Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod pokermanik 17 Jan 2010 23:24

tešíme sa na druhú časť rozhovoru ... možno prídeme na to že si pán Bendik robil aj čiarky pri bad beatoch a samozrejme sa viacej vyskytovali v online hre
pokermanik
 
Príspevky: 5
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod N3CR0S 18 Jan 2010 00:52

toto snad ani pan Bendik nemuze myslet vazne :) pisete tu o nem, ze to je jeden z nejlepsich hracu na slovensku a pritom rika, ze online je rigged a oficialne to prohlasuje, lol :))
N3CR0S
 
Príspevky: 4
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Komedia 18 Jan 2010 01:24

myslím že každý ma svoje presvedčenie, a keď si myslí že je rigged... jeho nazor :poklona: inak myslím že sympatický človek čo vyhral na turnajoch necelých 500k $ :shock:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Rkc189 18 Jan 2010 01:28

Horsey7 napísal:
Rkc189 napísal:...


je to diskusia k clanku, preco by tu nemohol kazdy vyjadrit nazor nech je akykolvek?


No jasne, ale zas ten clovek vyjadril svoj nazor a daktori to povazuju za to, ze niekoho obvinil a vydava to za pravdu. Povedal co si mysli a preco si to mysli a bodka. Nehovoril, ze to tak musi byt, len on ma z toho taky dojem podlozeny skusenostami.... Ak ja budem mat skusenost pri sporte s nejakym rozhodcom a kazdy zapas, co mi odpiska prehram a mozem aj vyhravat, ale odpiska nejake fauly a budem mat pocit, ze to tak nebolo, tak si budem mysliet, ze ten rozhodca je proti mne zaujaty. Nemusi to tak byt, ale ja budem mat ten pocit. A ak to poviem budem mat na to pravo. A ak si budem isty potom toho rozhodcu obvinim a pokial o tom nie som presvedceny, tak snad mozem povedat, ze si to myslim, ci sa mylim..... Proste neide tu o to kazdy ma pravo na svoj nazor, tak preco ho za to zhadzovat alebo co.. Ja osobne som mal s p.Bendika dobry pocit a bavil sa so mnou dost otvorene, no myslim, ze po tychto prispevkoch uz nebude mat dovod. Takze treba sa aj zamysliet nad tym, ze ten clovek obetoval svoj cas preto, aby mi porozpraval o jeho pokrovom zivote a tak a urobil to bez naroku na honorar. Robil to v podstate pre citatelov, aby sa dozvedeli nieco viac o nom a o jeho nazoroch... ... Neide tu o to, ze niektori vyjadrili svoj nazor, ibaze vyjadrili posmesny postoj k jeho nazorom.. Ide tu dalej o to, ze otazky v prichystanom rozhovore boli trosku z ineho sudka a on sa popri tom rozrozpraval aj o inych veciach, mne sa to zdalo zaujimave, preto som vam to priniesol... Mam pocit, ze to bolo zbytocne a nemal som to robit a preto dufam, ze v co najkratsom case bude rozhovor stiahnuty a druha cast nebude zverejnena. Ja sam sa teraz citim dost blbo, lebo cakal som skor ocenenie toho, ze niekto porozpraval svoje nazory a myslienky...... A teraz uz urcite nemam v plane priniest este niekedy nejaky rozhovor, pretoze ucel bol niekde inde a mna sameho to cele mrzi a na niecom takom sa odmietam podielat ...
Rkc189
 
Príspevky: 75
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 2

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod MiskoKvo 18 Jan 2010 01:31

oki :) tak sa trosku vyjadrim :)

ad 1: chyba v clanku ... neni to "gagadin" ale "gagadim" aspon tak som ho nasiel na ofpr

no a co sa tyka obsahu:
co sa tyka uspechov vo frome 460k klobuk dole .. (vynara sa mi len otazocka kolko ztoho tvori cisty profit ale ma ucili ze sa nemam pytat kdo kolko zaraba tak to nerobim)

online rigged - stym bohuzial suhlasit nemozem ... uz ked sa najde rigged herna tak to urcite nebudu miliardove podniky ako P****Stars a fulltiltpoker ... jedna preukazatelna zaloba v podvode by ich dala na kolena v priebehu hodin.. myslim ze najlepsie zarabajucim kasina na svete nepotrebuju almuznu vo forme upravovania hier... ved v ktorom "live" kasine je v spicke 120tisic hracov ...vela znich hra viac stolov ... proste cista ryza ..ale k faktom ..som ochotny poskynut svoju polrocnu databazu s viac ako pol miliona ruk na obhajobu fulltiltu resp rigged/nerigged ... (7castle to uz spomenul)

marketingove tahy vo forme uber high stakes na ft - tocia sa tu vyslovene stovky milionov $ ... neprekvapilo by ma keby to je cele divadielko... obetuj 5-10m a zarobis 100m ... len zas su tu take fakty proti tejto "konspiracnej teorii" ... preco by profici hrali divadielko na stole 200-400 alebo 500/1000 kde si moze prisadnut hocidko aj mimo herne a to ich "predstavenie" zrusit ... a este som nevydel ze by taky phil ivey,durrr,antonius,hansen utekali zo stola ked si tam sadne neznama tvar...taktiez dobry priklad je show 2months 2 milions ..tiez tam nehrali o fazulky.... alebo phil iveyho dokument ...cloveku nerobi problem hrat denne golf/kocky (craps) so stavkamy 300k-1m $ jeden hod/ jedna jamka ... tak preco by vadilo najlepsiemu hracovi na svete hrat s hocikym o 200 000$?

