Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod 7castle 20 Jan 2010 09:38

This is Spartaaaaaaaaaaa! :evil:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 20 Jan 2010 09:43

pisal som na B**n aby mi poslali vsetky moje HH co som tam kedy odohral ked uz mi nikto nechce dodat svoje :)

B**n su lamy, odpisali mi ze HH sa uklada do takeho a takeho adresara a ze kedze sa to tam uklada tak oni to neposkytuju (zlaty P****Stars support)

napisal som im aj naco to potrebujem ale ani to ich nepohlo, kazdpoadne odpisali toto

Dôkladné testovanie a vyhodnocovanie nášho pokrového softwaru prinieslo nasledovné výsledky: - V kartách, rozdaných jednotlivým hráčom, sa nevyskytli žiadne výchylky alebo nesúmernosti.- V kartách, rozdaných na akékoľvek pozície na hracej ploche sa nevyskytli žiadne výchylky alebo nesúmernosti. - Neboli objavené žiadne štatistické rozdiely v kartách, rozdaných pri hrách so skúsenými hráčmi ani kartách, rozdaných pri hrách s novými hráčmi.Počas vyšetrovania sme dôkladne analyzovali všetky karty, rozdané na ruku v priebehu troch mesiacov a tento prieskum bol najpodrobnejším, aký možno na stránke s online pokerom uskutočniť.Softvér B**n Poker je certifikovaný eCOGRA (e-Commerce Online Gambling Regulation and Assurance)


zrejme maju pocit ze nie je problem posudit statisticku spravnost rozdavania kariet ak ma clovek k dispozicii dostatocne mnozstvo ruk
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod spax 20 Jan 2010 09:49

jenom to tu tak projizdim, ale musim se fakt nad nekterymi prispevky smat. opravdu to myslite vazne?
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod HELIAN 20 Jan 2010 21:10

Je to tak. S nazormi suhlasim. Vzdy som mal dojem ze take velke vyzvy ako medzi Isildurom1 a durrrrom boli krasny marketingovy tah FULL Tiltu. Kurnik, ono to nie je az taky problem. Sadnu si vo vile na Malibu, dohodnu si s hernou peknu odmenu (mozno kazdy 100,000 Eur )a nasledne tyzden robia tu najsam lepsiu reklamu na svete pre HOLDEM s virtualnymi milionmi. Tito pani predvadzaju divadlo pre rybysky a tie sa len tak lepia vyskusat svoj luck do virtualnych herni. Kua, ved je to ten najlepsi biznis na svete. Onlie herne si pridu rocne na miliardy dolarov zisku. Ano pocujete dobre, na miliardy! Tak to si nejake to divadielko zaplatite. Zaplatite si dokonca aj komisiu ktora za 10 milionov skutocne napise ze rozdavanie je fair play i ked viete ze uz mesiac rivere porazaju vsetko co malo pred flopom viac ako 70% a po flope viac ako 81% na vitazstvo. Po takomto regnuti rozdavania kariet, ziskava herna automaticky vyssi zisk o niekolko percent ako by bol standart. Su nenazraty- lebo virtualny poker zaziva ten isty boom ako kedysi kamenne Las Vegas v 70-80. rokoch, tak vyzmykaju z neho co sa da. Nastastie je dokazane ze poker nie je o kartach ktore drzime na ruke a dokonca ani o tych ktore dojdu na stol, pretoze az 75% hier konci BEZ SHOWDOWNU ! A preto hor sa do blufovania, budovania imageu, studia psychologie a odkukavania hry najvacsich majstrov tejto hry. Preco su v zisku je odpovedou, ze robia veci len o par percent inak ako priemer a maju este o par percent informacii o hre viac ako 99,8% hracov. Takze nas nejaka ta riggnuta hra nedobehne! Vyuzime to pre nas prospech :)
HELIAN
 
Príspevky: 25
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 20 Jan 2010 21:16

:shock:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod morfeusko 20 Jan 2010 21:22

HELIAN napísal:Vzdy som mal dojem ze take velke vyzvy ako medzi Isildurom1 a durrrrom boli krasny marketingovy tah FULL Tiltu. Kurnik, ono to nie je az taky problem. Sadnu si vo vile na Malibu, dohodnu si s hernou peknu odmenu (mozno kazdy 100,000 Eur )a nasledne tyzden robia tu najsam lepsiu reklamu na svete pre HOLDEM s virtualnymi milionmi.

