Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 22 Jan 2010 09:26

exit_2 napísal:
Osobne by som rád poskytol aj moje HH, ale neviem ako ich získať. Poradte mi.

V Lobby PS sa daju poslat na email. Ale pokial nemas viac ruk ako 50k asi to nebude mat vypovednu hodnotu.


exit_2 napísal:Otázka pre Yegona. Z HH sa dá nejako zistiť, kde bola daná handa hraná? Myslím tým, či to bolo CG, SnG alebo nejaký turnaj?

Format HH pre CG, MTT, SnG je pre urcity druh vzdy iny, rozdielny.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod HELIAN 22 Jan 2010 14:51

Ja uz len doplnim toto. Nemam dokazy, mam tiez len feeling a podozrenie. Ale to netreba podcenovat. Odohral som asi 100k hands na Full Tilte. Hral som predovsetkym SNG Heads ups. Nakolko sa venujem teoriam pravdepodobnosti uz vyse 15 rokov a moje oko uz co to videlo i zazilo, skutocne som spozornel ked sa zacali diat na FT po tom, co som tam odohral prvy mesiac pravidelnej hry, taketo situacie: SNG, HU, Som v all ine super tiez, na ruke mam AQ super A5, na flop pride x x A , turn x, river 5, Vsetko je v poradku, ale hned nasledujuci turnaj, idem all in: KK, super Qs2d, a do riveru dorazia 4 dalsie s a super skompletizuje flush. Este stale nic co by mi stalo za pozornost, ale ked sa aj dalsie dni a dalsie tyzdne stale opakuju taketo situacie v pomere ze z 30 hier ktore skoncia v alline ktory rozhodne o vela 25 skonci scary boardom, tak aj ked ste uz zazili vselico, zacne vam to byt pri najmensom napadne, lebo staci pred riverom zavolat nahlas druhu nizsiu kartu supera ktora mu vytvori druhy par a na zavolanie dorazi. A tiez priliz casto dorazali kombinacie kedy sme obaja chytili trojicu, ale river doprial superovi so slabsou startovnou kombinaciou full house. Az prilis casto koncili alliny split potom. Tieto anomalie sa diali niekolko tyzdnov. Najma po tom, co som sa na Full Tilte uplne udomacnil a zacal tocit slusne peniazky. Nic a nikoho neobvinujem, nechcem tymto povedat ani to, ze herna je rigged, ale tieto situacie - aj ked ovladam teorie a zakony vyrovnania, ci uz cisiel alebo kariet, - ma skutocne znepokojili.

Este doplnim, ze nasledne som pak skusil experimentalne zmenit hernu a presunul sa na B**n. Prvy tyzden sa nestalo prakticky ani raz aby ma pri alline zradila sila mojej vitaznej preflop kombinacie castejsie ako je priemer. Ale uz po dvoch tyzdnoch a nejakej stovke SNG turnajov sa zacali pomali diat i tam zaujimave vitazstva superov, pricom im vzdy napisem stroho "gratulujem", pokial na moje A-x, ktore hitnem i na flope, dorazia runner runner dve Q a super sa moze tesit zo svojho tripsu so svojim Q2.

To je vsetko. Mozno to len fakt bolo obdobie "haluzi", ktore treba prezit, ale urcite som spozornel, lebo to trvalo nejaky ten tyzden vkuse a prakticky v kazdej rozhodujucej ruke ktora rozhodla o vysledku samotneho turnaja. Cize co ma znepokojilo bola ta intenzita v akej som prehraval hry kde som bol favoritom a len konkretne karty, konkretne outsktore boli v minimalnom zastupeni, ktore mohli dorazit ma mohli pochovat a prisli v takej castej substancii, ako keby ste doslova vyhrali v lote a uhadli len tych par kariet ktore system vybral.

To je vsetko a viac sa k tomu nebudem vyjadrovat. Dokazy nemam. Toto bol len podnet. Nadalej budem hrat online. PEACE
HELIAN
 
Príspevky: 25
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod tucniak 22 Jan 2010 15:17

