Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod trikoza 19 Jan 2010 04:08

live je rigged, mam tu aj dokaz - finalna ruka o majstra silvestrovskej chaty, allin preflop a trikoza "live beast" vitazi
Prílohy
DSC00831.JPG
DSC00831.JPG (260.61 ) Zobrazená 1876 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod looserSR 19 Jan 2010 04:26

vdaka autorovi i janovi za rozhovor. vela stastia do dalsej live hry. sup ho sem s druhou castou rozhovoru :Bravo:
ako vravi predposledny prispevok, ta vzorka za 1 table 300 hodin je nepodstatna a mohlo sa kludne stat ze za tych 30 k hands prehral vyssi par proti nizsiemu 63 % (kolkokrat to mohlo byt, 19 z 30, 6 zo 10 situacii ?). kazdemu sa zle hra na niektorej stranke, u mna je to suverenne P****Stars napr. to vsak neznamena, ze su rigged, proste clovek ked ma bad run tak to moze trvat aj 120k hands(moja vzorka z P****Stars) a ma z toho zly pocit ked sa to deje iba na jednej stranke. ja mam odohrate tisice hodin online, vyhral tisice, online isto nie je rigged. live mam odohrate par sto hodin a uroven live hracov v porovnani s online je priam zufala, dobry online hrac sa lahsie adaptuje na rozdielny live styl hry ako hrac ktory zvykol hravat predtym iba live, ten moze mat s online hrou velke problemy.
to, ze high stakes hraci hrali nizke cash limity na live turnaji je zaujimave a stoji za zamyslenie...preco by mal stracat cas a peniaze na NL5k ? ale zeby boli najvyssie stakes online iba reklama to asi tazko, maximalne tak mozno nejake to % bankrollu im dava herna.

P.S.tuke "Looser = Idiotic way of spelling "loser". Most often used by teens and adults with no more than a 2nd grade grammar level." :lol2:
looserSR
 
Príspevky: 55
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod exit_2 19 Jan 2010 05:27

Ja musím stále súhlasiť s pánom Bendíkom. Jaj tie vaše štatistiky. Presne ako napísal on. Nikdy nemôžu ukázať ako vypadnem 3x za deň s AA alebo KK 1-2 miesta pred peniazmi, po dlhých hodinách hrania. Nemôžu ukázať, ako po obrovskom raise s AA týpek callne s J6 a flop je 666. A to sme tesne pred final table. Nemôže ukázať 1000 podobných situácii, ktoré som zažil na vlastnej koži alebo videl prežiť iných hráčov.

Nikto ma nikdy nepresvedčí, že na P****Stars nie sú umelo vytvárané situácie silných kombinácii. Proste fakt skúste to čo som písal. Jeden deň P****Stars, ďalší F****Tilt a potom späť na P****Stars. Budete určite prekvapení a nebude už nikdy nič písať o štatistikách a podobne.

A ešte jedna podstatná poznámka. Ja takmer nehrávam CG, ale v podstate iba MTT. Pre mňa je poker šport a finančná odmena je iba to, čo ma teší popri víťaztve. Čiže všetko čo som napísal alebo napíšem sa týka iba MTT!
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod exit_2 19 Jan 2010 05:33

Ešte pre pobavenie prítomných napíšem jednu hru, pre ktorú som sa zaregistroval na Full Tilt.
Je samozrejme možné, že sa to stane aj live, ale fakt ma to dostalo (nehral som 2 dni :) ). Dal som veľký raise s KK. Týpek iba call. Flop bol QQ6. Ja vám všetkým prisahám, že som si bol 100% istý, že má Q. Dal som raise a on iba call. To mi to potvrdilo, pretože nešla žiadna farba. Na turn prišlo K. Tak som dal iba check. On raise, ja reraise a on allin, samozrejme call. Mal na moje takmer žiadne prekvapenie Q6. Na river samozrejme prišlo Q. V ten deň som P****Stars pochoval. Zažil som v pokri naozaj toho veľa a také ruky, že nad nimi krútim hlavou ešte dnes. Čo je ale veľa, tak to je veľa :)
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 19 Jan 2010 07:52

exit_2 napísal:Ešte pre pobavenie prítomných napíšem jednu hru, pre ktorú som sa zaregistroval na Full Tilt.
Je samozrejme možné, že sa to stane aj live, ale fakt ma to dostalo (nehral som 2 dni :) ). Dal som veľký raise s KK. Týpek iba call. Flop bol QQ6. Ja vám všetkým prisahám, že som si bol 100% istý, že má Q. Dal som raise a on iba call. To mi to potvrdilo, pretože nešla žiadna farba. Na turn prišlo K. Tak som dal iba check. On raise, ja reraise a on allin, samozrejme call. Mal na moje takmer žiadne prekvapenie Q6. Na river samozrejme prišlo Q. V ten deň som P****Stars pochoval. Zažil som v pokri naozaj toho veľa a také ruky, že nad nimi krútim hlavou ešte dnes. Čo je ale veľa, tak to je veľa :)


