Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 09:29

palo1973 napísal:-bolo by zaujimave,keby si ten rozhovor precital niekto z pravneho odelenia bwinu,neviem ci by mu tych 500k z vyhier nebolo aj malo,je zaujimave,ako sa podobne teorie stale a znovu opakuju,raz tie herne vsak prejde trpezlivost a niekoho naozaj zazaluju

-tu je to o to zaujimavejsie,ze to tvrdi realny clovek,v pokrovom svete znamy,urcite kvalitny hrac,nie nejaky XY mikrolimit hrac,ktory prave bustol svoj 20 dolarovy bankroll a tvrdi,ze ho herne podviedla



on netvrdi ze herne podvadzaju hracov, tvrdi napr. to ze pre hernu je financne zaujimave ked sa stretavaju dve silne ruky. a ze je zaujimave ze online je vidiet ovela castejsie napr. fullhouse proti postupke ako by to vychadzalo podla percent. a na to ze je to tak ani netreba hrat live na porovnanie. staci si zobrat balicek kariet a vyskusat. ale dokazat to a vyhrat sud je prakticky nemozne.

tie online high stakes funguje tak ze profi hraci herne hraju napr. z 10% svojich penazi a 90% penazi herne. takze kludne mozu hrat super vysoke stavky. a ked si k nim nejaky motak prisadne so svojimi peniazmi tak bude rad ked zaplati len poplatky herni :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Barin 18 Jan 2010 09:59

martinique39 napísal:
palo1973 napísal:-bolo by zaujimave,keby si ten rozhovor precital niekto z pravneho odelenia bwinu,neviem ci by mu tych 500k z vyhier nebolo aj malo,je zaujimave,ako sa podobne teorie stale a znovu opakuju,raz tie herne vsak prejde trpezlivost a niekoho naozaj zazaluju

-tu je to o to zaujimavejsie,ze to tvrdi realny clovek,v pokrovom svete znamy,urcite kvalitny hrac,nie nejaky XY mikrolimit hrac,ktory prave bustol svoj 20 dolarovy bankroll a tvrdi,ze ho herne podviedla



on netvrdi ze herne podvadzaju hracov, tvrdi napr. to ze pre hernu je financne zaujimave ked sa stretavaju dve silne ruky. a ze je zaujimave ze online je vidiet ovela castejsie napr. fullhouse proti postupke ako by to vychadzalo podla percent. a na to ze je to tak ani netreba hrat live na porovnanie. staci si zobrat balicek kariet a vyskusat. ale dokazat to a vyhrat sud je prakticky nemozne.

tie online high stakes funguje tak ze profi hraci herne hraju napr. z 10% svojich penazi a 90% penazi herne. takze kludne mozu hrat super vysoke stavky. a ked si k nim nejaky motak prisadne so svojimi peniazmi tak bude rad ked zaplati len poplatky herni :)


Vcera som si bol zahrat live co nerobim velmi casto, pocas 3 hodinovej cashovky som chytil toto: QQvs99 na boarde Q9x, QQ na AAQ boarde, AA na AQQxx boarde, 65vs5Q na A234x boarde a tiez na zaklade toho nerobim ziadne zavery. Som ochotny dakde na starych kompoch vyhrabat hand history z 25k superturbo turnajov kde je drviva vacsina hier all in preflop a minimalne ukazat, ze maly par nielenze nevyhrava 63% hier nad velkym ale ze vyhrava presne tolko kolko by podla pravdepodobnosti mal. Ak sa dohady tykali iba cash game tak sa urcite najde niekto s dostatocnou vzorkou ruk...
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 18 Jan 2010 10:05

-martinique skus si precitat po sebe prvu vetu.....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod 7castle 18 Jan 2010 10:22

Rkc189 napísal:No jasne, ale zas ten clovek vyjadril svoj nazor a daktori to povazuju za to, ze niekoho obvinil a vydava to za pravdu. Povedal co si mysli a preco si to mysli a bodka. Nehovoril, ze to tak musi byt, len on ma z toho taky dojem podlozeny skusenostami.... Ak ja budem mat skusenost pri sporte s nejakym rozhodcom a kazdy zapas, co mi odpiska prehram a mozem aj vyhravat, ale odpiska nejake fauly a budem mat pocit, ze to tak nebolo, tak si budem mysliet, ze ten rozhodca je proti mne zaujaty. Nemusi to tak byt, ale ja budem mat ten pocit. A ak to poviem budem mat na to pravo. A ak si budem isty potom toho rozhodcu obvinim a pokial o tom nie som presvedceny, tak snad mozem povedat, ze si to myslim, ci sa mylim..... Proste neide tu o to kazdy ma pravo na svoj nazor, tak preco ho za to zhadzovat alebo co.. Ja osobne som mal s p.Bendika dobry pocit a bavil sa so mnou dost otvorene, no myslim, ze po tychto prispevkoch uz nebude mat dovod. Takze treba sa aj zamysliet nad tym, ze ten clovek obetoval svoj cas preto, aby mi porozpraval o jeho pokrovom zivote a tak a urobil to bez naroku na honorar. Robil to v podstate pre citatelov, aby sa dozvedeli nieco viac o nom a o jeho nazoroch... ... Neide tu o to, ze niektori vyjadrili svoj nazor, ibaze vyjadrili posmesny postoj k jeho nazorom.. Ide tu dalej o to, ze otazky v prichystanom rozhovore boli trosku z ineho sudka a on sa popri tom rozrozpraval aj o inych veciach, mne sa to zdalo zaujimave, preto som vam to priniesol... Mam pocit, ze to bolo zbytocne a nemal som to robit a preto dufam, ze v co najkratsom case bude rozhovor stiahnuty a druha cast nebude zverejnena. Ja sam sa teraz citim dost blbo, lebo cakal som skor ocenenie toho, ze niekto porozpraval svoje nazory a myslienky...... A teraz uz urcite nemam v plane priniest este niekedy nejaky rozhovor, pretoze ucel bol niekde inde a mna sameho to cele mrzi a na niecom takom sa odmietam podielat ...