Venujes sa 15 rokov pravdepodobnosti, a na druhej strane je pre teba 100k hands dostatocna statisticka vzorka?:)..sorry ale to je pomerne mizive, keby mas 100k hands PF allin skor to uz o niecom vypoveda.
Dalej sa venujes pravdepodobnosti a beries ako vhodnu zakladnu na porovnavanie CAS-ze sa ti nieco stava cele tyzdne-ak by si hral 10h denne tak zase to uz mozno ma nejaku vypovednu hodnotu.
V konecnom dosledku si vytvor databazu a potom studuj, 'feeling' je dost vtipne slovo pri niekom kto sa 15 rokov VENUJE PRAVDEPODOBNOSTI.
Minule som v Clovece 5x hodil po sebe 6tku-RIGGED
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod DevilMayCry 22 Jan 2010 15:33

tucniak napísal:Minule som v Clovece 5x hodil po sebe 6tku-RIGGED


tak to je este v pohode tucniak... Ja som minule 5x hodil kockou a 7krat mi padla 3ojka :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod trikoza 22 Jan 2010 15:50

HELIAN napísal: Nakolko sa venujem teoriam pravdepodobnosti uz vyse 15 rokov


:lol2: :lol2: :lol2:

PURE GOLD
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod HELIAN 22 Jan 2010 15:58

tucniak - venujem sa pravdepodobnosti a sekvencie ktore nasleduju po sebe, maju velku vypovednu lehotu! Odpoved je ano, hral som viac ako 10 hodin denne a preto som spomenul dany jav, pretoze sa opakoval non stop cele tyzdne! minule si hodil v clovece 5x po sebe sestku? Nic neobvykle. Ale dokaz to zopakovat este 5x v najblizsich 10 hodinach a garantujem ti ze tento jav nikdy nenastane v tak kratkom casovom intervale a mozno az po mesiaci dalsieho hadzania. Vsetci spominaju aj pri rulete mudractva ze kludne moze padnut i 30x cervena po sebe a ze predosly tah nema priamy vplyv na nasledujuci. Tymto mudrakom odkazujem len jedno: teoria a prax su dve diametralne odlisne veci. V praxy tato situacia este nenastala a nenastane aj ked teoria spomina nieco ine. Casove hladisko a teoria nahody uzko so sebou spolupracuju. Specifikom kazdeho "extremu" je jeho obcasnost a vynimocnost. Ale nie niekolko tyzdnova motanica porad dokola. Opakujem uz to neriesim, ale dane situacie boli na hranici toho, co som dokazal tolerovat. Ale mozno sa ti raz v zivote podari hodit cislo na kocke 5x po sebe a v nablizsich troch dnoch to zvladnes este 5x. Bude sa jednat o rovnaky pravdepodobnostny extrem ako to co som zazill na FT.
HELIAN
 
Príspevky: 25
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 22 Jan 2010 16:09

HELIAN napísal:vypovednu lehotu!

:D

HELIAN napísal:Bude sa jednat o rovnaky pravdepodobnostny extrem ako to co som zazill na FT.

Takze je to mozne a pravdepodobne... What´s next?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod emjayko 22 Jan 2010 16:24

HELIAN napísal:Nic a nikoho neobvinujem, nechcem tymto povedat ani to, ze herna je rigged, ale tieto situacie - aj ked ovladam teorie a zakony vyrovnania, ci uz cisiel alebo kariet, - ma skutocne znepokojili.

aj ja uz som cely znepokojeny po tychto podlozenych feelingoch... brrr mraz po chrbte
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod HELIAN 22 Jan 2010 16:35

emjayko: vtipalek, ono nie je hriech citat obcas aj obsah toho co sa pise trosku podrobnejsie a nepapagajovat tu svoje sentimentalne rozpolozenia ako nejaka zenska. :lol2: Uz 3x som spomenul ze nic nedokazujem, nic tym nechcem zmenit a minimalne tri krat som spomenul ze to len stalo za povsimnutie ale nejedna sa mi o manifestiaciu ziadnych dokazov a obvineni. Tato diskusia je k teme J. Bendiga a jeho nazorom. Je to len diskusia. Nevrazive nalady a zaujatia sa daju krasne recyklovat pri samotnej hre. Tak hor sa ku stolom :gl:
HELIAN
 
Príspevky: 25
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod emjayko 22 Jan 2010 17:12

HELIAN napísal:minimalne tri krat som spomenul ze to len stalo za povsimnutie ale nejedna sa mi o manifestiaciu ziadnych dokazov a obvineni. Je to len diskusia. Nevrazive nalady a zaujatia sa daju krasne recyklovat pri samotnej hre. Tak hor sa ku stolom :gl:

nie nestoji to za povsimnutie... a ked hras poker s nevrazivou naladou tak to ti prajem gl urcite sa ti s tym pristupom bude darit
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 40 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!