Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 14:23

RNG je len program, ziadna herna nezarucuje nahodne karty, zaruci len "spravne" fungovanie RNG ale to by bolo na dlho a nemalo by to ziadny zmysel, pocitac totiz nevie generovat nahodne cisla, v skutocnosit ich pocita.
"- ak prehras za 300 hodin hrania 63% pf allinov s vyssim parom proti nizsiemu tak si bol na 99% podvedeny" tak by si to napisal a vysmiali by ta ze je to blbost alebo neveris?


dik ze si mi to objasnil, mal by som inak pocit ze som 10 rokov studoval softverove inzinierstvo vratane generovania nahodnych cisel a statistiky nadarmo :)

asi si sa este nestretol s tym ze existuju metody ako spravit generator nahodnych cisel skutocne nahodnym ako napriklad pouzite seedu vypocitaneho z teploty z niekolkych desiatok citlivych snimacov v priestore alebo z pohybov mysou niekolkych 1000 uzivatelov herneho klienta

a to s tym vysmievanim, no ak by ma herna podviedla tak to riesim a nie tak ze to len poviem v rozhovore pre pokerportal.sk ale tak ze si vyziadam HH ak ich nemam ulozene, spravim analyzu a poziadam ich o vysvetlenie. Nemyslim si ze B**n si moze dovolit ta len tak vysmiat, su registrovani v gibraltare a nie v nejakej bananovej republike, posobia vo velkom v europskej unii a mas paky ako ich zalovat. Pozri si taky ultimate bet/absolute poker - ludia tam prisli na podvadzanie vdaka HH a dostali nakoniec peniaze naspat napriek tomu ze herna sidli v kostarike

mam tomu rozumiet tak ze teraz taku statistiku nikto nema?

tuto statistiku maju 1000ce ludi a ztaial sa nikomu nepodarilo zistit to co janovi s jeho papierikom
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 14:25

ako naucne citanie doporucujem

http://www.P****Stars.com/poker/rng/
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 14:29

yegon napísal:
martinique39 napísal:
janobendik napísal: 2. K hig stakes: prečo by to nemohla byt reklama??



o tom ze je to velmi dobra reklama nepochybuje snad nikto :) diskutovat by sa malo asi len o tom ci je to len taka cista nahoda alebo praca marketingoveho oddelenia :)
osobne tipujem to markgetingove oddelenie.


mate niekto napad ako sa dostat medzi ludi ktorim napisu taky scenar ako isildurovi? ja chcem byt tiez slavny ked na to nemusim riskovat ziadne peniaze


tak v tomto pripade predpokladam ze bol uplne skutocny :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod DevilMayCry 18 Jan 2010 14:32

Sunwu napísal:
to sa mu predsa vrati v 63% pripadov, ked pojde do AI s nizsim parom, nie? ;)


no ale mne vkuse xodia tie vyssie......kua :lol2: :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Horsey7 18 Jan 2010 14:33

martinique39 napísal:
Horsey7 napísal:myslim, ze nie je problem dokazat/vyvratit Janove tvrdenia ohladom statistik prehier vyhier malych parov vs vacsie

Jano si zaobstara Holdem Manager za 80$ http://holdemmanager.net/purchase.html

odohra aspon 50.000 (patdesiat tisic) ruk a ukaze nam ako vyzera jeho graf/statistika v pripadoch, kedy sa dostal do allinu v situacii par vs vacsi par

je to fair Jano?



mam tomu rozumiet tak ze teraz taku statistiku nikto nema?


my vsetci mame len Jano pochybuje
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 18 Jan 2010 14:34

