Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod 1zart1 18 Jan 2010 12:31

keso26 napísal:gratulujem k uspechom on-line aj live, btw tie nicky su urcite spravne ?..som ich hladal na niekolkych strankach co trackuju history a winnings, ale nic som nenasiel.

1zart1 napísal:Hm, nikde som v tom clanku nevidel napisane, ze by sa niekto bal Ivana Demidova, zle som cital, alebo vkladas niekomu do ust to co nepovedal?

..predposledna veta



????? mne sa zobrazuje iny clanok nez tebe??
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod fidelko 18 Jan 2010 12:43

[quote="keso26"]gratulujem k uspechom on-line aj live, btw tie nicky su urcite spravne ?..som ich hladal na niekolkych strankach co trackuju history a winnings, ale nic som nenasiel.

Nick ako tu uz niekto pisal je gagadim.Pozrel som na playerscope,hlavne ma zaujimala struktura umiestneni.
Vyzera ,ze Jano hra s plnym rizikom aj na bubble,nesnazi sa preplazit na peniaze,ale radsej obetuje par turnajov aby v tom jednom vynikol.Budeme musiet keso hrat tu yegonovu tabulku aj na bubble,hehe :lol2:
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 18 Jan 2010 12:51

-o tom,ze to jano vie hrat nie je pochyb,ak pises,ze online hra s plnym rizikom na vyhru,tak naopak v badene si trpezlivou hrou na shortstacku vysedel 3tie miesto,a v jednej chvili ked uz ostali len traja mal dokonca velmi hratelny stack
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Horsey7 18 Jan 2010 13:21

myslim, ze nie je problem dokazat/vyvratit Janove tvrdenia ohladom statistik prehier vyhier malych parov vs vacsie

Jano si zaobstara Holdem Manager za 80$ http://holdemmanager.net/purchase.html

odohra aspon 50.000 (patdesiat tisic) ruk a ukaze nam ako vyzera jeho graf/statistika v pripadoch, kedy sa dostal do allinu v situacii par vs vacsi par

je to fair Jano?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod ___Mortylen___ 18 Jan 2010 13:31

Horsey7 napísal:myslim, ze nie je problem dokazat/vyvratit Janove tvrdenia ohladom statistik prehier vyhier malych parov vs vacsie

Jano si zaobstara Holdem Manager za 80$ http://holdemmanager.net/purchase.html

odohra aspon 50.000 (patdesiat tisic) ruk a ukaze nam ako vyzera jeho graf/statistika v pripadoch, kedy sa dostal do allinu v situacii par vs vacsi par

je to fair Jano?


Hej, a kto mu zaplati tych 63% co nepravom prehra??? * ;)
Ak je to ale fuckt tak, ako pisal, tak suhlasim s Yegonom, nieco nie je v poriadku.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 14:06

yegon napísal:
martinique39 napísal:
palo1973 napísal:-takze ak herna "naschval" rozdava take karty aby ona najviac profitovala tak to nie je podvod?to teda neokrada svojich zakaznikov?pochopil som to spravne?ak nie skus to este blizsie vysvetlit,dakujem


podla ich pravidiel v podstate nie, lebo RNG je uplne na nich. ale myslim ze debatovat o tom co je podvod a co nie je ... nema zmysel. v tomto pripade.


co je na tom zlozite
- herna sa zarucuje ze RNG je skutocne nahodne - v ziadnych podmienakach som necital ze by to tak nebolo tak neviem o akych "ich" pravidlach hovoris
- ak zaplatis herni o 1USD dolar rake z dovodu zmanipulovania RNG viac nez by si mal tak si bol na 100% podvedeny
- ak prehras za 300 hodin hrania 63% pf allinov s vyssim parom proti nizsiemu tak si bol na 99% podvedeny

ak by som take nieco zistil tak ma to dost naserie a urcite by som dal o tom ludom vediet a upozornil ich na to tak ako jano - nevidim ale dovod preco sa potom vyhovarat na to ze to je len moj nazor a ze nikoho neobvinujem z podvodu. Ver tomu ze by som ich z podvodu obvinil a vobec by som sa za to nehanbil


RNG je len program, ziadna herna nezarucuje nahodne karty, zaruci len "spravne" fungovanie RNG :) ale to by bolo na dlho a nemalo by to ziadny zmysel, pocitac totiz nevie generovat nahodne cisla, v skutocnosit ich pocita.
"- ak prehras za 300 hodin hrania 63% pf allinov s vyssim parom proti nizsiemu tak si bol na 99% podvedeny" tak by si to napisal a vysmiali by ta ze je to blbost :) alebo neveris? :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Sunwu 18 Jan 2010 14:12

