Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 11:02

yegon napísal:
cize myslis akoze ludia maju silnejsie handy ale vyhravaju rovnako casto ako by mali len poty su vacsie? myslim ze to v clanku neodznelo - aspon ja teda to ze mensi par vyhra 70% partii proti vyssiemu chapem inak :)

to je presne to co mam na mysli, ked to poviem ja co som nikdy nic nevyhral a nikto ma nepozna tak je to moj nazor, ked to povie najuspesnejsi slovensky turnajovy hrac tak je to viac nez osobny nazor - aspon vela zacinajucich hracov to tak zoberie



tie pary nie je to iste co tvrdim, ale velmi podobne a suvisiace.

a najuspesnejsi turnajovi hrac nemoze mat svoj nazor? :)

treba si uvedomit ze vsetky loterie, casina a hry stat velmi prisne kontroluje (dokonca aj automaty v krcmach). jedina kontrola co maju online herne sa tyka prania spinavych penazi. v tom ako organizuju hru maju uplne volnu ruku.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 18 Jan 2010 11:04

-takze ak herna "naschval" rozdava take karty aby ona najviac profitovala tak to nie je podvod?to teda neokrada svojich zakaznikov?pochopil som to spravne?ak nie skus to este blizsie vysvetlit,dakujem
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 11:17

TuKE napísal:
martinique39 napísal:to znamena vysoky pot a vysoky rake.

Vysoký pot = rake CAP



vazne? to je novinka :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 11:20

martinique39 napísal:treba si uvedomit ze vsetky loterie, casina a hry stat velmi prisne kontroluje (dokonca aj automaty v krcmach). jedina kontrola co maju online herne sa tyka prania spinavych penazi. v tom ako organizuju hru maju uplne volnu ruku.


dakujem pekne za taku kontrolu, znamena to ze stat sa kontrolou uistil ze ked si sadnem za automat v krcme a budem tam hadzat peniaze dostatocne dlho tak budem v pluse? :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod ferkan 18 Jan 2010 11:22

martinique

otazka
hrame 5/10 CG na PS

aky rake je podla teba z potu 2000$ tj dostanu sa dva full stacky do allinu a aky rake je zo maleho -velmi casteho- 100$ potu ?
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod janobendik 18 Jan 2010 11:25

ahojte. Som rád, že článok vyvolal záujem i ked diskúsia sklza na problém ON/live čo vobec nebolo podstatou rozhovoru, ale iba jeho malou súčastou i to iba vo forme porovnania mojej a len mojej hry.
Rád by som hlavne velmi "ohnivých" prispievatelov poprosil, ak budú porovnávat tieto 2 sposoby hry aby uviedli kolko hrajú Online/Live napr. v roku 2010 /to si určite ešte každý pamatá, aby sme mohli posúdit, či vobec majú predpoklad na porovnanie! Ja som tohto roku odohral online asi 80 hod a live cca40 hod. /samozrejme názor na live može mat aj človek ktorý ho vobec nehrá, ale asi budete súhlasit, že o taký názor sa moc nebude dat "opriet" :) /
1. neobvinil som žiadnú hernu z podvodu! tvrdil som len to , že je vytvaraná "krása hry" pekné ruky sa stretávajú ovela častejšie ako naživo. a čo sa týka B**n prestal som tam hrat presne s týchto dovodov + skutočne menší pár, alebo slabšia ruka /v allpreflop/vyhrávali častejšie ako lepšia ruka /ak je pre niekoho 3 mesiace malá vzorka, nech mi vráti tie prachy :lol2: /
2. K hig stakes: prečo by to nemohla byt reklama?? Ved suhlaste, bola by to výborná reklama každý tu o tom básni, takže trafili presný stred! :D . moj názor nebol absolútne tvrdenie, ale len podložený niektorými faktami predpoklad:
a/herna fulttilt sa silne snaží dobehnút PS a je to jeden z jej reklamných tahov : Preco sa limity 1K-2K, 500-1K hrjú len na FT ???!!!!! čo v ostatných online hernach napr. v najvačšej a aj najsilnejšej PS nie sú takí hráči ale len malí sráči ?? taktiež v iných hernach sú max 200-400 a prakticky nikdy sa tam nehrá! zaujimave však?
b/ prisadnút si na higtable nemožeš /asi nemaš bankrol, aby si to vyskúšal ;) / musíš najskor odsuhlasit tento moment so supportom. Prečo asi? na iných hernach ta na stol 200-400 pustí bez problémov
c/ nikoho s týchto highračov FT som naživo nevidel hrat najvačšie limity, ktoré sa hrali v daný moment v casíne ak hrali tak max 25-50 !!! :shock: asi si zabudli penaženku.....
d/ mnoho hráčov /nie zo SK internetu, ale tých ktorí hrajú pravidelne EPT/ rozpráva , že v relácií higstakes sponzorovanej FT hráči hrajú len s 20% svojich penazí !! Ak ste už čítali nový CardplayerCZ, tak Zigmund tam popiera tento moment, prečo , čo hadam sa lem moje podozrenia nedostali až k nemu??!! :lol2: :lol2: :lol2: . Bez vetra sa ani lístok nepohne!
3. konkretne k niektorým prispievatelom neskor. ahojte
3.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 11:26

palo1973 napísal:-takze ak herna "naschval" rozdava take karty aby ona najviac profitovala tak to nie je podvod?to teda neokrada svojich zakaznikov?pochopil som to spravne?ak nie skus to este blizsie vysvetlit,dakujem


podla ich pravidiel v podstate nie, lebo RNG je uplne na nich. ale myslim ze debatovat o tom co je podvod a co nie je ... nema zmysel. v tomto pripade.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 11:32

ferkan napísal:martinique

otazka
hrame 5/10 CG na PS

aky rake je podla teba z potu 2000$ tj dostanu sa dva full stacky do allinu a aky rake je zo maleho -velmi casteho- 100$ potu ?


neviem, ale ked sa pytas tak predopkladam ze uplne rovnaky. dolezite pre hernu je aby bol ten 100$ co najcastejsi.
a co sa stane ked jeden z tych tvojich full stacov vyhra? :) a co urobi druhy ked prehra :) skus aj rozmyslat ked sa pytas.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 18 Jan 2010 11:37

-jano ty keby si sem napisal len nieco ako:"zdravim chalani,ako sa mate?" tak sa z toho rozputa vasniva diskusia

-vzdy som si myslel,ze ty propagujes live hru len preto aby si pritiahol zakaznikov do svojich klubov,teraz ked ich uz nemas a pokracujes v tom,zda sa ze tomu naozaj veris,ze online je rigged

ja som teraz dostal v badene v 1.ruke turnaja KK super QQ,pf sme sa dostali do all inu a na flop QQx,mam teraz podozrievat hernu,ze ma podviedla,ze chcela aby som cim najskor sadol ku cashu a rakoval?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 11:37

janobendik napísal: 2. K hig stakes: prečo by to nemohla byt reklama??



o tom ze je to velmi dobra reklama nepochybuje snad nikto :) diskutovat by sa malo asi len o tom ci je to len taka cista nahoda alebo praca marketingoveho oddelenia :)
osobne tipujem to markgetingove oddelenie.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!