Clovece nezda sa ti ze strasne prehanas?

Jano vyjadril svoj nazor, ludia v diskusii vyjadrili svoj nazor, preco sa teraz ty urazas a lutujes ze si vobec robil rozhovor a chces ho nebodaj stiahnut?

Ak si cakal ze ked postens akykolvek rozhovor ze 100% citatelov v diskusii pochvali autora, respondenta, gramatiku, obsah a prinos pre ludstvo tak asi zijes v nejakej paralelnej realite.

A NAJMA si uvedom ze to co rozprava Jano je zo svojej podstaty totalne konfrontacne takze ak si prekvapeny ze to prinesie reakciu tak si asi v zivote necital diskusiu o pokri (co je dost prekvapive ked o pokri robis rozhovory).
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TuKE 18 Jan 2010 10:26

Chválim, že PP.sk začal robiť rozhovory so známymi hráčmi.
Problémom však je úroveň toho rozhovoru. Zjavne chýba editor, ktorý by zvážil, čo znôška týchto konšpiračných teórií a papierikových štatistík prinesie čitateľom.
Začínajúcim hráčom prinesie stres, že online hranie je rigged a tiež si môžu myslieť, že ich zlé výsledky sú dôsledkom podvodov.
Skúsenejších to iba pobaví, žiadna iná value tam nie je.

Táto časť rozhovoru nepriniesla vôbec nič nové, čo by sme od Jana Bendika nečítali v diskusii, akurát teraz sa to vyníma na hlavnej stránke :tuke:
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod ferkan 18 Jan 2010 10:30

na tej statistike parov nieco bude, v turnajoch vzdy tak letim :lol2:
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 10:33

palo1973 napísal:-martinique skus si precitat po sebe prvu vetu.....



aha zabudol som ze treba pomalsie a viac vysvetlovat :) skutocne podvadzanie by bolo keby tam boli fiktivny hraci a im by herna hadzala dobre karty.
jednoduchsie je upravit rozdavanie tak aby mali dvaja hraci naraz silne ruky - to znamena vysoky pot a vysoky rake. pravdepodobnost sedi farbu dostanes sice naozaj kazdu 500hru. len niekto iny bude mat castejsie postupku alebo fullhouse prave vtedy. dokazat sa to neda a na to aby take nieco herna spravila staci aby o tom vedelli 2-3ludia. netvrdim ze to tak naozaj robia, ale ak take nieco tvrdi skuseny hrac stoji to minimlane za zamyslenie a nie urazky a posmesky.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 18 Jan 2010 10:47

martinique39 napísal:
palo1973 napísal:-martinique skus si precitat po sebe prvu vetu.....


aha zabudol som ze treba pomalsie a viac vysvetlovat :) skutocne podvadzanie by bolo keby tam boli fiktivny hraci a im by herna hadzala dobre karty.
jednoduchsie je upravit rozdavanie tak aby mali dvaja hraci naraz silne ruky - to znamena vysoky pot a vysoky rake.


cize myslis akoze ludia maju silnejsie handy ale vyhravaju rovnako casto ako by mali len poty su vacsie? myslim ze to v clanku neodznelo - aspon ja teda to ze mensi par vyhra 70% partii proti vyssiemu chapem inak :)

martinique39 napísal:netvrdim ze to tak naozaj robia, ale ak take nieco tvrdi skuseny hrac stoji to minimlane za zamyslenie a nie urazky a posmesky.


to je presne to co mam na mysli, ked to poviem ja co som nikdy nic nevyhral a nikto ma nepozna tak je to moj nazor, ked to povie najuspesnejsi slovensky turnajovy hrac tak je to viac nez osobny nazor - aspon vela zacinajucich hracov to tak zoberie
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TuKE 18 Jan 2010 10:56

martinique39 napísal:to znamena vysoky pot a vysoky rake.

Vysoký pot = rake CAP
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod ferkan 18 Jan 2010 11:01

myslim ze niektori ludia by si mali nastudovat ako sa rakeuju hry na cg :D
potom by ich ta teoria o vytvarani hier presla :D
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!