trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod somNula 11 Jan 2010 13:30

zase mu nieje co zavidiet :) ale ked uz kupi ten byt na dunaji, tak potom chcem byt snim kamarat :)
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 11 Jan 2010 15:08

no vidis ze to ide, len tak dalej :)
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 11 Jan 2010 16:08

nejde, dnes zasa -2k, orgie suckoutov, fml, kedy toto skonci? na zratanie plusovych dni za posledne 2 mesiace by mi bohate stacili prsty na dvoch rukach...
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 13 Jan 2010 15:07

sponzor vcerajsej noci... porozdaval 2-3BI na NL400, potom sa presunul na NL1k tak mi to nedalo a musel som ist za nim a hral kvoli nemu az do pol 6 rano :) este nieco cez 3k v minuse tento mesiac, ten BE uz snad dam
Prílohy
donor.JPG
donor.JPG (7.76 ) Zobrazená 2030 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 13 Jan 2010 15:23

jak si to rychlo zaciernil jak keby ti ju niekto isiel kradnut lol douchebager
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod ___Mortylen___ 13 Jan 2010 16:03

w4444x napísal:jak si to rychlo zaciernil jak keby ti ju niekto isiel kradnut lol douchebager


Rybku si treba chranit za kazdu cenu! :mortylen:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod yakuzaaaa 13 Jan 2010 16:08

blahozelam k peknej vyhre, konecne potesi aj nieco ine ako tilt... :omg: no kiez aj ja sa raz dostanem na taketo limity :-)
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 13 Jan 2010 23:13

zatial sa mi celkom dari plnit novorocne predsavzatia - este som sa neozral do nemoty :) (drzim sa pri jednej flasi vina alebo 3-4 piva max) a zacal som cvicit. horsie je to s tym ponocovanim, stale som hore takmer az do rana a vstavam okolo obeda, uvidime ci budem mat silu to zmenit.

kedysi, ked som poriadne cvicil tak som si na jednom fore o posilovani viedol blog. kvoli motivacii a dodrziavaniu treningov obcas splechnem teda daco o cviceni aj sem.

takze momentalne mam 85kg co je na 178cm myslim tak akurat. ciel je vahu udrzat a do leta spravit aku taku postavu. kym je este zima a chuti mi aj viac jest tak bude ciel nabrat co najviac svalov (a teda mozno aj prechodne pribrat), na jar uz bude viac aerobnej cinnosti (bicykel behanie atd.) tak budu treningy skor atletickejsie a dynamickejsie.

zatial mam za sebou 4 treningy, v piatok pojdem asi dalsi a je to zatial take hala bala skusanie na com priblizne som. uz od buduceho tyzdna chcem nabehnut na nieco systematicke a kedze som mal vzdy dobre skusenosti s HST, zacnem tym. (koho by to zaujimalo viac info je tu http://new.biomag.sk/show_article.php?id=150). v skratke - je to trening 3x do tyzdna celeho tela, primarne na objem. princip je jednoduchy - zaciname malymi vahami vela opakovani a postupne zvysujeme zataz a cvicime menej opakovani. predstavoval by som si to takto - prvy tyzden 3 serie po 12 opakovani (3x12), 2. tyzden 3x8 a 3. tyzden 3x4 alebo 4x4, samozrejme vsetko je to flexibilne a podla potreby a jednotlivych cvikoch sa to da menit. vahy teda zacnem nejake kids a budem postupne zvysovat podla pocitu.

cviky

bench
drep
mrtvy tah
pullover
bench na uzko
pritahy v predklone / veslovanie
biceps jednorucka

+ nejake doplnky ako brucho, hrazda, rozpazovanie, hyperextenzie, krcenie ramien a pod.

drzte mi palce nech sa nedojebem :)

Obrázok
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Chlpo1989 13 Jan 2010 23:20

Drzim palce ! Ja som volakedy tiez ukrutne posiloval, dokonca som si aj zakupil permanentku na 20 vstupov :D
Takze prajem vely fyzickych a hlavne psychickych sil a odhodlania :) :Bravo:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod APminer 13 Jan 2010 23:50

trikoza napísal:... takze momentalne mam 85kg ...


:omg: to snad nemyslíš vážně ?????

vydělej ty olověne krabičky z kapes :lol2:

nebo si dej cashout a kup si novou vahu ;)

PS: už jsem to pochopil, udělal jsi překlep - spravně to je takze momentalne mam 58kg :crazy:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!