A preco by to asi tak robili? pre tych ( pre nich) smiesnych 100k? prosim ta, ved to je smiesne..nezabudaj na to ze su to hraci a zaklad je pre nich hrat aby to malo nejaky adrenalin, preco by potom robili vsetky tie ich propbets, lebo asi "normalne" hranie im nestaci. takze to zeby sa hrali s virtualnymi peniazmi mi pride absurdne. Myslim ze FT ma spolu aj s PS uz sam o sebe premakany marketing, a statisice hracov aj bez toho aby si museli takto kupovat Durrra, komisiu a neviem koho dalsieho. a ako uz bolo spomenute tak nevidim v tom ziaden rozumny dovod riskovat ich povest a znacku kvoli par milionom navyse, kedze ten prirastok novych hracov ktorych by takto ako pises ziskali by bol neporovnatelne mensi s tym co ziskali a vybudovali za tych par rokov...
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod HELIAN 20 Jan 2010 21:41

Dwan prehral 2 miliony vo forme 7 klucovych ruk. Cele mi to smrdi. Peniaze len zmenili majitelov. Cele Las Vegas bolo vybudovane na SHOW, cela Amerika je vybudovana na show, a cele tie velke sledovane pokrove sessions su len toho prikladom. Mnoho velkych sportovych udalosti na jednotliveckej urovni ale i klubovej su casto len vopred dohodnute exibicie. Nic neurobilo vo svete pokru taky rozruch ako pripad Isildura1, ktoreho "nik nepozna", dokazal zrealizovat pribeh from zero to hero a zas from hero to zero a Dwan "jednorazovo upustil" 50% toho co niekolko rokov pocitivou drinou zbieral? Zmysel? Bolo treba spravit show, o ktorej sa vsade pise. Dwan par dni pred tym uzavrel zmluvu s Full Tiltom.

OK a mozno mas pravdu a mylim sa. Ale o riggnuti virtualnych herni sa hovori medzi hracmi ako o realnom fakte.
HELIAN
 
Príspevky: 25
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 20 Jan 2010 21:56

HELIAN napísal:Dwan prehral 2 miliony vo forme 7 klucovych ruk. Cele mi to smrdi. Peniaze len zmenili majitelov. Cele Las Vegas bolo vybudovane na SHOW, cela Amerika je vybudovana na show, a cele tie velke sledovane pokrove sessions su len toho prikladom. Mnoho velkych sportovych udalosti na jednotliveckej urovni ale i klubovej su casto len vopred dohodnute exibicie. Nic neurobilo vo svete pokru taky rozruch ako pripad Isildura1, ktoreho "nik nepozna", dokazal zrealizovat pribeh from zero to hero a zas from hero to zero a Dwan "jednorazovo upustil" 50% toho co niekolko rokov pocitivou drinou zbieral? Zmysel? Bolo treba spravit show, o ktorej sa vsade pise. Dwan par dni pred tym uzavrel zmluvu s Full Tiltom.

OK a mozno mas pravdu a mylim sa. Ale o riggnuti virtualnych herni sa hovori medzi hracmi ako o realnom fakte.

Ukaz relevantny dokaz...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod pegas1975x 20 Jan 2010 22:38

HELIAN napísal:Dwan prehral 2 miliony vo forme 7 klucovych ruk. Cele mi to smrdi. Peniaze len zmenili majitelov. Cele Las Vegas bolo vybudovane na SHOW, cela Amerika je vybudovana na show, a cele tie velke sledovane pokrove sessions su len toho prikladom. Mnoho velkych sportovych udalosti na jednotliveckej urovni ale i klubovej su casto len vopred dohodnute exibicie. Nic neurobilo vo svete pokru taky rozruch ako pripad Isildura1, ktoreho "nik nepozna", dokazal zrealizovat pribeh from zero to hero a zas from hero to zero a Dwan "jednorazovo upustil" 50% toho co niekolko rokov pocitivou drinou zbieral? Zmysel? Bolo treba spravit show, o ktorej sa vsade pise. Dwan par dni pred tym uzavrel zmluvu s Full Tiltom.