-ak by sa ti podarilo dokazat nieco podobne na relevantnej vzorke,tak by ti to zrejme vynieslo viac ako 1.miesto v lotte,na vsetkych dostupnych forach vyplakavaju hraci(najcastejsie mikrolimit) ako ich herne podvadzaju,ale zatial to nikto nepodlozil dokazmi(okrem znamej kauzy ultimate/absolute),preco to tak asi bude,napriek stovkam milionov odohratych ruk?zeby bolo predsa len vsetko v poriadku,hm?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 14:34

yegon napísal:
RNG je len program, ziadna herna nezarucuje nahodne karty, zaruci len "spravne" fungovanie RNG ale to by bolo na dlho a nemalo by to ziadny zmysel, pocitac totiz nevie generovat nahodne cisla, v skutocnosit ich pocita.
"- ak prehras za 300 hodin hrania 63% pf allinov s vyssim parom proti nizsiemu tak si bol na 99% podvedeny" tak by si to napisal a vysmiali by ta ze je to blbost alebo neveris?


dik ze si mi to objasnil, mal by som inak pocit ze som 10 rokov studoval softverove inzinierstvo vratane generovania nahodnych cisel a statistiky nadarmo :)

asi si sa este nestretol s tym ze existuju metody ako spravit generator nahodnych cisel skutocne nahodnym ako napriklad pouzite seedu vypocitaneho z teploty z niekolkych desiatok citlivych snimacov v priestore alebo z pohybov mysou niekolkych 1000 uzivatelov herneho klienta

a to s tym vysmievanim, no ak by ma herna podviedla tak to riesim a nie tak ze to len poviem v rozhovore pre pokerportal.sk ale tak ze si vyziadam HH ak ich nemam ulozene, spravim analyzu a poziadam ich o vysvetlenie. Nemyslim si ze B**n si moze dovolit ta len tak vysmiat, su registrovani v gibraltare a nie v nejakej bananovej republike, posobia vo velkom v europskej unii a mas paky ako ich zalovat. Pozri si taky ultimate bet/absolute poker - ludia tam prisli na podvadzanie vdaka HH a dostali nakoniec peniaze naspat napriek tomu ze herna sidli v kostarike

mam tomu rozumiet tak ze teraz taku statistiku nikto nema?

tuto statistiku maju 1000ce ludi a ztaial sa nikomu nepodarilo zistit to co janovi s jeho papierikom


priznam sa nechapam:
vies ako je to s nahodnymi cislami (jasne ze sa daju spravit nahodne tak ako hovoris, a je jasne ze sa daju spravit aj tak aby boli "nahodne")
vies ze sa podvody robia

ale aj tak sa zastavas herni ze v ziadnom pripade to tak nie je. ja netvrdim ze to je urcite tak ako je to v rozhovore. minimalne to stoji za uvahu a nie za posmechy.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 14:36

ferkan napísal:
neviem co chcel basnik tymto povedat. Akoze herna tlaci istych hracov hore a dalsich zas tlaci dole aby sa reloadovali - chapeme sa? :)


nechapeme ani nahodou, zabudni.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 14:37

yegon napísal:
martinique39 napísal:treba si uvedomit ze vsetky loterie, casina a hry stat velmi prisne kontroluje (dokonca aj automaty v krcmach). jedina kontrola co maju online herne sa tyka prania spinavych penazi. v tom ako organizuju hru maju uplne volnu ruku.


dakujem pekne za taku kontrolu, znamena to ze stat sa kontrolou uistil ze ked si sadnem za automat v krcme a budem tam hadzat peniaze dostatocne dlho tak budem v pluse? :)


ak budes sediet dost dlho dostanes spat 60% svojich penazi.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TuKE 18 Jan 2010 14:39

Sa divím, že mu vôbec odpisujete, sa pozrite, kto to je.
Pred 3 dňami nevedel na internete zistiť, či PT/HM podporuje B**n a dnes je z neho guru na online hranie a podvody s ním spojené, pozná regov, ktorý keď prehrajú 1BI, tak si musia hneď reloadnuť nejaké peniaze a vyplakávajú na fórach, kde ich iné fishky podporujú v tom, že to bola iba smola.

Proste jeho príspevky sú pure crap, nemá zmysel imo reagovať.

Za tento príspevok od TuKE poďakovali - 5:
___Mortylen___, Horsey7, Martell17, pegas1975x, pokermanik
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!