edit: a co sa tyka antoniusa tak on sam osebe priznal ze nevie hrat HU NL cash game ..ze radsej hrava omahu ... priznal to dokonca verejne v chate ked odmietol hrat proti izidurovi... ze je celkovo v minuse v tej hre a ze ho to nebavi .. a ze nebude hrat proti niekomu kdo rozbil dwana (doslova) ... trosku poserutka nato akym bohom ho robi F****Tilt ale tak ako vidno tiez je to len clovek :)


co sa tyka podvodov: ano podvadza sa .. podvadza sa aj live ... niekdo povie ze online viac ..druhy live viac ... osobne mi to je jedno kedze hram mtt sng turnaje...clovek ktory ocakava ze bude vyhravajuci hrac v pokri je podla mna natolko rozumny aby minimalizoval sancu toho ze ho niekdo podvedie vyberom hry ..pripadne ma dostatocne dobry BRM ktory mu umozni vcastne zbadanie ze nieco neni v poriadku..

osobne si myslim ze online poker ma daaleko vyssi potencial co sa tyka zarobkov ako live .. hadam tuto svoju teoriu potvrdim ked zacnem hravat profesionalne ... zatial ma brzi skola

koniec koncov... velmo sa tesim na pokracovanie .. janovi drzim palce ... len tak dalej :)
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod MiskoKvo 18 Jan 2010 01:46

Just after the monster pot happened ($878,958):
Isildur1: can we play some nl now and change back to this later ?
Isildur1: i play u this game all f nights
Antonius: sry im done for nl for awhile
Isildur1: what a joke
Antonius: i've lost millions in that game this year
Isildur1: yeah and i lost same at this game
Isildur1: and i even play u here
Antonius: yeah but its not just u who have beaten me in nl
Isildur1: and i asked before we started
Antonius: its been pretty much everyone

len pre zaujimavost
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Komedia 18 Jan 2010 03:14

Rkc189 napísal:
Horsey7 napísal:
Rkc189 napísal:...


je to diskusia k clanku, preco by tu nemohol kazdy vyjadrit nazor nech je akykolvek?


No jasne, ale zas ten clovek vyjadril svoj nazor a daktori to povazuju za to, ze niekoho obvinil a vydava to za pravdu. Povedal co si mysli a preco si to mysli a bodka. Nehovoril, ze to tak musi byt, len on ma z toho taky dojem podlozeny skusenostami.... Ak ja budem mat skusenost pri sporte s nejakym rozhodcom a kazdy zapas, co mi odpiska prehram a mozem aj vyhravat, ale odpiska nejake fauly a budem mat pocit, ze to tak nebolo, tak si budem mysliet, ze ten rozhodca je proti mne zaujaty. Nemusi to tak byt, ale ja budem mat ten pocit. A ak to poviem budem mat na to pravo. A ak si budem isty potom toho rozhodcu obvinim a pokial o tom nie som presvedceny, tak snad mozem povedat, ze si to myslim, ci sa mylim..... Proste neide tu o to kazdy ma pravo na svoj nazor, tak preco ho za to zhadzovat alebo co.. Ja osobne som mal s p.Bendika dobry pocit a bavil sa so mnou dost otvorene, no myslim, ze po tychto prispevkoch uz nebude mat dovod. Takze treba sa aj zamysliet nad tym, ze ten clovek obetoval svoj cas preto, aby mi porozpraval o jeho pokrovom zivote a tak a urobil to bez naroku na honorar. Robil to v podstate pre citatelov, aby sa dozvedeli nieco viac o nom a o jeho nazoroch... ... Neide tu o to, ze niektori vyjadrili svoj nazor, ibaze vyjadrili posmesny postoj k jeho nazorom.. Ide tu dalej o to, ze otazky v prichystanom rozhovore boli trosku z ineho sudka a on sa popri tom rozrozpraval aj o inych veciach, mne sa to zdalo zaujimave, preto som vam to priniesol... Mam pocit, ze to bolo zbytocne a nemal som to robit a preto dufam, ze v co najkratsom case bude rozhovor stiahnuty a druha cast nebude zverejnena. Ja sam sa teraz citim dost blbo, lebo cakal som skor ocenenie toho, ze niekto porozpraval svoje nazory a myslienky...... A teraz uz urcite nemam v plane priniest este niekedy nejaky rozhovor, pretoze ucel bol niekde inde a mna sameho to cele mrzi a na niecom takom sa odmietam podielat ...


článok je velmi dobrý :Rose: ale akurat si trafil človeka s ktorým tu viacerí nemaju dobre skusenosti a mali silnu vymenu nazorov :x
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod buschle 18 Jan 2010 08:27

od dnes zhadzujem TT+ preflop
Prílohy
Elephants.gif
Elephants.gif (92.54 ) Zobrazená 2883 krát
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod marjan556 18 Jan 2010 08:37

online herne vyslovene vytvárajú hry


gagadim theorem?
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 18 Jan 2010 08:50

-bolo by zaujimave,keby si ten rozhovor precital niekto z pravneho odelenia bwinu,neviem ci by mu tych 500k z vyhier nebolo aj malo,je zaujimave,ako sa podobne teorie stale a znovu opakuju,raz tie herne vsak prejde trpezlivost a niekoho naozaj zazaluju

-tu je to o to zaujimavejsie,ze to tvrdi realny clovek,v pokrovom svete znamy,urcite kvalitny hrac,nie nejaky XY mikrolimit hrac,ktory prave bustol svoj 20 dolarovy bankroll a tvrdi,ze ho herne podviedla
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!