LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod buschle 21 Okt 2010 10:53

yeah ten deposit operator POPUPNE vzdy ked chces cashoutovat :D to je uplne najlepsie
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod 3flash3 21 Okt 2010 11:54

Ešte sa chcem opýtať...nedá sa nejako nastaviť, aby mi vyskakovali nové stoly v rovnakej velkosti ako tie čo už mam zapnuté? musím ich stále zmenšovať a to mi pekne lezie na nervy...a dá sa tam napísať normálne poznámka k hráčovi? pre mna to je nemožné, lebo keď píšem tak to stále prepína na druhý stôl, hrám minimálne 6 stolov a tak napísať poznámku ku hráčovi je proste nepredstavitelné...sere ma to, lebo vždy píšem poznámky ku hráčom ako blázon a teraz sa mi to proste nedá... :(
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod ___Mortylen___ 21 Okt 2010 11:56

3flash3 napísal:
dzejkej napísal:
3flash3 napísal:Ako dlho trvá výber z LA na MB(moneybookers)?...už je tomu skoro 24 hodín a stále nič...a hlavne ma zaráža to, že mi neprišiel ani žiadny mail, že som cashoutol ani nič...je to normálne? :o


Vyber trva tak 3-5 pracovnych dni a nie, mail nechodi :D. Vitaj na LA :D.


Dear god :) ..tak dlho...mňa z nich porazí...som zvyknutý mať za pol minúty cash na účte, keď som hral na FTP...a teraz toto...nj, nemôže byť všetko dokonalé :( ...akurát som vynadal v tom chate na LA aj operátorke, že čo to majú za služby, lebo ma rozladila hneď ako som to zapol, že či chcem depozitovať a iné debiliny a kým som jej vysvetlil, že chcem cashoutovať a dostali sme sa k mojím otázkam, tak už som z nej mal nervy...


je to boot... :wall:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod emjayko 21 Okt 2010 11:57

ak to tam chces prezit bez ujmy na psychickom zdravi pacmod je nevyhnutnost
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod ___Mortylen___ 21 Okt 2010 12:11

emjayko napísal:ak to tam chces prezit bez ujmy na psychickom zdravi pacmod je nevyhnutnost


ak to uz bolo zodpovedane, tak sa ospravedlnujem. Da sa pouzivat timebank + autorebuy aj s poslednou verziou pacmod (predpokladam ze este stale stara verzia lucky ace software)?
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod 3flash3 21 Okt 2010 14:02

emjayko napísal:ak to tam chces prezit bez ujmy na psychickom zdravi pacmod je nevyhnutnost


Keď budem používať pacmod, sa tie problémy čo som písal vyriešia? ...čí je tam len iný layout a karty?
a ten timebank? ...môžem nastavovať ako chcem...či už "manual" alebo "auto" aj tak na to musím stále klikať...nechápem
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod emjayko 21 Okt 2010 15:08

ano vyriesia, je tam nastavena defaultna velkost stolov, ktora sa sice neda zmensovat/zvacsovat ale ta velkost je vyhovujuca, takisto sa ti novootvorene stoly same umiestnuju, s poznamkami k hracom som nikdy nemal problem, ale neviem ci ti tento problem pacmod vyriesi to mas skor nejaky problem so softom herne imo, anyway pis si poznamky do hm :) layoutov je tam niekolko tak isto vzorov kariet.... s timbenakom neviem presne ako to je ale myslim ze ten je mozny iba na novom software, ten nefunguje so starym softverom, cize pacmod- stary soft= no timebank
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod keso26 21 Okt 2010 16:46

..mne uz par krat zaplo automaticky timebank (mam stary soft+pcamod) ale vacsinou nezapne.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod nelz0n 21 Okt 2010 17:55

je to o tom ze v starom softe nevidis ktory stol je fast a ktory normal, na fast ziadny timebank neexistuje, len na normal, ktorych je zase vacsinou menej
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod W27 22 Okt 2010 11:31

keso26 napísal:..mne uz par krat zaplo automaticky timebank (mam stary soft+pcamod) ale vacsinou nezapne.


takto, ja mám LA (starý soft) + PacM a automaticky aktívny stôl na ktorom je práve akcia u mňa, timebank mám nastavený na auto...

a zistil som, teda timebank mi funguje tak, že ak mám napr. 2s už iba na akciu, tak sa prekliknem na iný stôl - (aby bol aktívny iný stôl a nie ten kde sú 2s) a na tom stole kde boli len 2s mi hodí timebank... ak by som mal aktívny stôl a čas na ňom vyprší TB nenaskočí...

skús či to pôjde aj tebe tak...
W27
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!