Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TuKE 18 Jan 2010 22:16

mr_kaktus napísal:
martinique39 napísal:snad nechces tvrdit ze aj australia a kanada je v eu :)

ak mas problem s anglictinou tak ti ten text prelozim

Chlpo1989 napísal:
martinique39 napísal:...

Lolec, ty tu ides rozpravat nieco o tom ako je online rigged a nemas ani HH = online nehras alebo ako tomu mam rozumiet?

Toto som predsa napísal, asi tak 100 príspekov dozadu, nakoľko náš lOOser si pred 3mi dňami nevedel na internete dohľadať info o tom, či PT/HM podporuje B**n.

Vzhľadom na to, že nám tu predviedol aj jeho úžasnú angličtinu v praxi, sa ani veľmi nemôžete čudovať, že tým textom, ktoré sem kopírujete nerozumie.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 22:30

TuKE napísal:
Chlpo1989 napísal:
martinique39 napísal:...

Lolec, ty tu ides rozpravat nieco o tom ako je online rigged a nemas ani HH = online nehras alebo ako tomu mam rozumiet?

Toto som predsa napísal, asi tak 100 príspekov dozadu, nakoľko náš lOOser si pred 3mi dňami nevedel na internete dohľadať info o tom, či PT/HM podporuje B**n.

Vzhľadom na to, že nám tu predviedol aj jeho úžasnú angličtinu v praxi, sa ani veľmi nemôžete čudovať, že tým textom, ktoré sem kopírujete nerozumie.



teba velmi hneva ze na teba nikto nereaguje vsak? :) asi to bude tym ze si zatial nenapisal nic co by stalo za odpoved :) ani toto nestoji ale nudim sa :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 22:34

MiskoKvo napísal:toto vlakno je uplny joke. tu argumentuju dlhodobo profitujuci online hraci s "niekym" ... pod pojmom "niekym" necham vasu fantaziu vyblaznit sa.. ja/my na online pokry vyhravme a mozme mat takych nobrainerov uplne na haku.


"niekoho" myslis toho pana z rohovoru? mne sa nezda ze by moc debatoval.... asi na tie bludy ani nema chut :) radsej porozmyslaj nad tymi bratovymi cisalmi :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 18 Jan 2010 22:38

martinique39 napísal:
"niekoho" myslis toho pana z rohovoru? mne sa nezda ze by moc debatoval

Tebe slovo inteligencia asi moc nehovori co ? :)

martinique39 napísal:.... asi na tie bludy ani nema chut :)

Kto tu pise bludy? Zatial si jediny co nenapisal ani jednu vetu co mala zmysel.

martinique39 napísal:radsej porozmyslaj nad tymi bratovymi cisalmi :)

Radsej porozmyslaj nad sebou a nad tym co sem pises. Prejdi si celu temu a zamysli sa.

martinique39 napísal:radsej porozmyslaj nad tymi bratovymi cisalmi :)

on aspon cisla ma :)

:gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 22:44

janobendik napísal:Nikdy som nepovedal, ani nepísal, že herne podvádzajú /hráči áno a mám plno dokazov, osobne viacerých poznám a nie je to nič zložité/!!! takže ak tu píšete moje meno nespajajte moje vyjadrenie s podvodom akejkolvek herne!! :evil: Ja tvrdím, že program je postavený tak, že sú hry umelo vytvárané- prilepšované /nie pre konkretných hráčov, raz mne inodey proti mne. DovoD: vobec to nie je koli poplatkom, ale koli tomu aby hra bola zaujímavá čo je velmi doležité hlavne pre začiatočníkov


cim dalej sa handa dostane tym vacsi pot a tym vacsi rake - ak sa hra umelo dramatizuje tak aby boli vacsie poty a viac akcie tak platim viac rake a som teda podvedeny lebo som prisiel o peniaze. Alebo su takto rigged len turnaje a v cash games je vsetko kosher<

janobendik napísal:tzv "krásu" hry ti žiadné štatistiky nezobrazia


akoze nezobrazia? je pomerne jednoduche spocitat ako casto sa proti sebe maju stretnut sety, alebo ine silne kombinacie

janobendik napísal:Ak si myslí tu niekto, že som len tlk,ktorý si nič nevšimne a nevie porovnat hru na dvoch roznych stoloch, tak pre tých tuna zbytočne strácam čas



co sa tyka odsledovania tychto veci len hranim jedneho stola tak lol - za rok hrania live ak by som hral 365 dni v roku po 5 hodin tak odohram 50.000 ruk co z matematickeho pohladu je tak mala vzorka ze nebudem vediet ani s 90% pravdepodobnostou povedat ci mi boli karty rozdane nahodne alebo nie

na druhej strane herne vypustaju do sveta denne desiatky milionov HH a ktokolvek s polkou rozumu by nemal problem ich ziskat a preukazat pripadne nedostatky v nahodnosti miesania kariet - fakt ze doteraz to nikto neurobil hovori za seba

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
MiskoKvo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TuKE 18 Jan 2010 22:58

Na základe dohody moderátorov dostal martinique39 týždňový ban za kontraproduktívne pôsobenie v tejto téme.
Pokiaľ sa po tomto varovaní jeho správanie neupraví a príspevky naďalej nebudú prinášať žiadnu hodnotu, bude mu udelený ban trvalý.

