Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod popoBA 21 Jan 2010 16:13

ten set myslis set na flop alebo aj ked si flop foldol a prisiel by trebars na river?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod DevilMayCry 21 Jan 2010 16:17

popoba napísal:ten set myslis set na flop alebo aj ked si flop foldol a prisiel by trebars na river?


eee teraz si ma troska zaskocil ale som si takmer isty ze sa to tyka flopu ..... poker guruovia kde ste :fish: potrebuje poradit
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod popoBA 21 Jan 2010 17:00

tiez si myslim ze sa to tyka flopu ale tak mudrejsi nech potvrdia nato su tu ;)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod 3flash3 21 Jan 2010 18:59

Ludia hladaju chybu vždy niekde inde,len nie u seba samych…ako aj v realnom zivote tak aj v pokri…kde sa hra live tak je na vine dealer,je kkt,prinasa im smolu,chcu vymeniet balicek kariet,zmenit si stolicku,dobre ze si nejdu preparkovat auto…kde sa hra online,neda sa nikoho pi...t,tak sa zacne nadavat na software,urcite je rigged,lebo to není mozne a každý je najvacsii smoliar na svete,každý hra „perfect poker“ a není mozne ze by prehral nejaku silnu handu…ach…pls grow up and brain on!!! …zaujimave ze online vždy odsudzuju ti hraci ktory si depozituju po 50$ na stars alebo FT alebo hocikde a nemaju ziadny BRM a o pocte odohratych ruk ani nehovorim…hraju so 4 buy-in …dostanu par badbeats a hned je vsetko rigged…taku hernu ako „stars“ urcite trapi ci vy prehrate alebo vyhrate svojich 50$ alebo nie,ked maju milionove obraty na rake-och denne,urcite budu riskovat to co budovali roky a prinasa im to neuveriltne zisky aby ovplyvnovali vase handy,aby sa vam castejsie stretavali AA vs. KK…ach…miliony hracov co hraju, nemaju s tymto problem a hra normalne dalej,lebo vedia v pokri je aj taka vec ktora sa nazyva „variance“ …len na fora chodia stále vyplakavat ludia ktory hraju „perfektne“ ale prehravaju a chyba musí byt v softe lebo lebo není mozne ze zase dostali badbeat…uz ma z toho bolia oci…kde je online rigged tak tam prestante hrat!!!!neviem co vam v tom brani…keby som ja mal taky nazor,tak si predsa neserem do huby a nehram tam…keby ste prisli hrat live do pokroveho klubu a myslite si ze vas tam podvadzaju,tak by ste tak chodili pravidelne??myslim ze nie…tak sa na to vykaslite a zacnite hrat šach a bude pokoj

EDIT by dzejkej: pls slusnejsie nabuduce ;)
jasne JK...sry..uslo mi par slovicok :)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod HELIAN 21 Jan 2010 20:46

Ludia hladaju chybu vždy niekde inde,len nie u seba samych…ako aj v realnom zivote tak aj v pokri - a co keby sme to charakterizovali, kolego, ze sme len opatrnejsi?? keby sa pred rokom istej skupinke hracov nezdalo cudne ze zvlasntym sposobom prichadzaju o svoje peniaze, mozno by sa na pripad ked skupinka okolo znameho pro-hraca naburala system, tak skoro neprislo. vysetrovanie ukazalo ze ista herna bola skutocne napadnuta sikovnymi hackermi, ktori videli karty vsetkych zucastnenych. Je prirodzene ze ludia hladaju skor dovod preco by malo byt nieco podvod. Je to prirodzenost. pri samotnej hre terminus technicus BLUFF zohrava nemalu rolu. A obzvlast v dnesnej dobe, kedy nie je problem sfalsovat, napodobnit, technicky upravit ci preprogramobvat cokolvek na svete, je celkom prirodzene ze urcite percento hracov bude mat podozrenie ze to s miesanim kariet nebude celkom v poriadku. Doveruj ale preveruj - toto zname pravidlo nebude na skodu ani o tisic rokov. Obzvlast v hre akou je poker. Dnes vedia ludia pocitat karty pri black jacku, dokazu vypocitat dopad kde dopadne gulka na rulete v kamennom casine, elektornicka ruleta vie hodit konketne cislo a niektory profici spolupracuju ako pri LIVE hre tak i online. Nie je uplne magorinou, ak maju hraci obcas podozrenie ze to nie je koser i so samotnou hernou. Aj ked suhlasim s logickymi argumentamy, ze by sa im to viac neoplatilo, keby sa takato kauza prevalila von, nesudte hracov ktory tento pocit maju, pretoze len davaju podnety celej komunite. Mozno rovnake ako spomenuty prvy pripad v tomto clanku. Aj vtedy sa dotycnim co aa stazovali najskor vysmievali cele komunity inych hracov. Nechcem tym vsak nic spajat s tymto pripadom. Mozno je vsetko kosher a cele toto vlakno nema zmysel. V kazdom pripade kazda vec stoji za prebratie, pokial je nejake podozrenie. HOWK a peace.
HELIAN
 
Príspevky: 25
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 21 Jan 2010 21:02

HELIAN napísal: V kazdom pripade kazda vec stoji za prebratie, pokial je nejake podozrenie.