___Mortylen___ napísal:Hej, a kto mu zaplati tych 63% co nepravom prehra??? * ;)



to sa mu predsa vrati v 63% pripadov, ked pojde do AI s nizsim parom, nie? ;)
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 14:13

ferkan napísal:
martinique39 napísal:
ferkan napísal:martinique

otazka
hrame 5/10 CG na PS

aky rake je podla teba z potu 2000$ tj dostanu sa dva full stacky do allinu a aky rake je zo maleho -velmi casteho- 100$ potu ?


neviem, ale ked sa pytas tak predopkladam ze uplne rovnaky. dolezite pre hernu je aby bol ten 100$ co najcastejsi.
a co sa stane ked jeden z tych tvojich full stacov vyhra? :) a co urobi druhy ked prehra :) skus aj rozmyslat ked sa pytas.


autoreloadnu a hraju dalej zeby ? :)
tak samozrejme ze je najcastejsi, tak ako aj nazivo je najcastejsi -> raise PF nejaky call, cbet na flope a fold...
Ok kazdopadne uz teda sa dostavame k tomu ze uz podla teba nieje najdolezitejsi vysoky pot ale casty maly je tak ? :D


ten co vyhra bude hrat za viac a budovat jeho bankroll aby raz hral o milony ako to vidi v telke :)
ten co prehra pojde sem a tu mu potvrdia ze hral vynikajuco len mal smolu, ktora sa stava raz za 10tis hier :) tak peniaze doplni a hra dalej lebo z dlhodobeho hladiska je vlastne dobry hrac a oplati sa mu to.
to sa deje v 90% pripadov. takze tym sa zvysuje pocet penazi v online herniach a aj ich zisky :)
high stakes, bankroll a dve vysoke karty - to vsetko spolu suvisi. (a nevysvetlujte mi ze to nie je presne tak ako som napisal - ide o princip a ten je presne taky)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod martinique39 18 Jan 2010 14:14

Horsey7 napísal:myslim, ze nie je problem dokazat/vyvratit Janove tvrdenia ohladom statistik prehier vyhier malych parov vs vacsie

Jano si zaobstara Holdem Manager za 80$ http://holdemmanager.net/purchase.html

odohra aspon 50.000 (patdesiat tisic) ruk a ukaze nam ako vyzera jeho graf/statistika v pripadoch, kedy sa dostal do allinu v situacii par vs vacsi par

je to fair Jano?



mam tomu rozumiet tak ze teraz taku statistiku nikto nema?
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod ferkan 18 Jan 2010 14:20

martinique39 napísal:
ferkan napísal:
martinique39 napísal:neviem, ale ked sa pytas tak predopkladam ze uplne rovnaky. dolezite pre hernu je aby bol ten 100$ co najcastejsi.
a co sa stane ked jeden z tych tvojich full stacov vyhra? :) a co urobi druhy ked prehra :) skus aj rozmyslat ked sa pytas.


autoreloadnu a hraju dalej zeby ? :)
tak samozrejme ze je najcastejsi, tak ako aj nazivo je najcastejsi -> raise PF nejaky call, cbet na flope a fold...
Ok kazdopadne uz teda sa dostavame k tomu ze uz podla teba nieje najdolezitejsi vysoky pot ale casty maly je tak ? :D


ten co vyhra bude hrat za viac a budovat jeho bankroll aby raz hral o milony ako to vidi v telke :)
ten co prehra pojde sem a tu mu potvrdia ze hral vynikajuco len mal smolu, ktora sa stava raz za 10tis hier :) tak peniaze doplni a hra dalej lebo z dlhodobeho hladiska je vlastne dobry hrac a oplati sa mu to.
to sa deje v 90% pripadov. takze tym sa zvysuje pocet penazi v online herniach a aj ich zisky :)
high stakes, bankroll a dve vysoke karty - to vsetko spolu suvisi. (a nevysvetlujte mi ze to nie je presne tak ako som napisal - ide o princip a ten je presne taky)


neviem co chcel basnik tymto povedat. Akoze herna tlaci istych hracov hore a dalsich zas tlaci dole aby sa reloadovali - chapeme sa? :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!