Za tento príspevok od TuKE poďakovali - 8:
admin, Chlpo1989, Drobec37, marjan556, mr_kaktus, pokermanik, Proky, tucniak
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod mr_kaktus 18 Jan 2010 23:01

The Treaty of Rome applies to the European Territories for whose external relations a Member State is responsible, unless such a territory is specifically excluded. Hence Gibraltar's inclusion in the European Union and the European Economic Area. Although Gibraltar is a separate jurisdiction from the United Kingdom, in the eyes of other Member States, the United Kingdom and Gibraltar are one and the same Member State.[/quote]

snad nechces tvrdit ze aj australia a kanada je v eu :)[/quote]

ak mas problem s anglictinou tak ti ten text prelozim - lebo inak si neviem vysvetlit tento tvoj koment. a koncim tuto debatu lebo vidim ze to nema zmysel. okrem par prazdnych fraz som od teba necital jediny normalny argument.[/quote]

ja viem co to znamena ale nechapem co tym chces povedat :) hlavne preto ze to co pises sa tyka medzistanych zmluv dohoda a hlavne rimskych zmluv (australia a kanada je tak islo clenom commonwealthu ako gibraltar- preto ta narazka)[/quote]

1. Preco pleties dokopy EU a Commonwealth?? jedna sa o dva uplne odlisne subjekty

2. co tym chcem povedat je to, ze kedze "Although Gibraltar is a separate jurisdiction from the United Kingdom, in the eyes of other Member States, the United Kingdom and Gibraltar are one and the same Member State" vymozitelnost prava by mala byt na gibraltare presne taka ista ako v UK Nemecku Rakusku alebo hocijakom inom clenskom state EU. tym padom by som sa v pripade sudneho sporu vobec neobaval manipulacie o nic viac ako keby som zaloval nejaku anglicku ltd. za to ze mi nendodala objednany tovar alebo cokolvek ine. a ak by uz aj k niecomu takemu doslo mas vzdy minimalne moznost obratit sa na europsky sud pre ludske prava nakolko bolo porusene tvoje pravo na spravodlivy proces a tam si uz nejaky court of gibraltar velmi nepomoze. a co sa tyka milionov na advokata tak dalsie z tvojich zakladnych ludskych prav je nechat sa zastupovat prvanym zastupcom v konani. v pripade ze si ho nemozes dovoli ustanovi ti ho sud ergo po preukazani majetkovych pomerov by si mal dostat advokata bezplatne.
co sa tyka toho ze vsetky spory sa riesia podla prava gibraltaru to je u zase otazka medzinarodneho prava sukromneho a opat nema suvis s vymozitelnostou prava. vola sa to volba prava a u nas to upravuje zakon o medzinarodnom prave sukromnom a procesnom (97/1963 Zb. ak si ho chces najst).

ale uz sme zabehli uplne mimo pokru takze uz vazne prestavam spamovat rozborom imaginarneho sudneho sporu :-)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod dzejkej 18 Jan 2010 23:05

Este dodam, ze ban bol udeleny na zaklade dohody VSETKYCH moderatorov a nie je to nejaka osobna pomsta TuKEho. Verim, ze teraz sa ohnik trochu zahasi a budeme pokracovat v kludnej atmosfere, inak bude tema uzamknuta.

Pekny zvysok dna! :)

:gl:

EDIT: ak bol niekto dotuknuty z akehosi urazliveho postu bez pridanej hodnoty, tak nech si poziada o precistenie :)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod pegas1975x 18 Jan 2010 23:10

Aj tak su vsetky online herne rigged. Prave som sa o tom presvedcil. Hral som turnaj a 3 miesta pred FT som vypadol na AA na ruke,flop A44.
Chipleader dal AI ja som dorovnal. Turn Q, river 4. Super ukazal K 4 :shock:

Takze je to vsetko zmanipulovaneeeeeeeee. :D
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod janobendik 18 Jan 2010 23:17

yegon, ešte raz , ja netvrdim, že herne podvádzajú, to ty mne to podsúvaš. Ak je program vypracovaný s "vylepšenými rukami" ale pre každého rovnako nemože byt ani reči o podvode....ale .....ak raz niekto vie vypracovat program pre super spravodlivé rozdavanie kariet, nemože sa aj pomýlit /trebárs zámerne/?? predsa v živej hre krupier pomiša karty da do miešačky a hlavne rozdá pri tebe a ty to sleduješ! cítiš ten "maličky" rozdiel? Je zlé ak na odsledovanie lubovolnej kartovej hry potrebuješ 50K rozdaní aby si plne pochopil kombinačné možnosti danej hry.
Na začiatku tejto diskúsie ste sa všetci ohanali higstackmi, známimi menami... a po mojom príspevku /5.stranka / nikto už o tom nebeseduje, hmm možno je problem v tom , že tých hráčov ste videli iba na nete, max. v telke! apropo yegon, na Bahamach aký CG hrali?? /ináč blahoželám, pekný výsledok!/.Nebudem prekvapený ak žiadný, ved to majú s tými ruksakmi plnými penazí /naivný miskokovo/tak nebezpečne daleko :lol2: :lol2:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!