:good: Ale zas nie stylom, ze je to 100% rigged s tym, ze nevedeli svoje tvrdenie podlozit normalnymi argumentmi a dokazmi. Zubami-nechtami sa drzali svojej teorie, pretoze sa im ZDA, ze by nieco nemuselo byt ok. A ked im to uz clovek vysvetli, zistia, ze chyba bola v nich a preto sa radsej skryvaju za vselijake teorie. Tak ako tu niekto napisal - plati prezumpcia neviny, nie viny :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod absaras 21 Jan 2010 21:21

Poker. Hra pre všetkých, ktorí majú radi napätie do poslednej chvíle. Dá sa pri ňom presedieť veľmi veľmi veľa hodín. Hra nepustí. Jedna malá chybička, a sme znova na začiatku. Nie je to úžasné? Vyžaduje koncentráciu, sebaovládanie, nestrácať chuť z nedobre zahratej partie, občas sa utrhnúť a dať "all in".
K pokru som sa dostala úplnou náhodou, prečítaním si článku o pokri. Je veľmi malá pravdepodobnosť, že by si to prečítal ten, vďaka ktorému som spoznala tak rôznorodú, na prvý pohľad jednotvárnu hru. Škoda, autogram môjho vzoru, o ktorý som ho v dávnej minulosti prosila, mi mailom stále neprišiel.

Začiatočníčka

Za tento príspevok od absaras poďakovali :
buschle
absaras
 
Príspevky: 1
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod exit_2 22 Jan 2010 03:14

Chcem sa najprv moderátorom ospravedlňiť za duplikovanie príspevku.

To, že som online pozitive hráčov nazval ako som nazval, malo byť vyprovokovaním k nejakej akcií. Nemyslel som to v zlom, ale skôr zo žartu :D Osobne mi naozaj nevadí, ak niekto preferuje online hranie alebo dokonca nejakú herňu. Každý človek si robí čo sa mu páči a mne je to jedno.

Od viacerých ľudí tu zaznelo, že by som to mal dokázať ja. Už v mojom príspevku som písal, že nemôžem kvôli mojej pracovnej zaneprázdnenosti, ale rád s tým pomôžem. Podľa mňa je to naozaj zaujímavá téma a minimálne 2-3 body sa možno ešte nikto nepokúsil dokázať.

Tí čo tu píšu, že sa nedá dokázať niektorý z tých bodov čo som napísal sú na veľkom omyle. Všetko sa to dá v pohode dokázať alebo vypočítať. Sú tu iba 2 problémy. Prvý sú dostatočne presné a veľké databázy z live a online hier. Druhý je, že niekto bude musieť naprogramovať softvér, ktorý dané štatistiky vypočíta.

Neverím, že neexistujú databázy hands z live turnajov. Najlepšie z veľkých turnajov. Minimálne všetky final tables z WPT alebo EPT niekto niekam určite nahodil. Len naozaj netuším, či sa k ním nejakým rozumným spôsobom dá dostať.

Prečo som písal, že porovnať MTT, SnG a CG samostatne? Minimálne pri pár bodoch je to zrejmé. Na CG softvér nemá dôvod znevýhodňovať shortstacka (ja osobne by som ho naopak podržal aby hral ďalej :D). To že tu niekto píše, že sa im to neoplatí a podobne, tak to neni žiaden argument. Ja som dal konštruktívne riešenie otázky a osočovanie a dohady už nemajú zmysel. Zaujímalo by ma naozaj porovnanie aspoň 3 herní P****Stars, B**n a Full Tilt.

Osobne by som rád poskytol aj moje HH, ale neviem ako ich získať. Poradte mi. Nemám síce asi odohraných na PS toľko hands ako Yegon, ale rád sa na to pozriem.

Aby som nepísal len teórie. Skúsme teda bod 1. Nech sem Yegon hodí svoje výsledky z PS. Niekto iný už postol predtým výsledky z Full Tilt (ktoré boli OK a to som aj ja tvrdil, napriek tomu, že som meral voľným okom :D). Ak niekto môže poskytnúť nejakú naozaj slušnú databázu HH z B**n, tak ho týmto skúšam vyzvať nech ju poskytne (Ďakujem!).

Bod 1 je iba začiatok, ale nejako začať musíme, ak sa k niečomu chceme dopracovať. Tak skončíme s hlúpymi hádkami a možno sa k niečomu aj dopracujeme.

Otázka pre Yegona. Z HH sa dá nejako zistiť, kde bola daná handa hraná? Myslím tým, či to bolo CG, SnG alebo nejaký turnaj?
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod morfeusko 22 Jan 2010 03:54

inac je to celkom fajn sledovat ako sa niekedy nahoda prejavi :) hral som teraz SNG a poslednych 5 hands som mal 88, AT, KK,44,66 ..pricom poslednu handu som siel AI proti 55 :unknown:
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod buschle 22 Jan 2010 08:28

exit_2 napísal:
Od viacerých ľudí tu zaznelo, že by som to mal dokázať ja. Už v mojom príspevku som písal, že nemôžem kvôli mojej pracovnej zaneprázdnenosti, ale rád s tým pomôžem. Podľa mňa je to naozaj zaujímavá téma a minimálne 2-3 body sa možno ešte nikto nepokúsil dokázať.

mas pravdu ty si prvy za poslednych 10 rokov, ktoreho to z celej svetovej online komunity napadlo. Konecne niekto kto do toho vnesie svetlo.

Ked uz sa bavite o tom Bwine :D ja mam z Ongame (siet pod ktoru B**n patri) 2mega ruk , mozno by som to este nasiel. Kludne vam to mozem poslat ak to najdem a mozete si to trebars aj ciarkovat na papieriky.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 38 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!