Full Tilt Poker $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

MP: $2.00
CO: $0.37
Hero (BTN): $2.00
SB: $3.08
BB: $2.39
UTG: $3.29

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN with A :spade: A :diamond:
3 folds, Hero raises to $0.06, SB calls $0.05, 1 fold

Flop: ($0.14) 2 :spade: 6 :spade: 6 :diamond: (2 players)
SB bets $0.14, Hero raises $0.60, SB raises $3.02 all in, Hero calls $1.56

Turn: ($4) A :diamond: (2 players - 1all in)


River: ($4) 6 :club: (2 players - 1all in)


Final Pot: $4
Hero shows A :spade: A :diamond: (fullhouse, Aces full of Sixes)
SB shows 6 :heart: Q :heart: (a quads of Sixes)
SB wins $3.64
(Rake: $0.36)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 19 Jan 2010 07:57

exit_2 napísal:Jaj tie vaše štatistiky. Presne ako napísal on. Nikdy nemôžu ukázať ako vypadnem 3x za deň s AA alebo KK 1-2 miesta pred peniazmi, po dlhých hodinách hrania. Nemôžu ukázať, ako po obrovskom raise s AA týpek callne s J6 a flop je 666. A to sme tesne pred final table. Nemôže ukázať 1000 podobných situácii, ktoré som zažil na vlastnej koži alebo videl prežiť iných hráčov.


proste to nemozu ukazat :lol2:
no nemozu :lol2:
nemozu

live je rigged - toto predsa nemozu statistiky nikdy ukazat - navyse v najvacsom turnaji na svete - rigged hovorim - nemiesal tam B**n?
WSOP 2008 Main Event - Royal Flush vs. Quad Aces
http://www.youtube.com/watch?v=XunAlp2azhA

clovece ty mas hlboke znalosti statistiky a jej moznosti :poklona:
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 19 Jan 2010 08:04

exit_2 napísal:Ešte pre pobavenie prítomných napíšem jednu hru, pre ktorú som sa zaregistroval na Full Tilt.
Je samozrejme možné, že sa to stane aj live, ale fakt ma to dostalo (nehral som 2 dni :) ). Dal som veľký raise s KK. Týpek iba call. Flop bol QQ6. Ja vám všetkým prisahám, že som si bol 100% istý, že má Q. Dal som raise a on iba call. To mi to potvrdilo, pretože nešla žiadna farba. Na turn prišlo K. Tak som dal iba check. On raise, ja reraise a on allin, samozrejme call. Mal na moje takmer žiadne prekvapenie Q6. Na river samozrejme prišlo Q. V ten deň som P****Stars pochoval. Zažil som v pokri naozaj toho veľa a také ruky, že nad nimi krútim hlavou ešte dnes. Čo je ale veľa, tak to je veľa :)


nesnazil si sa nas prispevok predtym presvedcit ze full tilt je ok? a ked to vidis na ftlltilte preco potom pochovavas P****Stars :)

Nikto ma nikdy nepresvedčí, že na P****Stars nie sú umelo vytvárané situácie silných kombinácii.


ani ta nikto nechce presviedcat, my stale cakame ze nejako presvedcis ty nas o tom ze mas pravdu. Nejako = nie ze nam povies o 1000coch hier ale ze nam konecne poskytnes tvoje kompletne HH zo stars aby sme sa na to mohli sami pozriet a v udive zakrutit hlavou

Proste fakt skúste to čo som písal. Jeden deň P****Stars, ďalší F****Tilt a potom späť na P****Stars. Budete určite prekvapení a nebude už nikdy nič písať o štatistikách a podobne.


mam odohratych 500k ruk na P****Stars a 200k ruk na fultilte, turnaje,sng aj cash - mozem este nieco napisat o statistikach?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod chytry 19 Jan 2010 09:07

Teraz naozaj neviem.

To pise exit_2 tie hluposti vazne, alebo to je parodia na cloveka, ktory mal z matiky 5ku a statistika a pravdepodobnost v jeho svete neexistuju?
chytry
 
Príspevky: 27
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 19 Jan 2010 10:02

-jano myslim,ze vsetci tu argumentujeme o tom ci je online rigged alebo nie preto,lebo sa to da lahko pomocou databaz vyvratit resp. dokazat,ja osobne sa do tych high stakes hier nemiesem,moc ma to nebavi,mam o tom malo info,ani neuctievam bozstvo durrra(ak bude este o 10 rokov na high stakes scene tak prehodnotim)

-a to keby herna vytvarala umelo situacie je PODVOD,lebo by to kazdeho hraca stalo viac penazi na raku a v konecnom dosledku by tak VSETCI boli podvedeni o svoje peniaze
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod ___Mortylen___ 19 Jan 2010 10:17

Precital som si vsetky prispevky od vcerajska 17:00. Chcem naspat 40minut svojho zivota! :wall:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!