariet kvoli vysokej variance v pokri a nutnosti pracovat s velkymi vzorkami ruk

odmietam sa nechat presvedcit len argumentami o ciarkach na papieriku a o tom ze kto hra live to musi vidiet hned

podme krok za krokom prosim, daj link kde si mozeme stiahnut tvoje kompletne HH ktore nam ukazu to co si popisal

mas s tym nejaky problem?

ja velmi rad poskytnem svoje, povedzme vzorku 100k alebo 200k ruk a mozes ich skumat a upozornit ma na to ak tam najdes nejaku nezrovnalost, staci povedat - chces HH z turnajov, SNG alebo cash? Predpokladam ze v mojich HH nic zvlastne neajdes, pri hre som si ziadne extremnosti nevsimol - prave preto chcem tvoju databazu lebo tvrdis ze ta je extremov priam plna.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod alanmanowar 18 Jan 2010 18:58

Ja k tomu len tolko, ze hrat v takej rigged online herni musi by celkom dobry biznis. Tusim si spravim account na B**n, a sup vsetky nizke pary allin preflop. Ved ti hlupaci my to obcas s tymi overpairmi callnu nie?:) a ked som taky favorit proti vyssim parom, tak proti dvom overkartam este vacsi. Preco sa mi vlastne takto trapime a hrame ako fishky?

Za tento príspevok od alanmanowar poďakovali :
7castle
alanmanowar
 
Príspevky: 34
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod w4444x 18 Jan 2010 19:16

martinique39 napísal:
w4444x napísal:
anonymi loosri


a to je co ? Akoze anonymne loose agrasive hrajuci hraci ci co ;D ? loser ako prehravajuci hrac sa pise s jednym o



nauc sa troska po anglicky... loser znamena ten co prehral

looser ( z velmi dlhym uuuu :D je ten co napada niekoho ze nevie programovat bez toho aby o nom nieco vedel a pritom si sam vie len zapnut pc

Obrázok
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 18 Jan 2010 19:19

-inak skandal s absolute bet odhalili obycajni hraci,ako sme my,a dokazali vyhrat spor,tak preco by to nemalo ist s hernou B**n?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod pegas1975x 18 Jan 2010 19:23

To ze Jano Bendik je uspesny pokrovy hrac je fakt. To ze ma pravo na vlastny nazor je tiez fakt. Fakt je aj to ze v tom rozhovore boli dost nestastne formulovane niektore odpovede na otazky. Kazdopadne za rozhovor Janovi dakujeme.

Bohuzial sa dobry umysel zverejnit rozhovor s uspesnym hracom zmenil na zbytocne hadky,obvinovanie a urazky.
Pani nemyslite si ze je to pod vasu uroven sa tu takto dohadovat o niecom co nevyriesite? Porovnavat live a online poker je ako porovnavat jablka a hrusky.Pravidla su tie iste ale sposob hry je podstatne iny.(moja osobna skusenost)
Nemam toho ani zdaleka odohrane tolko ako vacsina z vas, ale hram online aj live.
Nebolo by lepsie radsej rozobrat nejake zaujimave hry a pomoct zacinajucim hracom sa trochu zorientovat v tejto super hre?
Vykaslite sa uz na hadky a urazky.

EDIT: ani zdaleka sa nepovazujem za dobreho a skuseneho hraca.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod cercerBTSSK 18 Jan 2010 19:25

alanmanowar napísal:Ja k tomu len tolko, ze hrat v takej rigged online herni musi by celkom dobry biznis. Tusim si spravim account na B**n, a sup vsetky nizke pary allin preflop. Ved ti hlupaci my to obcas s tymi overpairmi callnu nie?:) a ked som taky favorit proti vyssim parom, tak proti dvom overkartam este vacsi. Preco sa mi vlastne takto trapime a hrame ako fishky?


tak tak, ak ak si este budete takt grindovat ako ja na viacerych lcdckac a iba s malymi parmi, tak to bude ryza jak hovado :lol2:

Obrázok
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TuKE 18 Jan 2010 19:27

martinique39 napísal:nauc sa troska po anglicky... loser znamena ten co prehral

looser ( z velmi dlhym uuuu :D je ten co napada niekoho ze nevie programovat bez toho aby o nom nieco vedel a pritom si sam vie len zapnut pc

Looser = Idiotic way of spelling "loser". Most often used by teens and adults with no more than a 2nd grade grammar level.
:tuke:
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 19:32

palo1973 napísal:-inak skandal s absolute bet odhalili obycajni hraci,ako sme my,a dokazali vyhrat spor,tak preco by to nemalo ist s hernou B**n?


lebo B**n je firma sidliaca v nejakej bananovej republike v europskej unii

oproti tomu absolute/ultimate bet sidlili v tom case ked sa udial skandal vo vyspelej demokrcii pravneho statu Kostarika
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod eduard666 18 Jan 2010 19:34

B**n je v pohode herna, staci im napisat mail, ze kde su tvoje lowe za vyhru a oni po 4 dnoch poslu mail ako ospravedlnenie..
a ked ti na konci napisu "S priatelskym pozdravom" , tak sa na nich neda ani hnevat :)
Prílohy
bwin.JPG
bwin.JPG (42.2 ) Zobrazená 1842 krát
eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!