OK a mozno mas pravdu a mylim sa. Ale o riggnuti virtualnych herni sa hovori medzi hracmi ako o realnom fakte.


Dufam ze ma ostatni neukamenuju :D
Mas pocit ze najvacsie pokrove turnaje na svete su len obycajna SHOW? No o tom by som si teda dovolil pochybovat. :omg: Ved tam sa nehra o fazulky alebo virtualne dolare? Tam je to o neskutocnych milionoch o ktorych mozeme len snivat.
O Isildur1 mozes len spekulovat lebo nikto okrem neho sameho nevie ako to v skutocnosti je.Kazda diskusia o nom je len strela na slepo. (je to boot? clovek? skupina hracov? - to fakt zatial nikto nedokazal na 100% vysvetlit)
Dwan? - mlady nevybureny pokrovy macher. :poklona: Ked sa dokaze ukludnit (co casom urcite pride) tak bude nepochybne patrit medzi pokrove legendy.

Ano Amerika je zalozena na SHOW ale poker nieje len Amerika.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod exit_2 21 Jan 2010 04:49

Ok Yegon (a ostatní klaňajúci sa online božstvu), začínam ťa mať mierne v zuboch. Keďže sa stále tváriš, že nevieš o čom píšem, tak ti to napíšem tvojou rečou a snáď to konečne pochopíš. Keďže vy majstri sveta v pokri máte také obrovské databázy, tak by ma fakt zaujímalo niekoľko štatistík.

Ak niekto urobí nasledovné štatistiky a dokáže to naozaj číslami, tak možno online pokru silno pomôže alebo ho prípadne uplne pochová:

1. Ako často chodia silné karty (top 20-30 hand). Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
2. Ako často sa dostávajú silné karty do konfrontácie. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
3. Ako často príde bad beat runner, runner. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
4. Ako často prehrá shortstack proti silnému stacku s lepšou rukou. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
5. Ako často prehrá shortstack s oveľa lepšou rukou tesne pred peniazmi so silným stackom. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.
6. Ako často chodia rovnaké karty hneď za sebou len v iných odtieňoch farby. Porovnanie viacerých herní a porovnanie s live.

Tieto porovnania samostatne pre CG, MTT atď.

TOTO je to o čom píšem a nie o tom koľkokrát vyhrá AA proti 33 a podobne. OK? To ma nezaujíma.

A ešte niečo. Ak by bol človek maximálny matematický a štatistický génius, tak by bolo veľmi zaujímavé zistiť, či by nedokázal vytvoriť nejaký program, ktorý by dokázal na zaklade určitých anomálii (ak sa naozaj vyskytujú) štatistikách danej herne upozorňovať, v určitých situáciach na riziko prehry alebo prípadne na obrovskú možnosť víťazstva v danej hre.

Inak vôbec by ma neprekvapilo, ak tieto anomálie naozaj existujú, že niekto niečo také už vytvoril :D Herne samozrejme priebežne svoj softvér updatujú, tak na uváženie teraz okrem toho zostáva, že aký časový úsek z danej HH brať, pretože ak herne počas updatovania softvéru zmenili aj určité anomálie, tak možno štatistický výsledok nebude presný alebo presnejšie povedané správny. Tých ALE je samozrejme oveľa viac. Ak sa niekto rozhodne tento rozsiahly prieskum vykonať, tak budem rád nápomocný s mojími nápadmi. Bude potrebná dostatočne veľká vzorka HH a aj od dostatočne veľkého počtu hráčov danej herne.

Teraz ma nemôžete obviniť, že som nedal konštruktívne otázky. Škoda, že ja naozaj nemám čas daný prieskum vytvoriť. Je to podľa mňa naozaj zaujímavý nápad a snáď sa niekomu zapáči. Bola by potom sranda si pozrieť výsledky. Najväčšia sranda by bola, keby naozaj daný prieskum objavil obrovské anomálie v niektorej herni. By ma zaujímalo ako by na daný prieskum herňa reagovala a či by za určitý (pravdepodobne dosť veľký) finančný obnos nebola ochotná prieskum pochovať :D
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 45 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!